[B]Wendka, Mokka,[/B] dziękuję :loveu:
Z tych zdjęć wynika, że można zanotować nasz następny sukces na tych zawodach. Otóż Negra przestała się ślinić na torze :multi:
[B]NNL-BC, [/B]dzięki, mam chociaż jedno zdjęcie, gdzie mój pies się na mnie patrzy. :lol:
[B]Mokka, [/B]dlaczego zdjęcia Cannelle są podpisane "stereo"? Jak dziewczyny biegały, to ja rozgrzewałam mojego kundla, więc ze zdjęciami nie mam nic wspólnego :razz: