-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[quote name='Gonitwa']Nie po ilości a po starciu, nie po kolorze a po "kodycji". tak się składa kochana że zaglądam czasem do schroniska, a nóż widelec powiększę rodzinę.[/quote] Mało ci? Masz przecie 3 psy. :evil_lol: A tak pozatym,to.. Dzisiaj nie zostałyśmy razem z Gops i jej koleżanką wpuszczone na teren schroniska. Czuję się bardzo urażona, ponieważ to, co robię jest bardzo chwalone w Urzędzie Miejskim, kilka dni temu panie stamąd mówiły mi, że dzięki mojej działalności adopcji jest o wiele więcej, psiaków ubywa, a te, które zostają mają lepsze warunki, ponieważ nie muszą się gnieździć. I stąd moje pytanie. Jeśli robię coś DOBREGO dla tych psów od 2 LAT, dlaczego nie zostaję tam wpuszczana? Dlaczego? Bo nie mam 18 lat. Mówię Panom, że jestem ze stowarzyszenia, bla, bla, bla.. Nie, nie. Koniec. Nie wchodzę, bo nie mam 18 lat. Taki jest "przykaz" i nie mogę. Więc ja,jako osoba nieustępliwa, BARDZO GRZECZNIE proszę pana o pokazanie mi tego "przykazu", ponieważ NIGDY go nie widziałam, a w regulaminie, który znam na pamięć, NIE MA SŁOWA o tym, że BY WEJŚĆ NA TEREN SCHRONISKA trzeba mieć ukończone 18 lat. Pani z Urzędu Miejskiego prosiła mnie, bym zajęła się adopcją spaniela Maksa, bo bardzo ją urzekł. Dobrze-pomożemy. TYLKO JAK, skoro pomoc jest nam uniemożliwiana? Jest dla niego WSPANIAŁY dom! Znalazła się osoba, która pokocha go bez względu na to, ile ma lat i jak wygląda! I jak mam sprawdzić, czy nadal tam jest, skoro nie mogę tam wchodzić? Jak? Bardzo mnie to irytuje. Nie chcę dla nikogo źle, a jestem traktowana jak największy wróg. :roll: Niestety, nie zawsze mam możliwość jechania tam z osobą pełnoletnią. Czy ze względu na to, mam skończyć z pomocą dla tych psów?
-
3 LETNIA IGA wciąż szuka SWOJEGO CZŁOWIEKA- została zaadoptowana.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mimo, że nie zostałam dzisiaj wpuszczona do schroniska, Iga rzuciła mi się w oczy-więc czeka dalej! -
REMIS- brązowy, jamnikowaty, nieduży piesek-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo, ale nie wiem, czy Remis nadal jest w schronisku: nie zostałam tam dzisiaj wpuszczona, a nawet: potraktowana bardzo niemiło! Mimo tego, proszę o dalsze pomaganie mi w szukaniu mu wspaniałego domu! -
Maleńka TOSIA- najpierw tymczas, a teraz WSPANIAŁY DOM W WARSZAWIE !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo, ale nie wiem, czy Tosia nadal jest w schronisku: nie zostałam tam dzisiaj wpuszczona, a nawet: potraktowana bardzo niemiło! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Klero']Ehh przykre to jest niestety:(jak dla mnie powinien byc obowiazek sterylizacji[/QUOTE] Dla mnie również. Dziś nie zostałam wpuszczona do schroniska, ale boks Lori widziałam i jest dalej na pewno- akurat goniła ją jedna z suk.. :( -
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo, ale nie wiem, czy Bunia nadal jest w schronisku: nie zostałam tam dzisiaj wpuszczona, a nawet: potraktowana bardzo niemiło! -
[quote name='bonsai_88']Birma właśnie miała zafundowaną kąpiel na sucho [przygotowania do sterylki - Birma po góra 2 tygodniach zaczyna nie fajnie pachnąć i mieć bardzo kołtuniącą się sierść, a po operacji nie będę mogła jej kąpać przez jakiś czas]... Wyczesanie białej mąki [ziemniaczanej] z jej czarnej sierści zajęło mi 3 godziny, a i tak w końcu dałam spokój... Teraz Birma jest ciut jaśniejsza, a ja latam goła i wesoła bo ciuchy mam tak umączone, że musiałam je ściągnąć przed wyjściem z łazienki :P[/QUOTE] Na kiedy umówiony jest termin sterylizacji? Zdjęcia już się otwierają :)
-
Przykro mi bardzo, ale nie wiem, czy Dabi nadal jest w schronisku: nie zostałam tam dzisiaj wpuszczona, a nawet: potraktowana bardzo niemiło! Dabi została opisana w gazecie, a w UM dowiedziałam się, że jej warunki zostały zmienione i PONOĆ jest sama w boksie. Niestety, z wyżej wymienionych powodów tego nie sprawdziłam.
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Baba i jedna z twoich suczek wyglądają podobnie, a te czarno białe cudo (nie Mika) to klon mojej (już nie mojej- w końcu jest w nowym domu) Muszki. :) Dobrze, że Mika nie odczuwa strachu przed psami. Po jej przeżyciach byłoby to całkiem prawdopodobne.. -
Nieduży, szorstkowłosy BODZIO- został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo, ale nie wiem, czy Bodzio nadal jest w schronisku: nie zostałam tam dzisiaj wpuszczona, a nawet: potraktowana bardzo niemiło! -
BEKI- mała sarenka z ELBLĄGA- Już w nowym domu! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przykro mi bardzo, ale nie wiem, czy Beki nadal jest w schronisku: nie zostałam tam dzisiaj wpuszczona, a nawet: potraktowana bardzo niemiło! -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Dzisiaj Rybcia byla w schronisku. Niestety nie zostala wpuszczona. Powoli irytuje mnie to. Mam nadzieje ze to sie nie powtorzy wiecej. czy schronisko moze sobie po prostu ludzi nie wpuszczac? nie rozumiem tego.[/QUOTE] Ale nie martwcie się! Alana słyszałam :) -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to poczekacie na nie długo, bo aparat pożyczyłam cioci, która wyjechała do Włoch, a drugi od kilku tygodni "naprawia się" w Warszawie. Jedyne, co mi zostało, to karta. -
[quote name='cocker']ja to sie jaszczurek boje bo Czarny je zjeść może! a mamy takie gnazdko koło domu! a żmije to już masakra. Ja sobie kiedys ide przez las jeszcze z Sonią [*] patrze a tu wąż. Co prawda zaskroniec ale cockerka sie rwie. a ten z mordą do nas. no i zwiałam, a co miałby zrobić 8 letni dzieciok? :evil_lol: albo idziemy kiedys z tatą i psem - żmija. Kurde tata z psem a ja na hulajnodze a ta sie stawia. Tata bierze hulajnoge i ją tucze :evilbat: seplasam ale jak by go zjadła???[/quote] Jaszczurki nie są jadowite, ani szczególnie niebezpieczne. :roll: A co do "tłuczenia" żmiji- nie masz się czym chwalić. Z tego co wiem, są pod ochroną. Przeszkadzała Wam? To WY naruszyliście JEJ teren i to WY powinniście zostawić ją w spokoju.. No ale cóż-to świadczy tylko o waszej.. odpowiedzialności? :roll:
-
Siedzę i ryczę. Obejrzałam cały. Ale ten pierwszy pies.. Jak on bardzo chciał uciec. Uwolnić się. A ten jego przeraźliwy pisk. Nienawidzę ich. Nie są ludźmi.. :(
-
Jeśli damy radę zebrać pieniążki, to lepiej zawieźć go autem. On jest stary, ślepawy, więc po co narażać go na kolejny stres? Ja swoją propozycję potrzymuję i możemy go zawieźć za zwrotem kosztów paliwa.
-
Chester- prześliczny OWCZAREK NIEMIECKI- został zaadoptowany .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']jutro postaram się porobić mu ogłoszenia;)[/QUOTE] Dziękuję serdecznie Madziu! :) Jesteś bardzo kochana.. Bardzo, bardzo..! :) -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Rybciu. tam sa psy bandyty. takie musza tam byc. wiesz jak to jest latem. sloneczko i mocne trunki uderzaja niektorym do głowki i potem wspinają sie po płocie w nocy. Po to maja tam psy. Jak myślisz, gdzie one są za dnia??? Jezeli już gdzies ide i pytam, to tak troszke mysle o tym czy owym...czasem:p Nie bój się:p[/QUOTE] Nie wiem, gdzie są za dnia. Ja tam psów nie widziałam, a czasem chodzę, chociaż tam syf i śmierdzi i wcale się tam nie kąpię. -
[quote name='Gonitwa']Zęby to nie wszystko,to że są ładne nie znaczy że pies jest młodszy, zależy co jadł do tej pory na przykład, wydaje mi się że jednak jest starszy.[/QUOTE] Gosia, przecież ty go nie widziałaś na żywo (chyba, że o czymś nie wiem). On ma siwą tylko mordę, całą szatę ma piękną, jedynie te oczy są w złym stanie,ale to raczej wina choroby,a nie wieku. A po zębach nawet weci określają wiek psa, więc coś w tym jest. A Maks ma ładne zęby.
-
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bunia szuka domu z dziećmi! Halo? Halo? Ona na CIEBIE czeka!