-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Rybcia, czy będąc w schronisku mogłabyc zrobić fotki całego piesia - bez budy? Czy Spajki ma allegro?[/QUOTE] Niestety nie mogę go wyjąć z boksu, ale postaram się..! -
Nigdy wcześniej tego nie zauważyliśmy, a u nas psy miziane są non stop.. Zuza liże sobie tego cycka, przy którym ma grudki i nie za bardzo pozwala na to, żeby ją tam dotykać...
-
Jezus Maria, jeszcze tego mi brakowało. :placz: Słuchajcie, miziałam przed chwilą moją Zuzę ( ma 6 lat ), wyczułam w brzuchu, koło cycucha rząd grubych grudek! Co to może być? Cholera jasna, zawsze się coś musi dziać, jak jest wolne! :placz: Co ja mam teraz zrobić? Jak to jakiś rak, nowotwór? Jak jeszcze ją stracę to nie wytrzymam.. :placz: Acha, ona jest po sterylce. Czy to może być przez to?
-
MŁODZIUTKA,kochana BUNIA- uciekła ze schroniska .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki, Chester! :) -
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1'][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1322496_maly_kudlaty_piekny.html[/URL][/QUOTE] Dzięki, luka1! -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
A może to jednak KWL..? Przyjaciel Koni tak podejrzliwie pytała mnie o to, czy jestem pewna, że to był Alan.. -
REMIS- brązowy, jamnikowaty, nieduży piesek-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola164']Ja mam jedynie podlinkowany tekst do jego wątku wśród jamników w potrzebie...[/QUOTE] Mimo wszystko, bardzo dziękuję! -
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Lori, w górę! -
[quote name='Charly']hm...juz teraz troche jestem skołowana. Ktory amstaff? na miejscu Alana siedzi nowy zwierz i tez zwie sie Maks. ale to raczej bokser. Mam zdjecia. zrobie watek, ale na razie dogo bardzo slabiutko i wolno dziala. wywala mnie co chwila.[/QUOTE] Mamy jednego amstaffa, który nazywa się Maks. Masz go na 1 stronie. Jeśli bokser, to pewno ten 8 letni oddany przez właściciela..
-
Maleńki , długowłosy Spajk po WYPADKU SAMOCHODOWYM-ZOSTAŁ ZAADOPTOWANY.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dorothy']booooski!!!!:loveu: jeszcze nie w domu???:-o[/QUOTE] Nie, na dodatek zostaje sam, bo jego kolega spaniel Maks w sobotę jedzie do nowego domu.. Maleńki Spajk czeka.. :( -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Martwię się o niego. -
[quote name='bonsai_88']U mnie TA TAŃSZA sterylka kosztuje 250 zł... czy kołnierz będzie to nie wiem, ale reszta tak :) . U nas nadal pada, więc dziewczynka w pięknych lokach biega [nie chce mi się ich prostować po spacerku :P ].... no i kupka po zmianie diety ładna, tylko ciut luźniejsza niż normalnie :) . A na koniec najważniejsze - Birma "polubiła" [tzn. pozwoliła się poniuchać i nie ugryzła] jednego dobermana :) . Pies należy do pewnego znajomego pana i jest prawdziwym gentelmenem, suki mogę robić z nim wszystko. Znajomy zaproponował, żeby spuścić Birmę i spróbować jak się zachowa [psy już wcześniej się niuchały i młoda tylko trochę burczała]. Birma udawała trudną i niedostępną, parę razy pokazała kły, a na koniec była zawiedziona, że psiak już idzie :) .[/QUOTE] Widzę, że dziewczyna przechodzi metamorfozę, nie tylko wizualną :)
-
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']nic nie zamykamy. jutro idziemy z Basia do UM.[/QUOTE] I jeśli to rzeczywiście niespodzianka, to szkoda- bo moglibyście zaoszczędzić 100zł. -
Owczarek kaukaski- JUŻ SZCZĘŚLIWY NA DUŻYM RANCHO!! :)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']nic nie zamykamy. jutro idziemy z Basia do UM.[/QUOTE] Jeśli to nie KWL, to nawet w Urzędzie niczego się nie dowiesz. Danych nie dostaniesz, bo wszystkich obowiązuje ochrona danych osobowych- a zresztą, co ci po samych danych? Przecież i tak nie pojedziesz i nie sprawdzisz.. Kurczę, jeśli to nie KWL, to zaczynam się martwić. -
Piękna bokserka czeka tak długo..! Już w nowym domu !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja również co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.. ! -
To dobrze, żeście Birmę ściachali na zero. Sierść jej ładniejsza odrośnie, na lato lżej będzie, a i rzeczywiście, do sterylizacji lepiej. Ja moją " Mini Birmę " też będę musiała przed zabiegiem obciąć :) Ile u Was kosztuje sterylka? Ja za psa 21 kg płaciłam 220zł, ale ze wszystkim, włączając leki po sterylizacji, kołnierz, zdjęcie szwów i resztę. I rzeczywiście, chodzę do dobrego weta. Przede wszystkim, kocha zwierzęta i jest wetem z powołania. A tacy są chyba najlepsi... !
-
Maleńka TOSIA- najpierw tymczas, a teraz WSPANIAŁY DOM W WARSZAWIE !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='mawin']nie rozumiem jak ludzie, którym powinno zależeć na zwierzętach tak się zachowują :-( jak będziesz w schronie i jeśli będzie Tosia wygłaszcz ją proszę ode mnie (wiem że przez kraty nie jeste łatwo). ona jest po prostu cudna :loveu:[/QUOTE] Tak, jest cudna, a o wygłaskanie się nie martw. Każdy podchodzący do ludzi piesek tego się doczekuje :) No chyba, że ma zamiar odgryźć mi rękę. A Tosia jest bardzo rezolutna i miła, zawsze podbiega jako 1. :) -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']:loveu: dobrze że temu ślicznemu lisobengerkowi naszemu się poszczęściło :loveu: żeby tylko więcej było takich szczęśliwych rozwiązań..[/QUOTE] Oby każdego spotkało takie szczęście! -
[quote name='chester07']eh.. a ci zainteresowani dalej nic? Rybciu a ta pani co sie zastanawiała nad Liszką i Dabi, to ta co wzięła Liszkę?[/QUOTE] Tak, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że sunia latem będzie spała w budzie, więc zaproponowałam Liszkę, bo uważam, że Dabi nadaje się, mimo wszystko, do domu. Pozatym, Państwu bardziej się Liszka podobała, bo chcieli psa długowłosego i podobnego do zmarłej suni.