-
Posts
1710 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mc_mother
-
Ciekawe czy ktoś dzwoni o chłopaka? Tyle ogłoszeń... i białasek taki fajny...
-
[quote name='Szarotka']Nie wiedzialam o tym. [/QUOTE] Te linki wklejałam na poprzedniej stronie;) :D Wszyscy jesteśmy ostatnio zakręceni :D
-
Codziennie zaglądam. I żadnego odzewu z ogłoszeń? Nasze "allegro" wyjechało na wczasy, bo już odblokowane ;) Ale poproszę kogoś o zastępstwo, może to pomoże...
-
Do góry białasku, niech Cię wszyscy zobaczą:)
-
I co tam u białaska? Wszystko w porządku?
-
Bidul ma babeszjozę, dostał kroplówki, ale jego stan nie jest tragiczny. Ma apetyt, więc mam nadzieję, że dojdzie do siebie. Baaardzo chudy- 31 kg, osłabiony, zapchlony, pogryziony i zaniedbany, w uszach nieciekawie... Oczy ma, ale ma zaniedbany przerost trzeciej powieki w obu oczach i spowodowany tym silny stan zapalny. Na razie dostaje krople, za ok tydzień, gdy trochę dojdzie do siebie planowany jest zabieg. Będzie dobrze:) Musi być!
-
Mówiłam Ci- rozpuścicie ją na maxa i nikt sobie z nią nie poradzi:evil_lol: No jeszcze królewnie kapoka brakowało:crazyeye::lol: Trzech przystojniaków to za mała zachęta do pływania:cool3: I daj tu psa do Szczecinka! Rozbestwią nam dziewczynę do bólu i szukaj później domu takiej:evil_lol: A sponsorce buuuuuzi wielkie:)
-
I jeszcze kilka ogłoszeń:) [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/81492[/URL] [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/mozzart-szuka-kochajacego-domku.html[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.com/ogloszenia/posts/18_Zwierz_281_ta/119_Psy_i_koty/317922_Mozzart_szuka_kochajacego_domku.html[/URL]
-
Widzę Neczka, że już dostałaś powiadomienia o ogłoszeniach:) Dziewczyny z naszej Fundacji już trochę zrobiły, niedługo będzie więcej:) [URL]http://mojpupil.pl[/URL] [URL]http://www.zwierzaki.org[/URL] [URL]http://www.kupiepsa.pl[/URL] [URL]http://www.zwierzeta.low.pl[/URL] [URL]http://animalia.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/[/URL] [URL]http://aukcjezwierzat.pl/[/URL] [URL]http://www.petsy.pl[/URL] [URL]http://www.oddamzadarmo.eu[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/mozzard_szuka_kochanego_domku_252741.html[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/29842.html[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/przegladaj/13341.html#+x13339#+y13341#+qbQBvAHoAegBhAHIAZAA=[/URL] [URL]http://www.twoje-ogloszenia.pl/index.php?category=zwierzeta[/URL] [URL]http://adpedia.pl/podkarpackie/rzeszow/drobne/zwierzeta/ogloszenie/mozzard_szuka_kochajacego_domku,163368/[/URL] _________________ [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenia®ion=9&kategoria=1021&podkategoria=&od=0&ile=50&sort=dodano&rosnaco=0[/URL] [URL]http://www.tablica.com/index.php?typ=4&rodzaj=0&cenap=&cenak=®ion=9&data=1&kat=4&pkat=18&akcja=search&szukaj.x=39&szukaj.y=10[/URL] [URL]http://ogloszenia.infoweb.pl/item2727-mozzart_szuka_kochajacego_domku-0_0.html[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/mozzart_szuka_kochajacego_domku,20110616225231.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=175107[/URL] Mizianko dla białaska:)
-
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
mc_mother replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Cudownie:) -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
mc_mother replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Ok. to zrobimy mu kampanię;) Kogo najlepiej podać w ogłoszeniach jako osobę do kontaktu? Pana Kierownika? -
BP podhalan Alvaro ma już cudowny dom:)
mc_mother replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze, że widać poprawę:) Wbrew pozorom podhalany całkiem nieźle dają sobie radę w upały- biała sierść odbija słońce. Widać, że Alvaro trochę się "rozebrał" z zimowej sierściuchy. Moje już o tej porze bez podszerstka latają i wyglądają łysooo :) A jakim jedzeniem chłopak jest karmiony? W sensie suchym czy gotowanym? Bo podhalany to pierwotna rasa, zaden góral mięsem ich zbytnio nie karmił;) Raczej serwatką i innymi resztkami z produkcji sera.. Dlatego wszystkie uwielbiają twaróg, maslankę itd. Warto na jeden posiłek w tygodniu dać mu makaron z twarogiem i ewentualnie maślanką- uwielbiają to- i jak widać Alvarek też jest twarożkowym wielbicielem:) [quote name='cavani'] Teraz właściwie jedynym problemem jest bardzo drogie leczenie. Same lekarstwa kosztują ponad 300 zł miesięcznie. Więc jeśli ktoś mógłby jeszcze wspomóc psiaka grosikiem, to bylibyśmy bardzo wdzięczni![/QUOTE] A jego wirtualna opiekunka? Dla kogoś, kto mieszka za granicą to przecież zupełnie inne pieniądze... My niestety więcej już nie możemy wpłacić:( Mamy pod opieką poważnie chore i stare psiaki- nie dajemy rady:( Chciałam zapytać- czy ta pani z Francji to jest pewny dom dla Alvaro? Czy jest pewna, że go adoptuje i czy dom w jakikolwiek sposób jest/będzie sprawdzony? Czy może Alvarkowi możemy zrobić ogłoszenia? -
Ok, dzięki:) To zaraz zmienimy to w ogłoszeniach:) Co do Szarotki... raczej byłoby jej ciężko wziąć Mozzarta... bo ona z Kanady do nas pisze;) :D A szkoda, bo może Mayi przydałby się taki towarzysz:)
-
Ogłoszenia się robią:) Jak będą gotowe to wkleję linki. Niestety na allegro trzeba będzie chyba poczekać chwilę- zablokowali nam konto:cool1: Macie może więcej fotek Mozzarta? I chciałam jeszcze zapytać o ten dominujący charakter- skąd taka ocena? Możesz coś napisać więcej jak on zachowuje się w stosunku do innych psów? Gdzieś wcześniej czytałam, ze powarkiwał na luźno latające psy, ale to raczej normalna reakcja u "nowego"... tamte już tworzą jakieś stado a on był obcy... czy teraz dogaduje się z psami? Tak dopytuję, bo większość białasów ma dobre kontakty z mniejszymi psami, zwykle nie szukają zaczepki i nie prowokują walk. A łatka "dominanta" może mu zmniejszyć szanse na dom....