Jump to content
Dogomania

mc_mother

Members
  • Posts

    1710
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mc_mother

  1. Odwiedzam Brinę i jej opiekunów i pozdrawiam:)
  2. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników białasów i nie tylko na bazarki przeznaczone na ich utrzymanie i leczenie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221817-perfum-dla-te-zet-a-na-podhalanki-pod-opiek%C4%85-fundacji-BONO-do-11-lutego?p=18501210#post18501210[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/222846-Torebki-obrusy-po%C5%9Bciel-bielizna-na-operacj%C4%99-podhalanki-Juli-do-24.02-godz.21.00?p=18605102#post18605102[/url]
  3. Wspaniale, że Abi nauczył się chodzenia przy nodze:) Przydatna umiejętność;) A ja chciałabym zaprosić na super bazarek dla innej podhalanki- Juli z nowotworem... [url]http://www.dogomania.pl/threads/222846-Torebki-obrusy-po%C5%9Bciel-bielizna-na-operacj%C4%99-podhalanki-Juli-do-24.02-godz.21.00?p=18605102#post18605102[/url]
  4. Aaaaaa, rozumiem. To czekam na informację.
  5. Zapraszamy na bazarek- same wspaniałości tam mamy:) W drugim poście umieściłam wszystkie dotychczasowe wpłaty:) Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim za serce !
  6. Dziś dotarła wpłata na konto Fundacji BONO dla Juli, podhalanki http://www.dogomania.pl/threads/221927-Podhalanka-Jula-z-guzami-potrzebne-fundusze-na-operacj%C4%99.../page7 W imieniu Juli bardzo, bardzo dziękujemy opiekunkom wątku i Botti za serce dla naszej podopiecznej.
  7. No ciekawe jak z kotami... Pies już na naszej stronie. Będę polecać Baculę ludziom, którzy zgłaszają się do fundacji by adoptować podhalana:) Rozumiem, że w kontaktach z innymi psami i suniami nie ma problemu, skoro mieszkał w stadzie? Czy z obcymi psami, z poza stada są jakieś problemy?
  8. A proszę uprzejmie:) [URL]http://www.facebook.com/events/315331358518209/[/URL] Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc i udostępnianie wydarzenia:loveu:
  9. DAJEMY RADĘ :) :) :) Na koncie suni z wpłat z dogo i FB jest już ponad 400zł!!! Bardzo, bardzo wszystkim darczyńcom dziękujemy:) A najbardziej danka4u1 i szarotce za ogromny wkład w pomoc Julce i zebranie tej kwoty:) Jutro postaram się wkleić szczegółowy wykaz wpłat. PS. Rubinowe gody! Fiuuu, fiuuu :) Gratulacje!
  10. Dobre wiadomości:) Fajnie się czyta takie wieści. Grzeczna sunia:) Operację planujemy jak tylko skończą się te koszmarne mrozy (w niedzielę u nas było -27 stopni... brrrr...)
  11. [quote name='Szarotka']Jula zbiera na operacje na hotelik i kolacje kazdy grosik sie nam przyda, bo u Juli straszna bida .........[/QUOTE] Szarotka, jesteś niesamowita :D Ja już chyba do wszystkich znajomych ciotek wysłałam... teraz czas na nieznajome;)
  12. Teraz wierzę, że się uda:) Zarówno na wątku jak i na PW pojawiły się deklaracje wsparcia dla suni:) Bardzo, bardzo dziękujemy! Poproszę Akrim o sprawdzenie konta;)
  13. Dziekujemy:) lecę na bazarek.
  14. danka4u1 jesteś aniołem! Jula dziękuje za Twoją nocną "pracę żebraczą" ;)
  15. Do domu pod Warszawą już pojechała podopieczna naszej fundacji- Lamia z Wojtyszek. Mam nadzieję, że udało się zorganizować wizytę dla Grety, i że to faktycznie TEN dom? Dajcie jakiś znak;) Bo nie wiem czy innym chętnym proponować Gretę czy szukać innych białasek? Ostatnio nie narzekamy na brak chętnych na młode sunie...
  16. Dziękuję Wam wszystkim za przybycie i pomoc, bo już myślałam, że tu sama z Julą i Anią zostanę;) :D Porozsyłałam w ostatnich dniach trochę zaproszeń na dogo i FB, mam nadzieję, że z Waszą pomocą kolejny raz nam się uda:) Dziękujemy pięknie za banerek- na pewno pomoże przyciągnąć nowe osoby:) mam tylko małą uwagę... Jula już nie ma tego ogromnego guza, bo został on usunięty w Lublinie... teraz przymierzamy się do walki z nieco mniejszymi....
  17. Witajcie i dziękujemy wszystkim za pomoc:)
  18. Bardzo wszystkim dziękuję za przybycie i kibicowanie Juli. Bardzo jej się przydadzą dobre fluidy:)
  19. Bardzo Wam dziękuję dziewczyny:) Każda pomoc się nam przyda- rozsyłanie wątku i wydarzenia na FB jest na wagę złota!
  20. Jestem na zaproszenie Lary. Niestety nie umiem pomóc:(
  21. Zrobiłyśmy wydarzenie dla Juli na FB, zapraszamy serdecznie:) [url]http://www.facebook.com/events/315331358518209/[/url]
×
×
  • Create New...