Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Kasumi a dowiedziałaś się może jak sie miewa Bubu? Co do czytnika to RTOZ nie wykorzystał chyba jeszcze pieniędzy, które zgromadził z 1% w 2009 roku, o zeszłym juz nie mówiąc, więc stać ich na zakup takiego czytnika, nie wiem po co trzymac kasę skoro brakuje wielu rzeczy. Tylko potrzebna jest dobra wola, której brakuje niestety i członkowie zarządu powinni zrozumieć że Rtoz to nie jest ich prywatna firma tylko organizacja pożytku publicznego utrzymywana z dofinansowania miasta i z darowizn.
  2. w schronisku jest elektroniczna ewidencja psiaków jak się dowiedziałam, ale jest nie aktualizowana...... A co do spaniela, to nikt w schronie nie był łaskaw udzielic mu pomocy lekarskiej?
  3. Anhata a ci inspektorzy byli już u tej baby bo dzisiaj sobota.
  4. Monday w tej chwili to nawet nie wiadomo jaki jest skład RTOZ...wierzysz że coś tam może sprawnie działać bo ja sie złudzeń już dawno pozbyłam.
  5. napisz do Luisien, ona jeździła w lecie do schronu, robiła psiakom zdjęcia i poznawała je, ma zdjęcia i opisy wielu psiaków i te opisy są takie prawdziwe a nie suche fakty jak na stronie. Edit. już napisałam do Luisien i poprosiłam aby przesłała Ci fotki i opsy, które zrobiła, podałam Twojego maila.
  6. tak strona schroniska to faktycznie masakra, fajnie kasumi że sie za to weźmiesz:)
  7. jakoś nie wygląda żeby Pysio bardzo tesknił za swoimi byłymi właścicielami, czy Jamor coś o tym pisał?
  8. Dziewczyny a wiecie może jak miewa sie Bubu? Czy Mestudio nadal jest zaintersowana wzieciem go na DT?
  9. ja mam dwa rodzaje fajnej wody toaletowej, każda użyta kilka razy dosłownie, mogłabym dać na bazarek, może sie ktoś skusi, ja nie mogę uzywać przez moją migrenę, tylko że nie mam w ogóle czasu na wystawianie i wysyłanie wiec jeśłi ktos zgodziłby się ją wystawić i wysłać do ewentualnych zainteresowanych to chętnie sfotografuję i podwiozę.
  10. ja moge dac 10 zł miesięcznie wiecej niestety nie dam rady:(
  11. zrobiłam Pysiowi jeszcze ogłoszenia na cafeanimal, adopcjapsa, szerlok (na Kraków), morusek (wyróżnione kolorem).
  12. Bardzo Was proszę o przesłanie do znajomych z Radomia: W dniu 01.01.2011r. ok. godziny 14:00 na Osiedlu Ustronie przy ul. Komandosów uciekł 3-letni golden, na imię ma Pedro. Miał na sobie czerwoną obrożę i plastikową brązową. Pedro, jest oczywiście łagodny i przyjacielski, kontakt do właściciela: [FONT=Arial][SIZE=2]660 780 081[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/496/3a9433f23e6e149emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/485/24e1d3bdf9c0b459med.jpg[/IMG][/URL]
  13. z fotek wnioskuje że to Saba, sunia mojej siostry ciotecznej, przynajmniej na zdjęciach wyglada jak ona, a moja siostra mieszka własnie na borkach:) ale fajny zbieg okoliczności:)
  14. Lila jest cudowna:) nic dziwnego ze jej fotka wygrała, a te zdjęcia w łóżeczku tylko potwierdzają że to prawdziwa księżniczka:) Ale Fionka tez wymiata, ja uwielbiam białe psy, to chyba już taki sentyment po mojej ukochanej suni która odeszła kilka lat temu. A czy na tych fotkach z 19 grudnia sunie nie szaleją przypadkiem z Sabą?
  15. Popieram Lilith w zupełności, no i jest weekend, a sunia z pewnością nie powinna czekać do poniedziałku.
  16. Kasumi jedź z sunią do weta niech zrobią suni badania, może ma babeszję, mojej znajomej sunia złapała kleszcza jak śniegi leżały i też miała takie objawy bo kleszcz był zainfekowany. Lecznica Pankracy jest otwarta cały czas.
  17. w zeszłym tygodniu dostałam od Luisien maila że w Pankracym jest taka sunia ze schroniska: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/475/3fece32aabb02f3cmed.jpg[/IMG][/URL] maila odebrałam dopiero dzisiaj bo cały zeszły tydzień nie miałam netu na turnusie. Nie wiem czy sunia nadal jest w lecznicy, pewnie tak bo miała poważnie potrzaskaną nogę, ma około roku, może znacie kogos od podhalanów..ja na razie jestem wyłaczona, dzisiaj umarła moja ukochana sunia:(:(:(..mój syn jest bardzo chory:(, ale musiałam wkleić zdjęcie tej sunieczki. Dowiedzcie się czegoś więcej o niej w schronie bardzo proszę.
  18. Neczka napisz może co w końcu z Jankesem, udało się go złapać???
  19. A ja chciałam zapytac czy ktos Twixa ogłasza? Ja mu robie gumtree warszawa, szerlok, morusek, adopcjapsa, robiłam tez cafeanimal ale się ostatnio trochę zaniedbałam. Czy maluch ma allegro? Bo ja nie robię.
  20. z tego co wiem są jeszcze takie: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190953-Irysek-ma-niedowład-tylnich-nóżek-pomóżmy-mu!-schr.Radom[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187361-Farcik-mixamstaff-odgryzł-mu-łapę-(Radom)-znów-szukamy-domu[/URL]! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173916-Owczarki-ze-śmietnika-w-Radomiu-w-hotelu.-Odynek-z-Konstancina-odszedł-za-TM[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193298-Przejechał-i-uciekł-wspaniała-Kropka-miniaturka-ON-uratowana-ale-czy-ma-po-co-żyć[/URL] nie wiem czy były juz wklejane? co do tych dwóch pierwszych to nie wiem czy aktualne.
  21. Może faktycznie mu za gorąco w domu, a jak budy sa na zewnątrz to sobie wejdzie, a może jakaś suczka w okolicy cieczki dostała?
  22. Właśnie też o tym słyszałam, dlatego akurat na straż nie można chyba bardzo liczyć, ale mam nadzieję że się mylę...
  23. Wspaniale że Miśka jedzie do domku:):) niesamowicie się cieszę:multi: Józwa a czy straż potwiedziła kiedy przyjedzie? Naprawdę dobrze by było gdyby Twoja znajoma wzięła sunię bo ci ludzie i tak na siłę nie będą jej kochać. Jak dobrze że działasz:)
  24. Ja też bardzo mocno trzymam kciuki, tak strasznie zimno a on na dworze:(
  25. [quote name='moni12']Tula rozumie, ze nie doszły do Ciebie pieniązki z fb od Ewy S?[/QUOTE] zaraz sprawdzę:) Edit: jest 91,17 zł, tam jest napisane że była prowizja 40 zł:-o Moni prześlij mi jeszcze raz swoje konto na PW bo ostatnio czyściłam skrzynke i mogłam usunąć a i przypominaj mi żebym sprawdzała przelewy bo ja skleroza jestem. Może taniej by wyszło gdyby szło przez paypal:roll:
×
×
  • Create New...