Nie będziecie sami :lol:
Kikuś to maluszek, psie dziecko, które nie ma nic, nawet własnej budy i miseczki :-(
Może ogłosimy maluszka ale napisz namiary do ogłoszeń (nr tel. i adres mailowy) :roll:
A może ktoś z Dogo przygarnie chłopczyka, zaradny malec - taki mały a sam przyszedł do przytuliska "po papu" :roll: