Jump to content
Dogomania

rose

Members
  • Posts

    2916
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rose

  1. [quote name='Grzecho']Witam po zlocie. Piszesz Olek iż Tyszanie nie umią się bawić ? To ja się zapytam z kim ??? Z popijającą browara 13 latką. Drugie pytanie, gdzie był organizator tego zlotu. Nic nie widział ? Jak ktoś by był złośliwy to macie policję na karku i masę problemów. Przecież rodzice powierzyli komuś swoje dzieci pod opiekę !!! Staram się zrozumieć te nastolatki które urwały się z pod opieki i miały pełen luz ale nie moge znaleść logicznego wytumaczenia. Druga sprawa to organizacja spacerów z gadziną. Ustaliliście iz chodzimy wspólnie na spacery. Czy ktoś nas informował o waszych wyjściach ?[/quote] Panie Grzegorzu mi również nie podobało sie to, że niepełnoletnie osoby piły, ale wiedzieliśmy, ze może tak być i dlatego już od samego początku gdy Asia zakładała wątek o zlocie było mówione, ze nie bierzemy odpowiedzialności za nikogo, pisaliśmy nawet o pisemnych zgodach od rodziców, ale jak widać nie wypaliło:roll:. A co do spacerów to przed każdym szliśmy do Waszego domku po Was, ale niestety nikogo nie zastawaliśmy..
  2. [quote name='olekg18']Pewnie że tęsknie :) A najbardziej za Rose ,karą ,Esterą ,komarem,basią bonnie hehe i resztą alkomaniaków:)[/quote] Jestem wymieniona jako pierwsza:loveu: to pewnie dzieki temu niezapomnianemu całusowi na plaży:loveu:
  3. a tu język Oleczka;) (by Komar) języczek byl sweet i gibki:D [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7987/zdjcie041jt6.jpg[/IMG]
  4. Rose i Kara [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0725.jpg[/IMG] Rose i Olek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0727.jpg[/IMG] Olek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0747.jpg[/IMG] Anka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0733.jpg[/IMG] Karolcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0743.jpg[/IMG]
  5. [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0682.jpg[/url] Wygląda jakbyśmy się rękami zamienili:evil_lol:
  6. [url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0684.jpg[/url] Patrząc na te zdjęcie nie polubiłabym Asi:evil_lol: ale jak wnuczka ja lubi..:eviltong: Kara te moje włosy:crazyeye: trzeba było powiedzieć żebym sie uczesała:eviltong:
  7. [quote name='Okamia']Pewnie już tęskni za.... VIP-em :roflt::roflt::roflt:[/quote] Zapewne tak:eviltong: Ale ja mam cicha nadzieję, że za mną też:evil_lol:
  8. [quote name='Asia & Ginger']Ja też już wróciłam! :placz: :placz: :placz: Gingerka leży padnięta. :evil_lol:[/quote] A Oluś bardzo płakał?:eviltong:
  9. [url]http://picasaweb.google.pl/rosee88/Zlot2008[/url] A to moje fotki, mało ich bo zapomniałam ze mam aparat:eviltong:
  10. a ja tez prawie wriciłem (Komar):cool3:
  11. Tak jest:) Było Sweet Switaśnie (TIPSY W GORE):lol::lol: Kara! Przyjdz do nas ze zdjeciami (lub aparatem);D
  12. Uwaga wyjeżdżam:evil_lol: do zobaczenia:p
  13. Moje iKary zlotowe zaopatrzenie:evil_lol: [IMG]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/wino003.jpg[/IMG]
  14. [quote name='komar']teraz lepieij[/quote] Oszustwo:evil_lol:
  15. McDzik za wcześnie.. to ja miałam być pierwsza:evil_lol: [CENTER][B][COLOR=Lime][SIZE=7]1 [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=Lime]cholera źle za wcześnie:eviltong:[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=Lime][/COLOR][/B] [/CENTER]
  16. Ja wyjeżdżam o 11 i 1godz 2 min i jestem na miejscu:eviltong:
  17. [quote name='Asia & Ginger']Jeśli Pani nie będzie miała nic przeciwko, to zapłacimy jak ja dojadę. :p Ale Aniu pamiętaj, że domki będą wolne dopiero od ok. 14. ;) [/quote] Tak, tak wiem;) jeśli będzie taka pogoda jak teraz to pewnie nie pojadę rano tylko tak właśnie na 14-15;) P.S. Jeszcze siedzę w piżamie, wszystko spakowałam i nie mam się w co ubrać:evil_lol:
  18. :beerchug: za offa:evil_lol: Asiu mam pytanie:eviltong: kiedy mam zapłacić za ten nasz domek? tzn za ta jutrzejszą noc? od razu jak przyjadę czy powiedzieć ze jak Ty przyjedziesz to wszystko uregulujemy?
  19. nie pisze się posta pod postem:diabloti:
  20. [quote name='KaRa_']Ja będę na miejscu pewnie ok 19-20 wtedy zacznie się imprezka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tak tak znając Wasze tempo i organizacje będziecie przed 22:evil_lol: i ja do tego czasu zdążę wszystko opróżnić:diabloti:
  21. [quote name='Karilka']U mnie w domu, podobno nikt nie lubi zwierząt.. Natomiast wszyscy je rozpieszczają. Rose znam taką osobe, która psy lubi ale bez bliższego kontaktu:evil_lol:[/quote] Ale moja siostra to ma tak prawie ze wszystkimi zwierzętami:evil_lol: [CENTER][COLOR=Navy][B][SIZE=7]2[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
  22. [quote name='M&T']no to fajnie :lol: ooo, cała twoja rodzinka to psiarze? :cool3:[/quote] No nie do końca:evil_lol: moja siostra np. lubi psy dopóki nie podejdą do niej i jej nie poliżą:evil_lol:
  23. [quote name='M&T']czy ktoś ze zlotu będzie w Sierakowie ok. godz. 13 lub wcześniej? Bo ja wtedy mniej więcej tam zawitam :) i żeby nie okazało się, że jestem sama xD[/quote] Ja będę już o tej;) jeśli wszystko pójdzie tak jak zaplanowałam to będę na 10 w Sierakowie:eviltong: z prawie całą rodzinką:evil_lol:
  24. Asia nie żyjesz:diabloti::mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...