-
Posts
1710 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mc_mother
-
Odwiedzam Brinę i jej opiekunów i pozdrawiam:)
-
Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników białasów i nie tylko na bazarki przeznaczone na ich utrzymanie i leczenie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221817-perfum-dla-te-zet-a-na-podhalanki-pod-opiek%C4%85-fundacji-BONO-do-11-lutego?p=18501210#post18501210[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/222846-Torebki-obrusy-po%C5%9Bciel-bielizna-na-operacj%C4%99-podhalanki-Juli-do-24.02-godz.21.00?p=18605102#post18605102[/url]
-
Wspaniale, że Abi nauczył się chodzenia przy nodze:) Przydatna umiejętność;) A ja chciałabym zaprosić na super bazarek dla innej podhalanki- Juli z nowotworem... [url]http://www.dogomania.pl/threads/222846-Torebki-obrusy-po%C5%9Bciel-bielizna-na-operacj%C4%99-podhalanki-Juli-do-24.02-godz.21.00?p=18605102#post18605102[/url]
-
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy na bazarek- same wspaniałości tam mamy:) W drugim poście umieściłam wszystkie dotychczasowe wpłaty:) Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim za serce ! -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
A proszę uprzejmie:) [URL]http://www.facebook.com/events/315331358518209/[/URL] Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc i udostępnianie wydarzenia:loveu: -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
DAJEMY RADĘ :) :) :) Na koncie suni z wpłat z dogo i FB jest już ponad 400zł!!! Bardzo, bardzo wszystkim darczyńcom dziękujemy:) A najbardziej danka4u1 i szarotce za ogromny wkład w pomoc Julce i zebranie tej kwoty:) Jutro postaram się wkleić szczegółowy wykaz wpłat. PS. Rubinowe gody! Fiuuu, fiuuu :) Gratulacje! -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Dobre wiadomości:) Fajnie się czyta takie wieści. Grzeczna sunia:) Operację planujemy jak tylko skończą się te koszmarne mrozy (w niedzielę u nas było -27 stopni... brrrr...) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Jula zbiera na operacje na hotelik i kolacje kazdy grosik sie nam przyda, bo u Juli straszna bida .........[/QUOTE] Szarotka, jesteś niesamowita :D Ja już chyba do wszystkich znajomych ciotek wysłałam... teraz czas na nieznajome;) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy ślicznie:) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Teraz wierzę, że się uda:) Zarówno na wątku jak i na PW pojawiły się deklaracje wsparcia dla suni:) Bardzo, bardzo dziękujemy! Poproszę Akrim o sprawdzenie konta;) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy:) lecę na bazarek. -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
danka4u1 jesteś aniołem! Jula dziękuje za Twoją nocną "pracę żebraczą" ;) -
Do domu pod Warszawą już pojechała podopieczna naszej fundacji- Lamia z Wojtyszek. Mam nadzieję, że udało się zorganizować wizytę dla Grety, i że to faktycznie TEN dom? Dajcie jakiś znak;) Bo nie wiem czy innym chętnym proponować Gretę czy szukać innych białasek? Ostatnio nie narzekamy na brak chętnych na młode sunie...
-
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam wszystkim za przybycie i pomoc, bo już myślałam, że tu sama z Julą i Anią zostanę;) :D Porozsyłałam w ostatnich dniach trochę zaproszeń na dogo i FB, mam nadzieję, że z Waszą pomocą kolejny raz nam się uda:) Dziękujemy pięknie za banerek- na pewno pomoże przyciągnąć nowe osoby:) mam tylko małą uwagę... Jula już nie ma tego ogromnego guza, bo został on usunięty w Lublinie... teraz przymierzamy się do walki z nieco mniejszymi.... -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Witajcie i dziękujemy wszystkim za pomoc:) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Bardzo wszystkim dziękuję za przybycie i kibicowanie Juli. Bardzo jej się przydadzą dobre fluidy:) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Dziękuję:) -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Bardzo Wam dziękuję dziewczyny:) Każda pomoc się nam przyda- rozsyłanie wątku i wydarzenia na FB jest na wagę złota! -
Podhalanka Jula z guzami- już w swoim własnym domu! :)
mc_mother replied to mc_mother's topic in Już w nowym domu
Zrobiłyśmy wydarzenie dla Juli na FB, zapraszamy serdecznie:) [url]http://www.facebook.com/events/315331358518209/[/url]