Jump to content
Dogomania

BasiaD

Members
  • Posts

    7577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BasiaD

  1. Lord po domek do góry hop! Taki przyjazny piesio musi wylądować w swoim domku a nie w schronie! :mad:
  2. Kajtek co Ty wyprawiasz, po domek na 1 hop!
  3. Cioteczki musimy coś zrobic , tej sni "należy" się pomoc od dogomanii, ona ju z tak dlugo tu jest! Do dzieła!!!
  4. Oj nie, Neris nie... Ja myślę że ona powinna trafic do "ddogomaniak" i wtedy odżyje. Na psach się nie znam. Wzięłam kota 7-letniego ze schronu do towarzystwa dla mojej Kici.Towarzystwo jak towarzystwo, różnie im wychodzi (Kotka jest o 2 lata młodsza i cholerka jak się patrzy) Ale po poł roku Rudzielec jest tak śliczny, że każdy kto do mnie przychodzi chce go zabierac... Sońka też odżyje w normalnym domlu. Domku znajdź się pliss..:modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
  5. Sońka musi znależc domek! Nie na darmo Neris nazwała ją Księzycową Księżniczką... A od czego są ciotki na dogomanii??? Książniczka musi miec domek, nie mozna jej na kolejną zimę zostawic w schronie... Prawda?...
  6. Iwonka policję na Ciebie??? Co Ty opowiadasz?? Widocznie Dianka ma swój limit grzeczności i na dziś go wyczerpała... Ale jutro jest sobota i nowy dzień, więc badż dobrej myśli... I pomiziaj swoje psiaczki ode mnie ;)
  7. Sonieczko-Magiczna Ksieżniczko wracaj na 1 wyczarowc sobie domek!
  8. Nelson na 1 po domek hopaj!
  9. Puszek na 1 po domek hop!
  10. Burasku nie spadaj, wskakuj do góry po domek!
  11. Kajtuś do góry, domek potrzebny na cito!
  12. Iwonka wiesz że ja się nie znam na pieskach.Wydawała mi się,że obie sunie (Dianka i Romenka) są już skumplowane jak przyszedł Fidelek.Ale pewnie masz rację, że to o tą skórę chodziło. Juz kiedyś widziałam ją w akcji jak jakieś takie coś dorwała i nie dawała sobie tego odebrac , nawet Tobie! Ale nie denerwuj się! Tak nie można, wTwoim stanie. Może powinnaś wychodzic z samą Dianką???
  13. Iwonka spokojnie, piesków nie można bic smyczą, można je tylko straszyc gazetą .Nie sądzę żeby zrozumiała. Może powinnaś osobno wyprowadzc Diankę i Romcię i osobno Fidelka??? Psiaki też są zazdrosne . Może na Fidelku skupiła się je zazdrośc o Ciebie?? Dobrze że już jutro sobota... Trzymam kciuki i przesyłam pozdrowionka :kciuki:
  14. Sonieczko bidulinko kto Cię przygarnie???:placz: Już od ponad roku kibicuję Sońce i nic u niej się nie dzieje :placz: Ja niestety mogę pomóc tylko finansowo.... Cioteczki do dzieła, trzeba ja stamtąd wyciągnąć, bo następnej zimy to juz napewno nie przetrzyma....
  15. O Boże kamień spadł mi z serca. Jak bardzo się cieszę :loveu: Norka Ty łobuzie nie wolno uciekać od Neris nu nu nu :mad:
  16. Mnie się też wydaje że ona jest "blisko" Zaszyła się w krzaczorach pod wpływem stresu i obserwuje co będzie dalej ... ( tak jak zawsze robiła). Myśl ę ,że jak Pani Zosia przyjedzie i ją zawoła do wyjdzie.... Oby tak było... Szkodz tylko że dopiero pojutrze :placz:
  17. Dziewczyny ja niestety mogę pmóc tylko finansowo, na początek mogę przsłac 100,00 na hotelik dla Loli, a potem to będziemy w kontakcie.Proszę tylko o podanie nr konta! Marlena a Ty wyciągaj suńkę od tego psychola! Cioteczki do dzieła! Trzymam kciuki za Lolę!
×
×
  • Create New...