[quote name='puli']Mozna prosić o szczegóły?! Byłam wczoraj na dworcu,pytałam w kasach i Biurze Obsługi Podróżnych i [B]powiedziano mi,ze nie ma żadnych zniżek![/B]
:mad: :mad: :mad: (Nie mówiąc o tym,że drugi pies jedzie za dopłatą 36 zł płatną u konduktora)[/quote]
puli, może tak być, bo jeden pociąg ma ograniczoną pulę biletów po 37 PLN (pierwsza klasa 55 PLN) i jest zasada kto pierwszy, ten szerszy. Nie wiem co jest w tym wszystkim grane, ale ja swoje kupiłem dopiero podczas czwartego podejścia :mad:
1. pani nie potrafi
2. pani udaje, że potrafi ale głupoty opowiada
3. pani potrafi, ale połączenia z serwerem brak
4. kumpel mi kupił bilety, bo mnie nosić zaczynało
i punkt ostatni
5. dziś dokupiłem bilety dla psa (15,00 PLN w jedną stronę), bo kumpel zapomniał, że z psem jadę :evil_lol:
Aha, IC kilka dni wstecz wypuściło ostatnią transzę tych biletów.