Jump to content
Dogomania

aska3007

Members
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

634 profile views

aska3007's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. alizine trzykrotnie (nie zapisałam dawki, ale to zależy od wagi) i antybiotyk symulox po 3 tabletki chyba przez dwa tygodnie,,, a po przerwie jeszcze enroxil po dwie tabletki przez 10 dni... witaminy nie pamiętam ale jakieś takie normalne - żeby pieska wzmocnić przy leczeniu... ale sunia miała nico ponad rok i nigdy nie była szczenna... to stało się po pierwszej cieczce i do tej pory wszystko w porządku
 2. napiszę jak tylko będę w domu :)
 3. zobaczę jak tylko będę w domu

 4. dzisiaj było usg... po ropomaciczu ani śladu :) sunia dostała trzy razy azilin i cały czas antybiotyk z witaminami :) weterynarz dawał nam tylko 20% szans ale się udało :) twierdzi, eę to taki drugi pozytywny przypadek u niego :)
 5. Mam doga niemieckiego. Po pierwsze cieczce, bez krycia zaczęły odstawać cycuszki. Zrobiliśmy usg. Ropomacicze. Dostała alizine, synulox oraz witaminy. Po pierwszym dniu zaczął się wyciek z pochwy. Po dwóch dniach mamy powtórzyć alizine. Synulox przez 10 dni... Komuś się udało???
 6. kusi mnie, żeby wypróbować... mam trzy dogi niemieckie... wieczorem dostają mięso i podroby a przez dzień brit xl... sprawdza się najlepiej i cenowo w miarę :)... bosch wypadł słabiej (luźniejsze kupki) a po royal jedna sunia zaczęła łysieć i dostała łupieżu :)
 7. witam... mam ślicznego doga niemieckiego arlekina (biały w czarne łaty)... ostatnio urzekła mnie suczka pręgowana... urocza... i tak się zastanawiam czy byłaby z nich para i jakie otrzymałabym szczenięta... nie znalazłam nigdzie takiego skojarzenia dogów - mój dog nie ma rodowodu więc nie chodzi mi o elementy wystawowe ale o to by szczeniaczki były zdrowe i jaka ewentualnie mogłaby być ich maść...
×
×
 • Create New...