-
Posts
2362 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mycha101
-
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Evitko:loveu::loveu::loveu: Nutka dostanie swoją szansę, teraz ona pojedzie do fundacji, ale ogłaszać trzeba. [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/7476/nutkapu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5768/nutka1wk5.jpg[/IMG] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
mycha101 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Zmysł']Czy ktoś będzie jechał do Emir w najbliższych dniach. Przekazałbym kasę na Skrzaty Leśne i jakieś gadżety (m.in. obiecane zawieszki).[/quote] Ja będę jechała, szkoda że nie przeczytałam wcześniej, bo byłam w sobotę, ale nic straconego. Na pewno będę w Fundacji do przyszłego poniedziałku, więc możesz mi to do pracy podrzucić, oprócz karmy, bo najpierw ja wszystko do domu zabieram, do Ciechanowa i stamtąd będę jechała. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
mycha101 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
W sobotę do nowych domków pojechały: Wiking i Brava:multi::multi::multi::multi:, a w niedzielę miała pojechać Bonanza, mam nadzieję, że przyjechali po nią. -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Jak już wspominałam Fanta pojechała wczoraj do Fundacji Emir. Kochana Fantunia była tak zapchlona, że te pchły nawet po tym małym pyszczku jej chodziły i spać nie dawały. Podróż minęła bardzo spokojnie, Fanta była poddenerwowana, naw2et na samochody zaczęła szczekać jak na trasę wyjechałam, ale ja myślę, że to przez te wstrętne pchły. Dojechałyśmy do Fundacji, została odpchlona i odizolowana od innych psiaków. Została też przechrzczona na Firkę. Wracamy sobie z Fundacji i dostaję telefon, od Pani, która jest zakochana po uszy w Fancie i tylko ten i żaden inny psiak. Po dłższej rozmowie powiedziałam żeby do Fundacji zadzwoniła. Minęło kilka chwil telefon od tej miłej Pani, że jutro zabiera Fantę do domu. Wspaniała wiaadomość i zaaskoczenie. Przez tak długi czas cisza, a tu nagle ktoś chce natychmiast psiaka zabrać. Pani dzwoniła z Piaseczna, więc do Fundacji rzut beretem. Przychodzi wieczór, jestem z psiakami na spacerze, wracam, a tu mój TŻ mówi, że ma wspaniałą wiadomość, że Fanta już pojechała do nowego domu. Dziewczyna nie wytrzymała i chciała ją natychmiast. Dzwonię do Fundacji i dziewczyna jest opisana jako pozytywnie zakręcona, podobno jak zobaczyła Fantę, to wypadło jej wszystko co w rękach trzymała, uklękła przed Fantunią i zaczęła tą zapchloną i brudną istotkę całować. Szok:crazyeye: :p :loveu: Oddzwaniam do dziewczyny i słyszę tylko jaki ten psiak wspaniały, jak ona bardzo dziękuje, obiecuje zdjęcia, ale jak się troszkę zaokrągli, bo dupcia taka chuda:evil_lol: Aha, to już nie jest Firka i Fanta, od wczoraj jest MASZĄ. Jeśli chodzi o Fundację to najkrocej przebywający tam psiak i najszybsza adopcja. Życzę tylko takich adopcji. Maszy się udało, teraz na jej miejsce zawiozę klona Maszy - Nutkę ze schroniska w Pawłowie, zapraszam na stronę [URL="http://www.pawlowo.maxlive.pl"]www.pawlowo.maxlive.pl[/URL] tam można Nutkę zobaczyć, a zresztą jutro wklęję fotki. A teraz możemy się już tylko cieszyć z kolejnego szczęśliwego zakończenia. Enia, Evitka, Zmysł :loveu: :loveu: :loveu: dziękuję, że dzielnie wspieraliście ten wątek i za ogłoszenia Evitka dziękuję. Myślę, że będzie można psiaki podmienić i teraz tam Nutkę wstawić. Co o tym myślisz????? :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Czy namiary w ogłoszeniach zamienić na emirowe ;) ?[/quote] jeszcze nie, niech ona tam dotrze:lol: -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
No to już "zaklepałam" Fantę, w sobotę odbieram śliczną pannę. -
Pianka , Monia i Rafik - wszystkie trafiły do nowych rodzin :-)
mycha101 replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Będę bardzo nudna jak zwykle powaliła mnie ta historia na kolana. Wiesz Mośka mnie, jak było o tym samochodzie, to łzy popłynęły, bo śmieszne i wzruszające, szczególnie jak tak ktoś o tym pisze. Oczywiście się rozmarzyłam, bo tam tak pięknie. Monia to szczęściara:loveu: -
Dom, miłość, ciepła dłoń-maluchy uratowane z piekła.
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Chciałam sprostować pewną informację z Brańska przyjechała jedna szczenna sunia (już po operacji) i dwa szczeniorki. -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
No niestety Fantunia jest kolejnym biedactwem, ale ma troszkę szcześcia, bo w sobotę jedzie do Fundacji EMIR, to oczywiście nie zmienia faktu, że szuka domu. -
Pepsi i Fanta Okruszkówny już w domkach. Udało się!!!
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[B]PUCHATKU[/B], myślę że ten wierszyk bardzo dobrze przedstawia całą historię maluchów. BRAWO!!! Na stronie schronu, od którego się wszystko zaczęło też będzie wierszyk, tam promocja też być musi. [B]PUCHATKU[/B] ja okropna nie podziękowałam Tobie, właściwie to podziękowałam tylko nie wymieniłam, a powinnam, bo dzielnie wspierałeś Okruszkówny, umiliłeś nam wątek swoimi wierszykami, właściwie był tu swego rodzaju pojedynek na wierszyki. Bawiliśmy się świetnie. DZIĘKI:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Najwspanialsza i niezastąiona Evitka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='tania11']Lupe dziękuję za banerek :loveu: . Własnie skończyłam rozmowę z panią Danusią. Sprawa poszła do gminy i jakas tam miła Pani się nią zajmuje, będzie rozmawiac z rzecznikiem praw zwierząt (czy coś takiego - głowę mam jak stodołę), ale powiedziała że wywóz do schroniska mu nie grozi (byleby kto inny nie miał odmennego zdania). Jak sie porozumie z tym rzecznikiem to da znać.[/quote] Nieśmiało zapytam, czy można choć troszkę się cieszyć??? Przy tych wszystkich złych wiadomościach ta jest bardzo dobra. To tylko raz podskoczę:multi:
-
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Halo, halo czy ktoś przez przypadek nie szuka czworonożnego przyjaciela, takiego maleńkiego, podręcznego???? -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
I nadal cisza:shake: Może ona jest bardzo pospolita, sama już nie wiem. Oczywiście w sobotę pojedzie do fundacji, ale domek byłby najlepszy. -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Spada Fantunia strasznie szybko:shake:DOmku gdzie jesteś? -
Dom, miłość, ciepła dłoń-maluchy uratowane z piekła.
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mośka']A co to za operacja , Mycha? :roll:[/quote] No sterylka, bo w ciąży były. -
Schronisko w Pawłowie koło Ciechanowa, woj. mazowieckie www.pawlowo.maxlive.pl tel. 023 611 13 59 BARDZO PROSZĘ O AKTUALIZACJĘ
-
Pepsi i Fanta Okruszkówny już w domkach. Udało się!!!
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Mieszka na Bemowie i to od soboty, a my się dopiero teraz o tym dowiadujemy:shake:, takie wspaniałe wieści. -
Dom, miłość, ciepła dłoń-maluchy uratowane z piekła.
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='Umka']Dziś dojechały 2 kolejne szczeniaki z Brańska + 2 suki w ciąży ;( ARMAGEDON[/quote] Te sunie, a na pewno jedna już po operacji. -
Dom, miłość, ciepła dłoń-maluchy uratowane z piekła.
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
W niedzielę do nowego domku pojechał BARD:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bądź kochany i szczęśliwy:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Pepsi i Fanta Okruszkówny już w domkach. Udało się!!!
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
UWAGA, UWAGA MAM PRZYJEMNOŚĆ OGŁOSIĆ SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE DWÓCH PANIENEK OKRUSZKÓWIEN, KTÓRE PRZESZŁY DŁUGĄ DROGĘ DO TEGO SZCZĘŚCIA. [SIZE=4][B][COLOR=Magenta]PEPSI ZOSTAŁA ADOPTOWANA I ZAMIESZKAŁA W WAWIE[/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi: LISTA PODZIĘKOWAŃ JEST BARDZO DŁUGA, BO WIELE OSÓB PRZYCZYNIŁO SIĘ DO TEGO, ŻE MALUCHY ZOSTAŁY URATOWANE: EMIR:loveu: ANIAW:loveu: ENIA:loveu: EVITA:loveu: ZMYSŁ:loveu: OLGA:loveu: PLAMKA:loveu: AGNIE KOTY:loveu: I CI KTÓRYCH NIE WYMIENIŁAM, ALE IM TEŻ DZIĘKUJĘ:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Maleńka Fanta już nie jest w schronisku, jest już w nowym domu
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='evita.']Czy sunieczka ma allegro i inne ogłoszenia ?[/quote] Ma allegro i gdzieś ją ogłaszałam tylko nie pamiętam gdzie:roll: -
Pepsi i Fanta Okruszkówny już w domkach. Udało się!!!
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Jak ja uwielbiam oglądać szczęśliwe psiaki:loveu: Zmysł bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu: