Jump to content
Dogomania

barbara.h

Members
  • Posts

    1041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by barbara.h

  1. [quote name='Agushka']A ja jeszcze pozwolę sobie rozpłynąć się nad szczeniorkami... Nie wiemy, czy to Inezka ale normalnie chyba zaraz mi dziecko obślini monitor. Siedzi i ogląda pierwsze strony Twojej galerii i kombinuje co tu zrobić, zeby jeszcze takiego szczeniaczka u nas mieć :) On wie, że ja już od dłuższego czasu kombinuję z marnym skutkiem... [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8605/tnineznawadze1kwfz8.jpg[/IMG] pięć kilogramów samej słodyczy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] racja nie wiemy czy to Inez :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale trzeba pamniętać że,ta kuleczka wyrośnie:-(
  2. madzia18sosnowiec[QUOTE] jaaaacie basia u was tyle śniegu:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: [/QUOTE] eee,tak było chyba 5 listopada:evil_lol::evil_lol:
  3. są już foteczki u nas :loveu::loveu: zapraszam :bigcool:
  4. hi,hi,hi teraz już wiadomo kto pisze na dogo :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/240/1e890453ae52a250.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Marta_Ares'][U][URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=-8146040579440861472[/URL][/U] Sciagnelam z chickena i Luizy i tez nagralam filmik o Aresie:D narazie taki amatorski(nagrywala go moja siostra)[/quote] cześć :loveu: jaki ten maluch posłuszny :cool2:
  6. Po bieganku czas na zajęcia posłuszeństwa :lol: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/26/tns5001384zu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/3360/tns5001385wt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4021/tns5001386tw7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/426/tns5001388tl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8566/tns5001389hl3.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1919/tns5001390nz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/7324/tns5001395bb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8109/tns5001398nd7.jpg[/IMG] Wystarczy :cool3::cool3:
  7. Marta_Ares[quote] jakie sliczne:loveu: :loveu: :loveu: Bardzo lubie owczarki niemieckei a szczegolnie długowolose:loveu: :loveu: chyba bede tu czestym gosciem:evil_lol:[/quote] Cieszę się bardzo że, do nas zajrzałaś :multi: Cerber,Agushka już wstawiam fotki :lol: żeby zimy stało się zadość :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1226/tns5001364va7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/426/tns5001365tg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/387/tns5001368sn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/3383/tns5001370vd8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8835/tns5001371jn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5500/tns5001373ga7.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/189/tns5001374nc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8900/tns5001375ku3.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4537/tns5001376xd2.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/9210/tns5001377rl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4476/tns5001379ra4.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9923/tns5001380fm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/6721/tns5001381xh1.jpg[/IMG] cdn,,,
  8. :kciuki: Mizianko dla Yoghusia:iloveyou:
  9. ta foteczka jest przecudna!!! :lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/286/453114d1396366e6.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Cerber']Witam kochani ja już przygotowana do lekcji nawet z wyprzedzeniem bo na jutro też mogę śmiało iść do szkoły :) dzis wrócę ze szkoły godzine wcześniej, ponieważ zadzwonił do mnie ubezpieczyciel mieszkania, prosił o rozmowe z mama i powiedziałam jaka jest sytuacja a on mi na to, że to nie rozmowa na tel. i pyta sie kiedy możemy sie spotkać, a ja mówię, że w tym tyg. możemy ale nie we wtorek i piątek a tak niech przychodzi kiedy chce od 15. To on zaproponował zis na 15 a ja zapomniałam, ze do 15 mam fakultety z histy.. ehhh co za pech, niestety musze sie zwolnic z histy, ale zaległości szybko nadrobie to nie ma problemu... ehhh druga sprawa, wiecie moze to głupie, ale chodzi za mną jedna rzecz i nie chce odejść tak jak mama.. chodzi mi o Ste'a Irwina, wiecie, tego który zginął od wbicia w serce kolca ogończy... prezentera dzinnika i ,,Łowca krokodyli'' dziś mijają równe 3 miesiące od kad nie zyje, a ja myślę o nim tak jak o mamie, tzn. nie, żeby coś, że był dla mnie bardzo ważny bo przecież go nie znałam, ale po prostu myślę o nim, oglądam z nim cały czas filmiki w j. ang. itd i nie mogę uwierzyć, ze tak wspaniały człowiek też nas opuścił... za 5 dni minie też 5 miesięcy od kąd nie ma ze mną mamy, ten czas tak szybko leci, Boziu aż wierzyć mi się nie chce.... ehhhh no nic, przelecę kilka galerii i szykuje sie do szkoły... aaaaa może jak zdążę to dam kilka fotek Cerbera...[/quote] przykro mi nie wiedziałam :shake::shake: trzymaj się ciepluto :buzi:
  11. [quote name='Tina.Sara'] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010005.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010008.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010012.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010013.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010014.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010016.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010017-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010019.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010020.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010023.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010028.jpg[/IMG] [IMG]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/P1010033.jpg[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] ale się uśmiałam :lol::lol::lol::lol:
  12. [quote name='LAZY']Oczywiscie! Basiu...nie przytulałam...:oops:[/quote] no widzisz,zdjęć mu nie robisz,tylko psu!!! nie przytulasz go,tylko psa!!! :mad: ;););) ja też poproszę tę fotkę na moją pocztę,oczywiście też normalnych rozmiarów :kiss_2::kiss_2: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz674.jpg[/IMG]
  13. marmara_19 napisała [quote]byliśmy na fajnym spacerq z Rosa goncza polska;p bylo w miare ok:smile: tlyko,ze na koniec cekin zobaczyl krowy.. hmm widzial je czesto... ale do tych postanowil pobiec.. a w rezultacie zaganial je:-Da one sie jego sluchaly;p nie bylo mowy o odwolaniu;p ale jak zobaczyl,ze juz ide w strone domu to przybiegl natychmiast:-D[/quote] wow, Cekin przecież rasy pies pasterski :evil_lol: [IMG]http://images4.fotosik.pl/230/fbc2b0a8c1ca2fe0.jpg[/IMG] nie mogę patrzeć na te piękne tereny :placz: ja też chcę takie!! chociaż ostatnio z Atosem też mieliśmy dla siebie sporo pól,byliśmy nad bugiem blisko ukrainy:multi: :lol:
  14. cześć:loveu: napiszę szczerze! fotki nie wyraźne szkoda! :placz: ale zdrugiej strony są świetne Negruś z ogonem :evil_lol: abrakadabra i Negruś bez ogonka :lol:
  15. jeeeeesu!!! ludzie z tej galerii znęcają się nad biednymi małymi zwierzątkami :x [IMG]http://img54.imageshack.us/img54/7640/tnkil042sv7.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. ooo,pusto :placz:co tam słychać u znajomych naszych znajomych? :lol:
  17. Tina.Sara[QUOTE] ale cudne foto :loveu:[/QUOTE] Witaj :multi: madzia18sosnowiec[QUOTE]wieczopr dobry a co tutaj tak pusto??:mad:[/QUOTE] będą fotki ale wieczorem :lol: madzia18sosnowiec[QUOTE]basiu powiedz mi, bo gdzies kiedys słyszałam, ze jak onek ma ucho klapniete to juz sie nie nadaje na wystawy i jeden facet przez to sie psa chciał pozbyc :angryy: nie znam sie na onka a ty napewno wiesz cos wiecej na ten temat ;-)[/QUOTE] we wzorcu jest napisane;uszy stojące i szpiczaste :evil_lol: niestety u mojego Atosa jest inaczej :cool3: ale przeciez nie ma rodowadu,więc na wystawę nie pojedzie,za to Inezka może jechać :loveu: chociaż na ostatniej nie poszło nam najlepiej, byłyśmy za słabo przygotowane:cool3: Cerber[QUOTE] ale śliczne łapciusie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] dzięęęęęęęki :loveu:
  18. cześć!!! fajoskie porównania!:lol::lol: są już fotki u nas,zapraszam :bigcool:
  19. [quote name='LAZY']On nie bywa zazdrstny, on JEST zazdrosny ciagle! Nad tym morzem też był! Nawet sie próbował obrazić, że zdjecia tylko psu robie...hhihiih..a widzicie coś w tym złego? Bo ja nie:evil_lol:[/quote] he,he o taką lalunię? to nie dziwi mnie że,zazdrosny jak wy cały czas wpatrzone jesteście w siebie! a Perełka? biedny! dobrze że,dałaś mu smycz trochę potrzymać :evil_lol::evil_lol:;) [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v402/LAZY/Obraz673.jpg[/IMG] A czy poprzytaulałaś Perełkę tak samo? :mad:
  20. :lol::lol:[quote name='LAZY']Oooo...ile fot...Trzymajcie kciuki za jutrzejszy wypad nad morze to też będę miała fotki:cool3:[/quote] bedę trzymała! my też wybywamy ,nad Bug :lol: ale Inezka zostaje bo cieczkowa jest a tam jest dwóch don-chuanów :evil_lol::evil_lol: (kurde nie wiem jak to się pisze :roll:) będę za nią tęskniła :-( reszta potfforków jedzie z nami :loveu: eria[quote] a ja niestety poznałam ONki od najgorszej strony. Ale to nie ich wina że trafiają w niewłaściwe ręce...[/quote] eee, bo poznałaś nie te owczarki co trzeba ! jak byś poznała Atosa od razu byś zmieniła zdanie :lol: Diabelkowa [quote]aa sliczne psiaki :smile:))) i te uszkoo zalotne :loveu: :loveu: [/quote] Dziękujemy:lol:
  21. pinczerka_i_Gizmo[QUOTE]Barbara h. poprostu piszesz w poscie [ quote = nick osoby ] tekst cytatu [ / quote ] (tylko bez spacji), lub klikasz w tą chmurkę/dymek (jak się często w komiksach do dialogu daje), która masz w menu nad miejscem gdzie piszesz tekst. Gdy więc wpiszesz dwa razy [ quote = nick osoby ] [ / quote ] [ quote = nick osoby ] [ / quote ] wynikiem będzie:[/QUOTE] dzięki chyba załapałam :multi::multi:
  22. hi,hi tasiemiec :evil_lol::evil_lol: Sylwia,ale mnie ubawiłaś :multi::multi:
  23. [quote name='eria']Basiu, dubel Ci się zrobił :oops:[/quote] a no właśnie,próbowałam zacytować i klops! a jak się robi żeby zacytować kilka osób na raz,w jednym poście? wiecie czy jest to gdzieś wyjaśnione jak krowie na miedzy?:roll:
  24. Cześć :multi: ja tym bardziej nie nadrobię:cool3: a ta fotka powaliła mnie na kolana!!! Madziu! dziękuję za odwiedzenie naszej galerii :loveu: aaaa zapomniałam,Briardy są najpiękniesze! ale oczywiście po owczarkach niemieckich ;);) [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1208/tndscn40702mg.jpg[/IMG]
  25. wróciłam! pająk zamknięty?:cool3: he,he dla mnie też byłby dobry! po trzech operacjach akurat by wszystko przykryło :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/1136/tnegipt4079tm2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...