Zdjęcia Tosi:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/219/db974e13493ef528.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/219/9ecc66532251ba03.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/264/c0767bcc81d5ec9c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/264/233febc332aa4201.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/218/97e8c85a90d6e148.jpg[/IMG][/URL]
Sabina, ja już straciłam rachubę- jakby co, ogłoszenia zawsze mile widziane, jak się zdublują, to nic nie zaszkodzi!