Jump to content
Dogomania

kasiulka345

Members
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kasiulka345

 1. Widać, że jest taki masywny, więc pewnie spory wyrośnie. Ale w tej sytuacji możemy się tylko domyślać, bo nie wiemy jakiej wielkości byli jego rodzice. Rasy też nie ma się co dopatrywać konkretnej, bo rodowodu nie ma, więc nie jest rasowy. Ale przypomina mi trochę labrdora, amstafa (?), ale najbardziej to taki typowy kundelek, pozdrawiam
 2. Wg mnie ma coś w sobie z ONka i jakiegoś teriera, spory będzie, patrząc na jego wagę...
 3. W przyszłości mam zamiar kupić aussie i mam kilka pytań: 1. Czy ma on mieszkać w domu, czy na podwórku? 2. Czy jest trudny w szkoleniu? 3. Czy dobrze znosi inne psy? 5. Czy jest łagodny? 6. Czy polecacie tę hodowlę http://www.paracortus.republika.pl/home.html Na razie tyle. Dziękuję :)
 4. W przyszłości mam zamiar kupić aussie i mam kilka pytań: 1. Czy ma on mieszkać w domu, czy na podwórku? 2. Czy jest trudny w szkoleniu? 3. Czy dobrze znosi inne psy? 5. Czy jest cierpliwy dla mniejszych dzieci? Czy raczej agresywny? 6. Czy polecacie tę hodowlę http://www.paracortus.republika.pl/home.html Na razie tyle. Dziękuję :)
 5. Cześć Muffin :) widziałam Cię na e-chomiku. Ile on teraz ma miesięcy, lat? Agata robisz ładne zdjęcia, szczególnie te na pierwszych stronach. :)
 6. Tzn Frugo już szczeniakiem nie jest tylko był z 5x szczepiony i odrobaczany+szczepienia na wściekliznę i chciałam się upewnić Dzięki za odpowiedzi :)
 7. Te 3 to aussie? Ale gromada :) śliczne psy ;)
 8. Właśnie też przypomina mi JRT, poza tym uwielbia kopać dołki i na wszystko szczeka- charakterek teriera. W sumie z wiekiem coraz mniej przypomina JRT. Aktualnie:[attachment=6692:CAM00564-1.jpg] Mam pytanie, ale na inny temat: na co szczepi się szczeniaka i ile razy się go odrobacza?
 9. Mam do Was pytanie, a mianowicie : mieszanką jakich ras może być Frugo? Zdjęcie, jak jeszcze był szczeniakiem. Później dodam zdjęcia aktualne. Dzięki :)[attachment=6691:IMG_20140428_204246.jpg]
 10. Witam :) Mam pytanie: mój pies jest kundelkiem, prawdopodobnie nie ma poszerstka, bo sierść wypada mu przez cały rok, więc czy on na zimę potrzebuje ubranek? Jeśli tak jakie one mają być? Mile widziane linki do sklepów z psimi ubrankami :) czy można samemu takie uszyć? Od razu mówię, że chodzi mi tylko i wyłącznie o zdrowie psiaka, a nie strojenie. Przepraszam jeśli taki temat był, ale ja tu jestem nowa i jeszcze nie ogarnęłam forum :) Pozdrawiam
×
×
 • Create New...