-
Posts
1136 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzia_19
-
[quote name='kingilka']Bardzo ładny piesek, wpadnij do nas do galerii, w poniedziałek lub we wtroek będzie duuużo foci:) teraz dużo nie ma, ale możesz zobaczyć chociaż te dwa[/quote] [B]Dziękuję :p Wpadniemy z odwiedzinami ;)[/B] [quote name='Anecioreczek']Witajcie! :cool3: Jak Tam Lucky ?:> Czytając że dobrze ciesze sie razem z wami:loveu:[/quote] [B]Nawet nie wiesz jak ja się cieszę :p[/B] [quote name='Dobcia']Madziu, bardzo się ciesze, że już lepiej ze Szczęściarzem;):loveu::loveu::loveu: Kochany, śliczny Lucky-musi być dobrze!;)[/quote] [B]Witaj Jadziu :p[/B] [B]Ja też wierzę, że musi być dobrze :p Będziemy walczyć ;)[/B]
-
[quote name='Magda_Miki']Madziu ciesze sie, ze juz lepiej:multi::multi: Kochany Lucky sie nie poddaje. Tak trzymac![/quote] Trzymamy się ciepło ;) [quote name='justys95']Dobrze, że już lepiej...:D Bo Lucky <jak imie> [B]to [/B]samo [B]szczęście[/B]...:)[/quote] Szczęście ;) Tyle chorób przetrwał, że to naprawdę szczęściarz ;)
-
[quote name='Paulina_mickey'][FONT=Arial Narrow][SIZE=4][COLOR=yellowgreen][B]I reszta:D[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/PIC_3505.jpg[/IMG] [/quote] Jak słodko wyglądają razem :loveu: Pasują do siebie :p
-
[quote name='Magda_Miki']Tak to ja. Blondynka i blondyn:evil_lol: i Miki w kapieli [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6210/p3160010za4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3412/p3160011ej0.jpg[/IMG] [/quote] Boskie :loveu: Mikuś wyszedł niesamowicie :loveu: A co do Waszego zdjęcia razem to zgadzam się z przedmówczyniami, że pasujecie do siebie idealnie :p I jak tu nie wierzyć, że pies upodabnia się do właściciela :eviltong:
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Madzia_19 replied to DiDDlina85's topic in Galeria
[quote name='DiDDlina85']No i dodam jeszcze, że dzisiaj Neruś kończy pół roku:):loveu: :megagrin: :shiny: :Rose: :smilecol: :happy1: :iloveyou: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :bigcool: :Cool!: :klacz: :BIG: :laola:[/quote] [B]Rośnie jak na drożdżach :loveu: [/B] [B]Wymiziaj ode mnie Nerusia :p[/B] [B]Wszystkie najlepszego dla jubilata :BIG:[/B] -
Jak się Maluszek (mimo wszystko każdy golduś to słodki maluszek :p) wyróżnia wśród czarnych przyjaciół :p Śliczne fotki :p :p :p
-
A co dostaje do jedzenia?
-
[quote name='DiDDlina85']Dzień dobry:)..co kiedy nowe foty mojego ulubienica?:p..dużo zdrówka życzymy:)[/quote] [B]Dziękujemy za życzonka :p Fotki będą chyba jeszcze dziś, jak Książę pozwoli się sfotografować :eviltong: Na razie wypoczywa na salonach :eviltong: [/B] [quote name='Paulina_mickey']Witamy ślicznie:buzi:[/quote] [B]Witam również bardzo serdecznie :buzi:[/B] [quote name='haska_12']To zdjęcie jest poprostu słodkieee :loveu:[/quote] [B]Mnie również się podoba :p[/B]
-
[quote name='aaliw']Dalej trzymamy za zdrowko. Imie Lucky do czegos zobowiazuje-bedzie dobrze ;)[/quote] [B]Dziękujemy :p Miejmy nadzieję ;) Lucky czuje się już lepiej. Kulawizna zniknęła i chodzi normalnie :p Dzisiaj właśnie wróciliśmy z drugeigo zastrzyku. Jeszcze 3 tygodnie i koniec ;) Lucky w ramach rekompensaty za cierpienie na wiosnę pójdzie do salonu piękności na profesjonalną kąpiel i strzyżenie :p A ja nie mogę znaleźć czasu na fryzjera dla siebie :eviltong:[/B] [quote name='Usia']Madzia bedzie dobrze, trzeba mysleć pozytywnie (wiem brzmi banalnie ale czsem pomaga)Moja znajoma ma labradorka i on miał jako szczeniak wykryta dysplazje.Teraz dostaje specjalna karme aby zachamowac wzrost kosci i jest wszystko w porzadku.Bawi sie z innymi psami gania i uwielbia latanie za piłeczką. Dobrze ze juz wiesz co mu jest teraz mozesz działać TRzymam kciuki i wszystkie "moje" łapki [URL="http://www.fotosik.pl/"][/URL] Sliczna ta fotka :loveu: PS: Po za tym jak napisała aaliw imie do czegos zobowiazuje[/quote] [B]Dziękuję za dobre słowa. Oby Lucky i tym razem miał tyle szczęścia, co zawsze przy chorobach... Gdy ból ustąpił i już nie kuleje szaleje po domu i wszystkich namawia na zabawy :eviltong: Choć chyba szybciej męczy się na spacerach... Mam ogromną nadzieję, że pokonamy z Lucky'm chorobę. Jakieś paskudztwo nie zniszczy nam dalszego szczęścia :p[/B]
-
[quote name='Magda_Miki']Hej Madziu!! Caly czas o was pamietamy;);)[/quote] Wiatj Madziu :p Dziękujemy :p Ja zaraz wpadnę do Was obejrzeć Mikusia ;)
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Madzia_19 replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
czekamy, Jadziu :) Wracaj do nas na dogo szybciutko ;) -
[quote name='aaliw'] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BIMG%5Dhttp://i83.photobucket.com/albums/j314/aaliw/669.jpg%5B/IMG%5D"][IMG]http://i83.photobucket.com/albums/j314/aaliw/669.jpg[/IMG][/URL][/quote] śliczne foteczki :p Widać, że zasmakowało Odkrywcy ;) A kiedy będą nowe fotki?
-
[quote name='Anecioreczek']Lucky,Korcia Przesyła Buziaki .Trzymaj sie zdrowo :loveu:[/quote] [B]Dziękujemy ;) Lucky również przesyła buziaki Korusi :p[/B] [quote name='ewatr']Luckuś kuzynie trzymaj sie chłopak :mad: nie dajemy sie chorobom ..............trzymamy kciuki za zdrowie mocno !!!![/quote] [B]Dziękujemy :p Kciuki się bardzo przydadzą. Zastrzyki i tabletki pomagają, bo kulawizna zanika :multi:[/B] [quote name='aaliw'] Pozdrawiamy serdecznie i trzymamy za zdrowko psiny :kciuki: W jakim wielku jest Lucky? Pieknie wyglada na tej kanapie ;)[/quote] [B]Dziękujemy :p Lucky ma 2,5 roku.[/B]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Madzia_19 replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Oj, współczuję, Jadziu... Odcięcie od neta jest straszne, wiem po sobie ;) Wracaj szybko z ogrooomną ilością nowych fotek :p -
[quote name='Dobcia']Kochany Lackuś:loveu: Madziu, musi być dobrze! Bardzo mocno trzymam kciuki, by wyzdrowiał! Na pewno Wam się uda pokonać tą chorobę![/quote] Mam nadzieję, choc nie jest dobrze :( Ale nie poddamy się. Będziemy walczyć do końca :)
-
[quote name='Magda_Miki']Ale on sie slicznie prezentuje na tej kanapie:loveu::loveu: Trzymam lapcie za szybki powrot do zdrowia;) Lucky to szczesciarz, wiec musi byc wszystko dobrze:p[/quote] [B]Dziękuję :) Oby miał szczęście i tym razem...[/B] [quote name='bGirl']dużo zdrówka dla [B]Lucky[/B] Pozdrawiamy [B]bGirl & Cleo :bluepaw:, WielkoLUD[/B] [IMG]http://www.album.astral.pl/album/fotos/1282/64/1453/3.jpeg[/IMG][/quote] [B]Dziękujemy bardzo za życzenia :p[/B]
-
Mała Biała z napędem na cztery łapy i Kłapouchy...
Madzia_19 replied to WinterGirl's topic in Galeria
[IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/Cleo/8.jpg[/IMG] Ślicznie się razem prezentują :loveu: Widać, że kochają spać w łóżeczku ;) -
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/6941/p3100027yd4.jpg[/IMG] Widzę Madziu, że Miki zajął się chowaniem kabanosa nie na żarty ;) Może mu je podjadasz, że tak musi chować :evil_lol: A u Luckusia niestety nienajlepiej... :(
-
[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9536/p2250003bls1.jpg[/IMG] Ojeju :loveu: Jaki słodziak :loveu: :loveu: :loveu:
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Madzia_19 replied to DiDDlina85's topic in Galeria
[quote name='DiDDlina85'] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero069.jpg[/IMG] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q44/kalia2010/tn_Nero070.jpg[/IMG] [/quote] "Ej. no dalej, pobaw się ze mną :) Zobacz jaką mam fajną maskotkę ;)" -
[quote name='justys95'] To zdjęcie jest fajne :D ślicznie wyszedł :)[/quote] [B]Bo fotogeniczny jest ;)[/B] [quote name='DiDDlina85']Cudny psiak, sliczne zdjęcia:loveu: :loveu: :loveu: !! Trzymam mocno kciuki za zdrówko Luckyego!! Jesteśmy z Wami całym sercem;)[/quote] [B]Dziękuję bardzo za miłe słowa. Kciuki baaaardzo się przydadzą.... :)[/B]
-
[quote name='Paulina_mickey'] [IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/Obraz114.jpg[/IMG] [/quote] Jaki zmęczony.. Oczka mruży ;) Albo to od błysku flesza ;)
-
A oto jeszcze kilka fotek zrobionych w zeszłym tygodniu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/14923487f3e1a75e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/65/6ffa997d5b3a69e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/ebefc9fd8aacee82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/39/802fd46e4fa9f5a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/eb64bd0ebf6bff46.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/115/61eba69d21385dc3.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Madzia_19 replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Witaj Jadziu :p A gdzie nowe fotki? Ja chcę koniecznie obejrzeć mojego ulubieńca Negrusia ;) :p