-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Limonka']To szkoda, że nie pozwolą. Proszę o jakiś spójny tekst na allegro i lepiej byłoby wiedzieć jaka jest na 100% płeć.[/quote] To sunia.Będzie się nazywała Cuca ( czyt. Kuka ) Może być? A tekst, może coś w tym stylu: Witajcie! Nazywam się Cuca ( czyt.KUKA ) , jestem kilkuletnią ( 2-3 lata ) , czarną, mini cocker spanielką. Zamieszkuję schronisko na warmii i mazurach. Moja sierść jest bardzo skołtuniona. Szukam kogoś, kto podaruje mi odrobinę dobroci i serca. Kogoś, kto zawsze mnie przytuli i powie, że jestem jego najlepszą przyjaciółką. Czy ktoś taki istnieje? Czy ktoś będzie mógł pokochać mnie całym swoim sercem? Nie potrzebuję wiele, wystarczy mi ciepły kąt, pełna miska, i [B]TEN[/B] człowiek. Oj, poetą to nie jestem, ale tekst wyszedł chyba całkiem ładnie? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Limonka']Nożyczki w rękę i tniemy kudełki. Ja dzisiaj jednemu z "mojego" schroniska zrobiłam salon fryzjerski...nie do poznania :) Wystawić na allegro?[/quote] Nie pozwolą mi. U nas nie ma wolontariatu. Wystawić ją i podać moje namiary GG: 5722414 , e-mail: [email][email protected][/email] -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha czarne maleństwo? -
[quote name='*Gajowa*']A czy pani z Lublina sunię wysterylizuje ? Może dziewczyny z Lublina sprawdzą domek.[/quote] O to jeszcze nie pytałam, ale oczywiście to zrobię. Ciotki, proszę, szukajmy jej dalej domku, to są narazie tylko POTENCJALNI zainteresowani i każdy z nich powiedział, że jak znajdę coś dla suni szybciej, będą się równo mocno cieszyć.
-
Podbijam Michasia.
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Kruszynka nam zrobiła niezły alarm w niedzielę, miała 39,6C, piszczała i skowyczała jakby z bólu, leżała i machała łapką pokazując że ją właśnie łapka boli. Dostała bardzo silny antybiotyk i już jest dobrze. Jeszcze przez kilka dni będzie go brać, tak silnie zareagowała na przeziębienie, inne moje psy tylko pokasłują, ona jest jeszcze chyba trochę osłabiona po schronisku...[/quote] Ojej, to dobrze, że wszystko jest już okej. Neris, nie wiem jak ci będę dziękować, za to że tak troskliwie zajmujesz się Kruszynką. -
Domu szuka czarna sunia, śliczna jest, bardzo spanielkowata. Jej uszy są w stanie krytycznym, kudeł na kudełku, podobnie jest z kołtunami na szyi. Nie bądźcie źli, ja po sposobie bycia, mogę stwierdzić że to sunia, pewna jednak nie jestem, wczoraj chciałam coś nie coś podejrzeć, ale to " coś " to mógł być kolejny kołtun. To zwierzątko jest niezwykle przyjazne. W sobotę, jak pojadę do schroniska jakoś spróbuję skołować zdjęcie lepszej jakości, ale ja wam mogę powiedzieć, że to jest taki cocker spaniel miniaturka. Fajny piesio, cieszy się, kochliwy i domaga się pieszczot. [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/7382/obraz024qv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img464.imageshack.us/img464/9503/obraz025yz5.jpg[/IMG] [B]TO NAPEWNO SUNIA![/B]
-
[QUOTE]Rybcia: czy możesz dowiedziec się co się stało z Elbim i drugim dobkiem. Kurcze, musimy cos wymyślić....Przecież chyba w lutym jadą kolejne dobeczki, może wtedy należałoby je koniecznie wziąść. Co tu robić?[/QUOTE] Ja się niczego pewnie nie dowiem, chyba będę jechać w sobotę do schroniska. Widziałam u nas sunię dobkowatą, ona też stoi tylko przy bramie z opuszczonym łebkiem i również potrzebuje pilnej pomocy. Wydaje mi się, choć nie chcę zapeszyć, że nasz chudzielec odszedł za Tęczowy Most :(
-
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Samby i nikt tu nie zawita? -
A ja przedstawiam wam Dredzię-Sambę: Wyglądała tak: [IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5389/sznaucia1ip1.png[/IMG] A wygląda tak: [IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3465/samba29mk.png[/IMG]
-
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wyczekiwane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5193/samba15gb.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/3465/samba29mk.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/5519/samba35zf.png[/IMG][/URL] A tu wnuczek Basi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8365/bartus7wy.png[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Tina.Sara']hej :buzi: jak to?[/quote] No normalnie, przecież zajmuję się adopcjami. Zobacie jaka sunia zawdzięcza mi to, że dzisiaj będzie już spała w nowym, kochanym domku: [URL=http://img242.imageshack.us/img242/3517/dsc003993bm.jpg][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3517/dsc003993bm.th.jpg[/IMG][/URL] -
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aga76']A kiedy będą nowe zdjęcia? :oops:[/quote] Ja też z chęcią bym sobie je pooglądała, lecz nic nie dostałam :-( -
MICHAŁ czeka na dom. Dzisiaj bardzo się ucieszył, gdy mówiłam do niego zalotnym głosem : Michaaał... ;) Super psiak. Nie widziałam go jeszcze takiego szczęśliwego.
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
O 13:00 jadę po 14 w moim życiu wyciągniętego psa ze schroniska.