Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']Podniosę chociaż....[/QUOTE] Może dzięki takim hopsankom ktoś ją w końcu wypatrzy? Gosiu,a ty już porobiłaś te ogłoszonka na Kupsprzedaj?
  2. [quote name='Gonitwa']Mam nadzieję, że dziś zostaniesz wpuszczona....[/QUOTE] Zostałam, bo pojechałam z tatą :)
  3. Bodzio jest zupełnie śmieszny! A żebyście zobaczyli jak on potrafi wysoko skakać na tych swoich niesfornych, krzywych łapkach! :) Jest bardzo kochany!
  4. Tyle już czekasz, biedaku kochany i NIKT cię nie zauważa, kompletnie NIKT. Dlaczego? Może dlatego, że nie wyróżniasz się urodą? :( Biedna jesteś, oj biedna..!
  5. Śliczny pan nadal szuka domu. Będzie wspaniałym towarzyszem- wierzę w to! Poradzi sobie nawet w budzie.. Tylko zabierz go stąd !
  6. [quote name='Gonitwa']Długo szukasz domu maleńka po mimo tego, że jesteś w DT... Dlaczego?[/QUOTE] Bo nie ma ogłoszeń !
  7. Zdjęcia Tosi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/219/db974e13493ef528.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/219/9ecc66532251ba03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/264/c0767bcc81d5ec9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/264/233febc332aa4201.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/218/97e8c85a90d6e148.jpg[/IMG][/URL] Sabina, ja już straciłam rachubę- jakby co, ogłoszenia zawsze mile widziane, jak się zdublują, to nic nie zaszkodzi!
  8. No to teraz śmigamy na spacerek nocny , a po nim do łóżek czas ! :)
  9. Dostałam emaila w sprawie Chestera, dom wydaje się być super. Trzymajcie kciuki. Wysłałam dziś im na "zachętkę" piękne, czysto pozowane zdjęcie psiaka :)
  10. Nikt nie interesuje się piękną, łaciatą niczym krówka Igą!
  11. Dzisiaj Lori wydawała mi się jakaś taka..szczęśliwa? :) Podbiegła do mnie, zamachała ogonkiem, przeszła się, podbiegła, powąchała.. Czyżby było lepiej? :)
  12. Śliczna , kochana pieszczotka wciąż szuka domu! Ona idealnie nada się do domu z dziećmi. Jestem tego pewna!
  13. Bardzo Wam dziękuję, dziewczyny. Ja wszystkie ogłaszam na Alegratce, a Gonitwa może ogłosi je na Kupsprzedaj..
  14. Brak pytań.. Zdjęcie dzisiejsze.. :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/218/1337411c01ffb785.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Natussiaa']Ogłoszenia: [url]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=10064553&g=6[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/id77591.html[/url][/QUOTE] Dzięki wielkie, Natusia!
  16. Delicja, zwykły kundelek-czy znajdzie swoje miejsce na ziemi?
  17. Hej, smutasku,twój los też się odmieni-zobaczysz!
  18. Marysia jest tam dalej-sprawdzone dzisiaj. Bardzo dobrze dogaduje się z koleżankami z boksu- super skład, jestem bardzo zadowolona. Wszystkie w podobnym wieku, wszystkie kochane i ciągle się bawią.. Marysia już wróciła do formy :)
  19. Sati jest bardzo kochaną psinką.Zawsze podbiega , wesoło skacze, liże rączki i cieszy się niemiłosiernie.. Dlaczego ona wciąż nie ma domu?
  20. Nie trzeba płacić, bo ja, Charly, AgaiTheta oraz Basia jesteśmy zwolnione z opłat adopcyjnych :)
  21. Kamis nadal szuka domu. Domu z ogrodem-najlepiej! :)
  22. A no szuka, szuka i znaleźć go nie może. Zauważyłam, że ona ciut boi się mężczyzn.
  23. Natusia, wielkie dzięki za pomoc! :)
×
×
  • Create New...