Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='luka1']Rybcia, czy będąc w schronisku mogłabyc zrobić fotki całego piesia - bez budy? Czy Spajki ma allegro?[/QUOTE] Niestety nie mogę go wyjąć z boksu, ale postaram się..!
  2. No to się porobiło.. Czy psy są tam na pewno bezpieczne.. ?
  3. Nigdy wcześniej tego nie zauważyliśmy, a u nas psy miziane są non stop.. Zuza liże sobie tego cycka, przy którym ma grudki i nie za bardzo pozwala na to, żeby ją tam dotykać...
  4. Jezus Maria, jeszcze tego mi brakowało. :placz: Słuchajcie, miziałam przed chwilą moją Zuzę ( ma 6 lat ), wyczułam w brzuchu, koło cycucha rząd grubych grudek! Co to może być? Cholera jasna, zawsze się coś musi dziać, jak jest wolne! :placz: Co ja mam teraz zrobić? Jak to jakiś rak, nowotwór? Jak jeszcze ją stracę to nie wytrzymam.. :placz: Acha, ona jest po sterylce. Czy to może być przez to?
  5. [quote name='luka1'][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1322496_maly_kudlaty_piekny.html[/URL][/QUOTE] Dzięki, luka1!
  6. A może to jednak KWL..? Przyjaciel Koni tak podejrzliwie pytała mnie o to, czy jestem pewna, że to był Alan..
  7. [quote name='Ola164']Ja mam jedynie podlinkowany tekst do jego wątku wśród jamników w potrzebie...[/QUOTE] Mimo wszystko, bardzo dziękuję!
  8. [quote name='Charly']hm...juz teraz troche jestem skołowana. Ktory amstaff? na miejscu Alana siedzi nowy zwierz i tez zwie sie Maks. ale to raczej bokser. Mam zdjecia. zrobie watek, ale na razie dogo bardzo slabiutko i wolno dziala. wywala mnie co chwila.[/QUOTE] Mamy jednego amstaffa, który nazywa się Maks. Masz go na 1 stronie. Jeśli bokser, to pewno ten 8 letni oddany przez właściciela..
  9. [quote name='Dorothy']booooski!!!!:loveu: jeszcze nie w domu???:-o[/QUOTE] Nie, na dodatek zostaje sam, bo jego kolega spaniel Maks w sobotę jedzie do nowego domu.. Maleńki Spajk czeka.. :(
  10. [quote name='Charly']tak tak ja byłam. Maksiu biegał sobie wolno po schronisku. Jest kochany, ale ustawia Spike pod pion. dobrze ze juz idzie.[/QUOTE] Charly, pisz, że chodzi ci o spaniela, bo tak samo nazywa się amstaff :)
  11. [quote name='bonsai_88']U mnie TA TAŃSZA sterylka kosztuje 250 zł... czy kołnierz będzie to nie wiem, ale reszta tak :) . U nas nadal pada, więc dziewczynka w pięknych lokach biega [nie chce mi się ich prostować po spacerku :P ].... no i kupka po zmianie diety ładna, tylko ciut luźniejsza niż normalnie :) . A na koniec najważniejsze - Birma "polubiła" [tzn. pozwoliła się poniuchać i nie ugryzła] jednego dobermana :) . Pies należy do pewnego znajomego pana i jest prawdziwym gentelmenem, suki mogę robić z nim wszystko. Znajomy zaproponował, żeby spuścić Birmę i spróbować jak się zachowa [psy już wcześniej się niuchały i młoda tylko trochę burczała]. Birma udawała trudną i niedostępną, parę razy pokazała kły, a na koniec była zawiedziona, że psiak już idzie :) .[/QUOTE] Widzę, że dziewczyna przechodzi metamorfozę, nie tylko wizualną :)
  12. [quote name='Charly']nic nie zamykamy. jutro idziemy z Basia do UM.[/QUOTE] I jeśli to rzeczywiście niespodzianka, to szkoda- bo moglibyście zaoszczędzić 100zł.
  13. [quote name='Charly']nic nie zamykamy. jutro idziemy z Basia do UM.[/QUOTE] Jeśli to nie KWL, to nawet w Urzędzie niczego się nie dowiesz. Danych nie dostaniesz, bo wszystkich obowiązuje ochrona danych osobowych- a zresztą, co ci po samych danych? Przecież i tak nie pojedziesz i nie sprawdzisz.. Kurczę, jeśli to nie KWL, to zaczynam się martwić.
  14. Matko Boska! Ta sunia, mix posokowca- podesłałam ją do jednej z osób zajmujących się adopcjami tych psów-zobaczymy ile z tej rasy ma, myślę, że chociaż grzecznościowo wystawią informację o niej na swojej stronie- przecudna. Jak moja Zuza!
  15. Ja również co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości.. !
  16. [quote name='mysza 1']Jakieś wieści? Co tam słychać? Dostał się ktoś do schroniska?[/QUOTE] Ja od tamtej pory nie pojechałam, więc nie wiem. Jeśli mnie nie wpuszczą z osobą pełnoletnią, to zadzwonię na policję, bo takiego prawa nie mają..
  17. To dobrze, żeście Birmę ściachali na zero. Sierść jej ładniejsza odrośnie, na lato lżej będzie, a i rzeczywiście, do sterylizacji lepiej. Ja moją " Mini Birmę " też będę musiała przed zabiegiem obciąć :) Ile u Was kosztuje sterylka? Ja za psa 21 kg płaciłam 220zł, ale ze wszystkim, włączając leki po sterylizacji, kołnierz, zdjęcie szwów i resztę. I rzeczywiście, chodzę do dobrego weta. Przede wszystkim, kocha zwierzęta i jest wetem z powołania. A tacy są chyba najlepsi... !
  18. [quote name='mawin']nie rozumiem jak ludzie, którym powinno zależeć na zwierzętach tak się zachowują :-( jak będziesz w schronie i jeśli będzie Tosia wygłaszcz ją proszę ode mnie (wiem że przez kraty nie jeste łatwo). ona jest po prostu cudna :loveu:[/QUOTE] Tak, jest cudna, a o wygłaskanie się nie martw. Każdy podchodzący do ludzi piesek tego się doczekuje :) No chyba, że ma zamiar odgryźć mi rękę. A Tosia jest bardzo rezolutna i miła, zawsze podbiega jako 1. :)
  19. Ty się nadal nie doczekałaś, kochane maleństwo.. Ale ja wierzę, że Ci się uda. Jak porobię resztę wątków, to wezmę się za ogłaszanie maleństwa.. Przydałoby się kupsprzedaj, alegratka, kupiepsa, Allegro.
  20. Możesz podrzucać też inne nasze psiaki- choćby jeden raz dziennie, każdego z nich. Wszystkie są na elbląskim wątku :)
  21. [quote name='chester07']:loveu: dobrze że temu ślicznemu lisobengerkowi naszemu się poszczęściło :loveu: żeby tylko więcej było takich szczęśliwych rozwiązań..[/QUOTE] Oby każdego spotkało takie szczęście!
  22. [quote name='chester07']eh.. a ci zainteresowani dalej nic? Rybciu a ta pani co sie zastanawiała nad Liszką i Dabi, to ta co wzięła Liszkę?[/QUOTE] Tak, ponieważ istnieje prawdopodobieństwo, że sunia latem będzie spała w budzie, więc zaproponowałam Liszkę, bo uważam, że Dabi nadaje się, mimo wszystko, do domu. Pozatym, Państwu bardziej się Liszka podobała, bo chcieli psa długowłosego i podobnego do zmarłej suni.
×
×
  • Create New...