-
Posts
2916 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rose
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Grzecho']Witam po zlocie. Piszesz Olek iż Tyszanie nie umią się bawić ? To ja się zapytam z kim ??? Z popijającą browara 13 latką. Drugie pytanie, gdzie był organizator tego zlotu. Nic nie widział ? Jak ktoś by był złośliwy to macie policję na karku i masę problemów. Przecież rodzice powierzyli komuś swoje dzieci pod opiekę !!! Staram się zrozumieć te nastolatki które urwały się z pod opieki i miały pełen luz ale nie moge znaleść logicznego wytumaczenia. Druga sprawa to organizacja spacerów z gadziną. Ustaliliście iz chodzimy wspólnie na spacery. Czy ktoś nas informował o waszych wyjściach ?[/quote] Panie Grzegorzu mi również nie podobało sie to, że niepełnoletnie osoby piły, ale wiedzieliśmy, ze może tak być i dlatego już od samego początku gdy Asia zakładała wątek o zlocie było mówione, ze nie bierzemy odpowiedzialności za nikogo, pisaliśmy nawet o pisemnych zgodach od rodziców, ale jak widać nie wypaliło:roll:. A co do spacerów to przed każdym szliśmy do Waszego domku po Was, ale niestety nikogo nie zastawaliśmy.. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='olekg18']Pewnie że tęsknie :) A najbardziej za Rose ,karą ,Esterą ,komarem,basią bonnie hehe i resztą alkomaniaków:)[/quote] Jestem wymieniona jako pierwsza:loveu: to pewnie dzieki temu niezapomnianemu całusowi na plaży:loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
a tu język Oleczka;) (by Komar) języczek byl sweet i gibki:D [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/7987/zdjcie041jt6.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Rose i Kara [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0725.jpg[/IMG] Rose i Olek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0727.jpg[/IMG] Olek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0747.jpg[/IMG] Anka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0733.jpg[/IMG] Karolcia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0743.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0682.jpg[/url] Wygląda jakbyśmy się rękami zamienili:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0684.jpg[/url] Patrząc na te zdjęcie nie polubiłabym Asi:evil_lol: ale jak wnuczka ja lubi..:eviltong: Kara te moje włosy:crazyeye: trzeba było powiedzieć żebym sie uczesała:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Okamia']Pewnie już tęskni za.... VIP-em :roflt::roflt::roflt:[/quote] Zapewne tak:eviltong: Ale ja mam cicha nadzieję, że za mną też:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger']Ja też już wróciłam! :placz: :placz: :placz: Gingerka leży padnięta. :evil_lol:[/quote] A Oluś bardzo płakał?:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[url]http://picasaweb.google.pl/rosee88/Zlot2008[/url] A to moje fotki, mało ich bo zapomniałam ze mam aparat:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
a ja tez prawie wriciłem (Komar):cool3: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Tak jest:) Było Sweet Switaśnie (TIPSY W GORE):lol::lol: Kara! Przyjdz do nas ze zdjeciami (lub aparatem);D -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Uwaga wyjeżdżam:evil_lol: do zobaczenia:p -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Moje iKary zlotowe zaopatrzenie:evil_lol: [IMG]http://i54.photobucket.com/albums/g111/rose1988/wino003.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar']teraz lepieij[/quote] Oszustwo:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
McDzik za wcześnie.. to ja miałam być pierwsza:evil_lol: [CENTER][B][COLOR=Lime][SIZE=7]1 [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=2][COLOR=Lime]cholera źle za wcześnie:eviltong:[/COLOR][/SIZE][B][COLOR=Lime][/COLOR][/B] [/CENTER] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja wyjeżdżam o 11 i 1godz 2 min i jestem na miejscu:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Asia & Ginger']Jeśli Pani nie będzie miała nic przeciwko, to zapłacimy jak ja dojadę. :p Ale Aniu pamiętaj, że domki będą wolne dopiero od ok. 14. ;) [/quote] Tak, tak wiem;) jeśli będzie taka pogoda jak teraz to pewnie nie pojadę rano tylko tak właśnie na 14-15;) P.S. Jeszcze siedzę w piżamie, wszystko spakowałam i nie mam się w co ubrać:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
:beerchug: za offa:evil_lol: Asiu mam pytanie:eviltong: kiedy mam zapłacić za ten nasz domek? tzn za ta jutrzejszą noc? od razu jak przyjadę czy powiedzieć ze jak Ty przyjedziesz to wszystko uregulujemy? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
nie pisze się posta pod postem:diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='KaRa_']Ja będę na miejscu pewnie ok 19-20 wtedy zacznie się imprezka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Tak tak znając Wasze tempo i organizacje będziecie przed 22:evil_lol: i ja do tego czasu zdążę wszystko opróżnić:diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To już jutro:loveu: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='Karilka']U mnie w domu, podobno nikt nie lubi zwierząt.. Natomiast wszyscy je rozpieszczają. Rose znam taką osobe, która psy lubi ale bez bliższego kontaktu:evil_lol:[/quote] Ale moja siostra to ma tak prawie ze wszystkimi zwierzętami:evil_lol: [CENTER][COLOR=Navy][B][SIZE=7]2[/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']no to fajnie :lol: ooo, cała twoja rodzinka to psiarze? :cool3:[/quote] No nie do końca:evil_lol: moja siostra np. lubi psy dopóki nie podejdą do niej i jej nie poliżą:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='M&T']czy ktoś ze zlotu będzie w Sierakowie ok. godz. 13 lub wcześniej? Bo ja wtedy mniej więcej tam zawitam :) i żeby nie okazało się, że jestem sama xD[/quote] Ja będę już o tej;) jeśli wszystko pójdzie tak jak zaplanowałam to będę na 10 w Sierakowie:eviltong: z prawie całą rodzinką:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
rose replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Asia nie żyjesz:diabloti::mad::mad::mad: