[quote name='aisaK']Syla, mam nadzieję, że ten sam Pan nie wejdzie na dogo i nie będzie czytał tego wątku...Dla mnie żenujące...[/quote]
ja też mam taką nadzieję bo własnie przebrnęłam przez wątek i nie jest to miła lektura! Nie wypowiem się bo i tak już zbyt dużo, niepotrzebnych słów tu padło. Przyłączam się do Perfi, Tkacka i pani "emerytki". Mniej kłótki, więcej istotnych informacji.