Nie wiem czy wet już u okruszków był i tego się w dniu dzisiejszym nie dowiem, bo kierownik baran rzucił słuchawką, więc jeśli ktoś chciałby zadzwonić tam i się go zapytać, to bardzo proszę 023 611 13 59, ale jak już ktoś będzie tam dzwonił to najlepiej powiedzieć, że był w schronie i widział 4 szczeniaczki (mama koloru czarnego) mające chorą skórę i co im jest, bo np potencjalni właściciele chcą wiedzieć.
Arka jeśli chodzi o obrożę, to moja koleżanka zaoferowała kasę na jedną, za co jej bardzo dziękuję. Tylko nie wiem co wet z nimi zrobi, czy zastrzyki i obroża nie przeszkadzają sobie?