Jump to content
Dogomania

barbara.h

Members
  • Posts

    1041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by barbara.h

  1. [quote name='anetta']Aleee teren :eek: I zywego ducha... Jaka ma tu slodka minke :lol: Wielkie zdziwienie :lol: http://img414.imageshack.us/img414/7103/tndscn75033tf.jpg Kto wpadl na pomysl zeby foty robic pod slonce?:evil_lol: ach,bo ze mnie taki fotograf robię foty jak popadnie i gdzie popadnie:lol: a ten teren,to boisko i przeważnie w niedzielę niema treningów, więc my to wykorzystujemy:lol:
  2. dziękujemy za oglądanie moich potffffforków:lol: http://img414.imageshack.us/img414/7716/tndscn73596ve.jpg http://img414.imageshack.us/img414/5154/tndscn73607sg.jpg http://img351.imageshack.us/img351/796/tndscn73670gg.jpg http://img351.imageshack.us/img351/613/tndscn73697iu.jpg http://img414.imageshack.us/img414/5300/tndscn74031wj.jpg http://img351.imageshack.us/img351/3569/tndscn74050aw.jpg http://img351.imageshack.us/img351/151/tndscn74674iy.jpg http://img351.imageshack.us/img351/3603/tndscn74684lq.jpg http://img414.imageshack.us/img414/5356/tndscn74712ig.jpg http://img351.imageshack.us/img351/9693/tndscn74724co.jpg http://img414.imageshack.us/img414/420/tndscn74790co.jpg http://img351.imageshack.us/img351/8167/tndscn74821dr.jpg http://img351.imageshack.us/img351/9438/tndscn75029ti.jpg http://img414.imageshack.us/img414/7103/tndscn75033tf.jpg http://img414.imageshack.us/img414/918/tndscn75076lo.jpg
  3. jeeeeeesu co to za bałagan,ty Paulinka do roboty się weź i posprzataj :evil_lol: mój mąż, jak zobaczył Idę to jej nie poznał:shake: to czekamy na ten nowy bałagan:multi: :loveu:
  4. [quote name='Behemot']http://img177.imageshack.us/img177/4694/prtret14yo.jpg No i masz - zakochałam się! :loveu::loveu::loveu:[/quote] nie ma sprawy ;)
  5. tutaj cała moja trójca:lol: http://img351.imageshack.us/img351/1842/tnkopiadscn74208rr.jpg http://img351.imageshack.us/img351/3808/tnkopiadscn74259dy.jpg http://img351.imageshack.us/img351/7163/tnkopiadscn74329na.jpg http://img351.imageshack.us/img351/5563/tnkopiadscn74465hh.jpg a teraz kocie fotki :lol: oczywiście z kocią mamą Atosem:lol: http://img381.imageshack.us/img381/9166/atoss6ts.jpg http://img150.imageshack.us/img150/6398/dscn6355z8qj.jpg http://img150.imageshack.us/img150/9748/dscn6359z0ul.jpg http://img488.imageshack.us/img488/1832/dscn6363z7st.jpg http://img488.imageshack.us/img488/411/image18oc.jpg http://img109.imageshack.us/img109/4935/dscn5427pp4pk.jpg http://img131.imageshack.us/img131/7986/image24cc.jpg http://img524.imageshack.us/img524/7571/image11ug.jpg http://img157.imageshack.us/img157/8793/image80px.jpg http://img157.imageshack.us/img157/6568/image92cs.jpg http://img228.imageshack.us/img228/9554/image42zs.jpg http://img508.imageshack.us/img508/9158/dscn5392k9tu.jpg http://img502.imageshack.us/img502/4619/dscn53977ry.jpg http://img512.imageshack.us/img512/556/dscn5399o3hf.jpg http://img515.imageshack.us/img515/9018/dscn5401m6dq.jpg http://img96.imageshack.us/img96/2687/dscn5359a5df.jpg http://img407.imageshack.us/img407/3359/dscn5486m7wz.jpg http://img407.imageshack.us/img407/8195/dscn5487n7bh.jpg http://img369.imageshack.us/img369/1910/dscn5488v7il.jpg http://img369.imageshack.us/img369/8360/dscn5490x4hx.jpg http://img373.imageshack.us/img373/4126/dscn5491c1nr.jpg http://img369.imageshack.us/img369/5130/dscn5492b8oj.jpg http://img509.imageshack.us/img509/8168/dscn55282mi.jpg
  6. kolejne fotki aby dogonić,czas bieżący:lol: http://img185.imageshack.us/img185/1474/atosiinez4ud.jpg http://img193.imageshack.us/img193/204/pozowanko12sl.jpg http://img178.imageshack.us/img178/9949/pozowanko27il.jpg DŁUGO JESZCZE????? już mi się znudziło.... http://img139.imageshack.us/img139/4931/pozowanko37yi.jpg Dawaj tego patyka!!! czekaj na mnie....nie mogę już... http://img139.imageshack.us/img139/2218/dawajtegopatyka3xk.jpg Hurrrra mam go.... http://img139.imageshack.us/img139/3050/huramamgo3hx.jpg Widzicie!!!! jaki duży... http://img139.imageshack.us/img139/6779/widziciemam3od.jpg http://img181.imageshack.us/img181/4923/inezzpatykiem7vu.jpg http://img104.imageshack.us/img104/9004/inezp6kc.jpg http://img177.imageshack.us/img177/4694/prtret14yo.jpg http://img138.imageshack.us/img138/6135/cochcesz1xj.jpg
  7. [quote name='cuciola']i znowu nic o Iduni..ja juz zaczynam tesknic :)[/quote] i ja też:placz: czay one swiętują jeszcze :lol: :roll:
  8. a to dla naszych fanów [url]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/url] kilka fotek z socjailzacji [COLOR=#000000]Inez,muszę się pochwalić że,szczekania nie było,jedynie chyba ze dwa razy zaraz po wyjściu z samochodu, ale przecież trzeba było przewitać Gromkową klasę i potem już cierpliwie czekaliśmy aż Gromek skończy edukację [url]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/url] Biegamy.... [/COLOR] [url]http://img176.imageshack.us/img176/9775/dsc08244n3kd.jpg[/url] [url]http://img445.imageshack.us/img445/1259/dsc08248n8qw.jpg[/url] Zaraz wrócę coś tam znalazłam pysznego.....mogę?? [url]http://img190.imageshack.us/img190/8660/dsc08255n6do.jpg[/url] Gromek sory że,tak tyłem ale, nie mam siły nawet się odwrócić... [url]http://img445.imageshack.us/img445/4629/dsc08262n6br.jpg[/url] [url]http://img445.imageshack.us/img445/7396/dsc08264n0wl.jpg[/url] a to wycieczka w pola z naszymi znajomymi owczarkami Klarą i Gromkiem:loveu: [url]http://img291.imageshack.us/img291/6320/dscn67209ph.jpg[/url] mój pierwszy patyk... [url]http://img113.imageshack.us/img113/4062/dscn67179ju.jpg[/url] oddawaj tego patyka ty za mała jesteś... [url]http://img113.imageshack.us/img113/5406/dscn67227ev.jpg[/url] [url]http://img113.imageshack.us/img113/8766/dscn67257jv.jpg[/url] [url]http://img481.imageshack.us/img481/8111/dscn67704vj.jpg[/url] [url]http://img481.imageshack.us/img481/5649/dscn67873zq.jpg[/url]
  9. [url]http://img48.imageshack.us/img48/623/dscn64893ef.jpg[/url] [url]http://img125.imageshack.us/img125/7656/dscn64883rr.jpg[/url] [url]http://img87.imageshack.us/img87/5770/dscn64968xj.jpg[/url]
  10. [quote name='cuciola']swietna masz grupke w domu! a jak sie kennel sprawdza?[/quote] Kenel? świetna sprawa,po pierwsze bezpieczeństwo,ale nie poto :mad:aby psa zamknąć na kilka ładnych godzion:shake: ja jak Inez, zamknęłam na dwie godziny to pędem wracałam do domu z miasta bo, martwiłam się że,za długo,a ona spała jak zabita jak wracałam. Niewiem co by było jak bym ją zostawiła luzem na całym domu! pewnie nie mogłabym teraz tu nic napisać :evil_lol: jest ona takim wiercidupkiem że,szok! uwielbia kable:angryy: a ostatnio nauczyła się otwierać drzwi!:-o Alicjarydzewska,czy masz topik swojego pupila? możesz wrzucić mi link? Postaram się wstawić kolejne fotki później:lol: dziękuję że, zaglądacie tutaj:lol: Pozdrawiam:multi:
  11. [url]http://img71.imageshack.us/img71/8007/dscn61278jm.jpg[/url] [url]http://img71.imageshack.us/img71/14/dscn61281tt.jpg[/url] [url]http://img135.imageshack.us/img135/8954/dscn61563hq.jpg[/url] [url]http://img123.imageshack.us/img123/5299/dscn61588ar.jpg[/url] [url]http://img123.imageshack.us/img123/4914/dscn61593pv.jpg[/url] [url]http://img57.imageshack.us/img57/5820/dscn61603es.jpg[/url] [url]http://img126.imageshack.us/img126/4010/dscn61636eg.jpg[/url] [url]http://img126.imageshack.us/img126/5848/dscn61619rh.jpg[/url] [url]http://img126.imageshack.us/img126/6526/dscn61625fe.jpg[/url] [url]http://img126.imageshack.us/img126/18/dscn61644pj.jpg[/url]
  12. mój pierwszy spacer!!! [url]http://img50.imageshack.us/img50/1158/dscn62966bp.jpg[/url] [url]http://img317.imageshack.us/img317/5338/dscn63014ya.jpg[/url] [url]http://img317.imageshack.us/img317/8130/dscn63141ms.jpg[/url] [url]http://img317.imageshack.us/img317/5506/dscn63152vb.jpg[/url] [url]http://img448.imageshack.us/img448/2359/dscn63174qn.jpg[/url]
  13. [B]Diamant,nie ma sprawy :lol: [/B]cieszę się że,miałam przyjemność fotografować tak utytuowaną suczkę,a przyznam się,nawet nie wiedziałam :oops: :loveu:
  14. [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/829/tndscn95595ii.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8171/tndscn95610un.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/5828/tndscn96596cm.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6204/tndscn96624sb.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/8369/tndscn96662em.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4056/tndscn96812ch.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/8659/tndscn96797bb.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4994/tndscn96777yv.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3759/tndscn96853qd.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1813/tndscn96916il.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9265/tndscn96873yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1273/tndscn96976da.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3170/tndscn97002bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5185/tndscn97057pa.jpg[/IMG] Chyba wystarczy :lol: :evil_lol: :multi:
  15. [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4119/tndscn95539xv.jpg[/IMG] Jeszcze kilka fotek :multi: [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/4994/tndscn95071hz.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/73/tndscn95119xo.jpg[/IMG] [IMG]http://img474.imageshack.us/img474/9350/tndscn95340vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9466/tndscn95370hk.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/7293/tndscn95385ft.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9166/tndscn95414ep.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/3060/tndscn95444yu.jpg[/IMG] [IMG]http://img212.imageshack.us/img212/1382/tndscn95451be.jpg[/IMG]
  16. szkoda, ale tylko te trzy fotki szczeniąt mam [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/214/tndscn93926ju.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/8966/tndscn93931mc.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8357/tndscn93974ys.jpg[/IMG]
  17. [quote name='natasza']To maleństwo wystawiało tego olbrzyma?:-o Czy tak chwilowo prowadziło? Niesamowicie to wygląda :lol:[/quote] ona była z dziadkiem,tylko na ringu go prowadziła :multi:
  18. [quote name='Ewelinaa'][B]barbara.h[/B] a moze masz jeszcze w zanadzu fotki mojego afgana :D:D:D ???[/quote] to poproszę adres email:roll:
  19. poszukam i coś wybiorę,ale niemam w czym wybierać:shake: a wszystko to właśnie przez Fago (Bernardyna):roll: ALE JUTRO wyganiają mnie od kompa :diabloti:
  20. [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/8944/tndscn94820cx.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/4029/tndscn94834yi.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1360/tndscn94785dx.jpg[/IMG]
  21. to jest kolega wspólnych zabaw mojej Inez :lol: FAGO i jego młoda opiekunka :lol: [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5765/tndscn93949op.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/6018/tndscn96340co.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/3651/tndscn96353za.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1281/tndscn96441rd.jpg[/IMG]
  23. Nie byłabym onko-maniaczką gdybym nie wstawiła tu owczarka:lol: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1329/tndscn94995yk.jpg[/IMG] [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5336/tndscn95756kf.jpg[/IMG] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/5716/tndscn95924yc.jpg[/IMG]
  24. jak tam Idusia? wszystko oki?:roll: dzisiaj nasze lalunie kończą 5 m-cy :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :placz:
  25. [quote name='Zabajka']Witam Barbara H- dzięki serdeczne za fotki Jawy z wyborów BIS junior !!! :lol: Wystawiała moja Beatka od FBI czyli osobista przyjaciółka. Ja czaiłam się z aparatem, ale jakiś Bardzo Ważny Pan mnie przegonił- bo "proszę zejść z kadru" "robię zdjęcia dla związku", "wyślemy wszystkim pocztą". Jakoś nie bardzo wierzę, w to wysyłanie pocztą każdemu z osobna fotek z BIS.....:roll:[/quote] a słyszałam go!!! zastanawiałam się kogo on przeganiał!! hej,a to ja z córką rozwieszałam Ci ogł.:multi: :lol:
×
×
  • Create New...