Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Limonka']To szkoda, że nie pozwolą. Proszę o jakiś spójny tekst na allegro i lepiej byłoby wiedzieć jaka jest na 100% płeć.[/quote] To sunia.Będzie się nazywała Cuca ( czyt. Kuka ) Może być? A tekst, może coś w tym stylu: Witajcie! Nazywam się Cuca ( czyt.KUKA ) , jestem kilkuletnią ( 2-3 lata ) , czarną, mini cocker spanielką. Zamieszkuję schronisko na warmii i mazurach. Moja sierść jest bardzo skołtuniona. Szukam kogoś, kto podaruje mi odrobinę dobroci i serca. Kogoś, kto zawsze mnie przytuli i powie, że jestem jego najlepszą przyjaciółką. Czy ktoś taki istnieje? Czy ktoś będzie mógł pokochać mnie całym swoim sercem? Nie potrzebuję wiele, wystarczy mi ciepły kąt, pełna miska, i [B]TEN[/B] człowiek. Oj, poetą to nie jestem, ale tekst wyszedł chyba całkiem ładnie?
  2. [quote name='Limonka']Nożyczki w rękę i tniemy kudełki. Ja dzisiaj jednemu z "mojego" schroniska zrobiłam salon fryzjerski...nie do poznania :) Wystawić na allegro?[/quote] Nie pozwolą mi. U nas nie ma wolontariatu. Wystawić ją i podać moje namiary GG: 5722414 , e-mail: [email][email protected][/email]
  3. Kto pokocha czarne maleństwo?
  4. [quote name='*Gajowa*']A czy pani z Lublina sunię wysterylizuje ? Może dziewczyny z Lublina sprawdzą domek.[/quote] O to jeszcze nie pytałam, ale oczywiście to zrobię. Ciotki, proszę, szukajmy jej dalej domku, to są narazie tylko POTENCJALNI zainteresowani i każdy z nich powiedział, że jak znajdę coś dla suni szybciej, będą się równo mocno cieszyć.
  5. Podbijam Michasia.
  6. [quote name='Aga76']Piękna Melisko, niech i do Ciebie w końcu uśmiechnie się szczęście, zasługujesz na ciepły kąt i dobrą miłość sunieczko :loveu:[/quote] Ojej, a ja się obawiam, że nie znajdę jej domku, ze względu na jej dość spore rozmiary, małe pieski mają choćby tymczasy, a ona? Duża kobita.
  7. [quote name='Neris']Kruszynka nam zrobiła niezły alarm w niedzielę, miała 39,6C, piszczała i skowyczała jakby z bólu, leżała i machała łapką pokazując że ją właśnie łapka boli. Dostała bardzo silny antybiotyk i już jest dobrze. Jeszcze przez kilka dni będzie go brać, tak silnie zareagowała na przeziębienie, inne moje psy tylko pokasłują, ona jest jeszcze chyba trochę osłabiona po schronisku...[/quote] Ojej, to dobrze, że wszystko jest już okej. Neris, nie wiem jak ci będę dziękować, za to że tak troskliwie zajmujesz się Kruszynką.
  8. Domu szuka czarna sunia, śliczna jest, bardzo spanielkowata. Jej uszy są w stanie krytycznym, kudeł na kudełku, podobnie jest z kołtunami na szyi. Nie bądźcie źli, ja po sposobie bycia, mogę stwierdzić że to sunia, pewna jednak nie jestem, wczoraj chciałam coś nie coś podejrzeć, ale to " coś " to mógł być kolejny kołtun. To zwierzątko jest niezwykle przyjazne. W sobotę, jak pojadę do schroniska jakoś spróbuję skołować zdjęcie lepszej jakości, ale ja wam mogę powiedzieć, że to jest taki cocker spaniel miniaturka. Fajny piesio, cieszy się, kochliwy i domaga się pieszczot. [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7382/obraz024qv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/9503/obraz025yz5.jpg[/IMG] [B]TO NAPEWNO SUNIA![/B]
  9. Obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img154.imageshack.us/img154/9002/melisa112ma.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/8572/melisa1122il.png[/IMG][/URL]
  10. [QUOTE]Rybcia: czy możesz dowiedziec się co się stało z Elbim i drugim dobkiem. Kurcze, musimy cos wymyślić....Przecież chyba w lutym jadą kolejne dobeczki, może wtedy należałoby je koniecznie wziąść. Co tu robić?[/QUOTE] Ja się niczego pewnie nie dowiem, chyba będę jechać w sobotę do schroniska. Widziałam u nas sunię dobkowatą, ona też stoi tylko przy bramie z opuszczonym łebkiem i również potrzebuje pilnej pomocy. Wydaje mi się, choć nie chcę zapeszyć, że nasz chudzielec odszedł za Tęczowy Most :(
  11. Nowe zdjęcia Samby i nikt tu nie zawita?
  12. Rybc!a

    Metamorfozy

    A ja przedstawiam wam Dredzię-Sambę: Wyglądała tak: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5389/sznaucia1ip1.png[/IMG] A wygląda tak: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3465/samba29mk.png[/IMG]
  13. Wyczekiwane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5193/samba15gb.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3465/samba29mk.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5519/samba35zf.png[/IMG][/URL] A tu wnuczek Basi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8365/bartus7wy.png[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Tina.Sara']hej :buzi: jak to?[/quote] No normalnie, przecież zajmuję się adopcjami. Zobacie jaka sunia zawdzięcza mi to, że dzisiaj będzie już spała w nowym, kochanym domku: [URL=http://img242.imageshack.us/img242/3517/dsc003993bm.jpg][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3517/dsc003993bm.th.jpg[/IMG][/URL]
  15. Przed chwilą rozmawiałam z panią z Lublina, bardzo podoba się jej nasza sunia onka, zastanowi się nad nią, oferuje wspaniały domek, w bloku, a każde dwumiesięczne wakacje spędzone na wsi! ( z Lublina, sama przyjedzie)
  16. [QUOTE]bylas w schronie Ania, i psow tam nie ma???:crazyeye: :crazyeye:[/QUOTE] Nie wykluczam tego, że Elbiś siedział w budzie, choć w miarę moich możliwości, zaglądałam wszędzie. No ale, jakby nie było chudzielec zawsze podbiegał. A teraz ani słychu, ani widu o nim.
  17. [quote name='Aga76']A kiedy będą nowe zdjęcia? :oops:[/quote] Ja też z chęcią bym sobie je pooglądała, lecz nic nie dostałam :-(
  18. Nie widziałam u nas ani Elbisia, ani chudzielca. Ale sunie owszem, czekała równie smutna, jak poprzednio. Czy nie znalazłby się dla niej żaden tymczas?
  19. MICHAŁ czeka na dom. Dzisiaj bardzo się ucieszył, gdy mówiłam do niego zalotnym głosem : Michaaał... ;) Super psiak. Nie widziałam go jeszcze takiego szczęśliwego.
  20. Dzisiaj byłam w schronisku, widziałam ją, zrobiłam fotkę. Póżniej ją umieszczę.
  21. O 13:00 jadę po 14 w moim życiu wyciągniętego psa ze schroniska.
  22. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37943"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1184/piesw8om.jpg[/IMG][/URL] Poprawiłam na zielono.
  23. [quote name='andzia69']a co w koncu z oneczką??? jedzie do Bytomia?????[/quote] Nie, sunia pojedzie tam dopiero za kilka tygodni, pani ma remont. No ale jeżeli znajdzie się ktoś szybciej, będzie szukała innego pieska. Więc myślę, że domku można dalej szukać.
  24. proszę- od razu z odsyłaczem: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37943"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7888/pies8ce.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...