[IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9683/1000818pu3.jpg[/IMG] zobaczcie jaka ma smieszna pyte:evil_lol:
Ale modelki to z niej nie bedzie. nie lubi aparatu. ciagle gdzies zdazy uciec albo schowac jak sie przymierzam.
teraz spi po kapieli. kapac tez sie nie lubi:diabloti:
juz teraz mowie IDEALNY PIES DLA DZIECI!:loveu: Julka caly czas na niej uwieszona, az juz ja stopuje, bo Czarusie zameczy. A za Kuba to piszczala pod drzwiami jak wyszedl do szkoly.
jak szlam po zakupy, to tez bez problemu zostala sama w domu na ok pol godziny. wszystko cale i wycia tez nie bylo. do tej pory nie nabrudzila. cudo pies:loveu: