Jump to content
Dogomania

niunia_51

Members
  • Posts

    93
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niunia_51

  1. witam wszystkich u mojego Freda (sznaucer olbrzym, 6 miesięcy) ostatnio bardzo zaczeła wycierać się sierść w miejscu obróżki, jak temu zapobiegać i czy tak będzie zawsze??? bo zaczynam się niepokoić pozdrawiam
  2. mila_2 to było tylko pytanie a nie już moja chęć, chciałam się dowiedzieć co o tym sądzą inni ponieważ rozmowa z tamtymi hodowcami dała man duż do myślenia... i oznajmiam że Fred pozostanie kochanym "kłapołuchem":loveu: dziękuję wszystkim za odpowiedzi na mój temat
  3. witam:p mój fred ma 5 miesięcy(sznaucer olbrzym) i doszły mnie słuchy (od hodowców) że powinnam jak najszybciej obciąć mu uszy ponieważ jest wtedy mniejsze ryzyko zapalenia uszu i ogólnie powiedziano mi że tak jest lepiej co Wy sądzicie o tym?? czekam na rady pozdrawiam
  4. ja podaję niecałą łyżeczkę co jakiś czas do gotowanego jedzonka
  5. ja jednak zaczełam podawać Fredowi olej lniany-wydaje mi się to bezpieczniejsze od siemienia poniewż czytałam że psy moga mieć po nim rozwolnienie:cool3: , a nie chcę eksperymentować pozdrawiam
  6. no to mnie trochę uspokoiłyście:multi: to ja sama będę tylko trymować nożem tak jak grzebieniem a na coś poważniejszego to do fryzjera
  7. dzięki wielkie Agnieszka K.:lol: widzę że jeszcze się dużo muszę nauczyć o tym trymowaniu, te zdjęcia z tej stronki mnie zaskoczyły, nie przypuszczałam że trymuje się prawie do golizny:crazyeye:
  8. dzięki bardzo :lol: to chyba mój wyrywa a co wogóle sądzicie o nożach trixie bo ja mam ten taki podstawoey z czerwoną rączką i czy on może byc dla sznaucera?? a i czy ktoś by mógł mi napisać bo szukałam w wcześniejszych postach ale nie znalazłam jak dokładnie powinno sie trymować?? czy noza używać tak jak grzebienia??:niewiem: czekam na rady pozdrawiam wszystkich
  9. witam wszystkich:lol: mam pytanko jak odróżnić czy nóż trymerski wyrywa czu obcina włoś??
  10. witam jak dokładnie przygotować siemie lniane dla 5-cio miesięcznego psa i w jakiś ilościach je podawać?? czytałam wcześniejsze posty ale nie ma nic dokładnie:lol: czekam na rady
  11. dzięki wielkie za odpowiedź :loveu: to że ten inny kolor moze być od moczu to nawet bym nie pomyślała, dostałam juz takie opinie ze fred moze mieć chorobę skóry... pozdrawiam
  12. witam mam pytanko jak często powinno się trymować sznaucera olbrzyma (ok 5 miesięcy) tzn co jaki czas i jak długo zeby nie zrobić mu szkody???? a i czy można trymować na brzuszku i wewnętrznych częściach łapek?? bardzo proszę o rady pozdrawiam :lol:
  13. mam jeszcze jedno pytano co jaki czas nalezy trymować sznaucera i jak długo to robić tzn ile razy przejechać w jednym miejscu trymerem??
  14. witam bardzo się cieszę że ten mój wątek tak się rozwinął proszę o jeszcze jedną radę czy freda mogę trymować na brzuszku i wewnętrznych stronach łapek bo tam ma tą brązową sierść?? czekam na odp pozdrawiam wszystkich
  15. dziękuję bardzo za odpowiedż fajnie że Pani odpowiedziała bo potrzebuje kogoś kto by mi trochę pomógł tzn odpowiedział na kilka nurtujących mnie pytań jeżeli byłaby skłonna Pani mi pomóc to czekam na zgode i odezwę się wtedy na gg pozdrawiam serdecznie
  16. mam 5-cio miesięcznego sznaucera olbrzyma i od pewnego czasu sierść na brzuszku i wewnętrznych stronach łapek robi się brązowa, a sznaucery są tylko pieprzi sól i czare, niech mi ktoś pomoże czy Fred jest chory czy może zła karma?? pozdrawiam
×
×
  • Create New...