Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. I co z Rottką? Jest szansa na więcej zdjęć? Jaki jest jej stan zdrowia? Czy ludzie dzwonią, pytają o nią?
  2. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  3. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku. Jestem MEGA zdenerwowana!
  4. Więcej informacji na ogólnym, elbląskim wątku.
  5. [quote name='TYGRYS-ica.']tylko ze to jest naprawde niewiele nie tracic nadzieji i wierzyc ze wszystko bedzie dobrze.. :roll: a tak w ogole zastanawia mnie ta czesc podkreslona... czy to znaczy ze im dluzej pies przebywa w schronisku to ma lepsza opieke?? hmm to ciekawe w takim razie dlaczego takie psy zwykle maja problemy zdrowotnie i psychiczne.. chyba ze zle zrozumialam...[/QUOTE] Dobrze zrozumiałaś-ja też się nad tym zastanawiam.
  6. Nie ma za co. Nic dzisiaj nie zrobiłam. Ani zdjęcia. Ani nic żadnemu psu nie dałam. Nic. Bo nie mam 18 lat.
  7. Ja również nie zostawię tak tej sprawy. Staram się pomóc, a traktują mnie jak najgorszego z najgorszych wrogów..
  8. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  9. Tu nie trzeba weny, tylko trafionego pomysłu. :) Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  10. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  11. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  12. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  13. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  14. Mimo, że nie zostałam dziś wpuszczona na teren schroniska, widziałam Hexę.
  15. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  16. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  17. [quote name='GoniaP']ONka rodowodowa, a boksiu to wyrwany ze Swarzędza Pirat (na dogo) :razz:[/QUOTE] Wszystkie mieszkają w tym domu? :)
  18. Jaka ona piękna, a jaka uśmiechnięta! :)
  19. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku. :roll:
  20. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  21. Mimo, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, widziałam Dosię.
  22. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  23. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  24. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
  25. Ze względu na to, że nie zostałam wpuszczona na teren schroniska, nie widziałam, czy psiak nadal tam jest. Mimo to proszę o dalszą pomoc w szukaniu mu schronienia. Więcej info. na ogólnym, elbląskim wątku.
×
×
  • Create New...