witam wszystkich
u mojego Freda (sznaucer olbrzym, 6 miesięcy) ostatnio bardzo zaczeła wycierać się sierść w miejscu obróżki, jak temu zapobiegać i czy tak będzie zawsze??? bo zaczynam się niepokoić
pozdrawiam
mila_2 to było tylko pytanie a nie już moja chęć, chciałam się dowiedzieć co o tym sądzą inni ponieważ rozmowa z tamtymi hodowcami dała man duż do myślenia...
i oznajmiam że Fred pozostanie kochanym "kłapołuchem":loveu:
dziękuję wszystkim za odpowiedzi na mój temat
witam:p
mój fred ma 5 miesięcy(sznaucer olbrzym) i doszły mnie słuchy (od hodowców) że powinnam jak najszybciej obciąć mu uszy ponieważ jest wtedy mniejsze ryzyko zapalenia uszu i ogólnie powiedziano mi że tak jest lepiej
co Wy sądzicie o tym??
czekam na rady
pozdrawiam
ja jednak zaczełam podawać Fredowi olej lniany-wydaje mi się to bezpieczniejsze od siemienia poniewż czytałam że psy moga mieć po nim rozwolnienie:cool3: , a nie chcę eksperymentować
pozdrawiam
dzięki wielkie Agnieszka K.:lol:
widzę że jeszcze się dużo muszę nauczyć o tym trymowaniu, te zdjęcia z tej stronki mnie zaskoczyły, nie przypuszczałam że trymuje się prawie do golizny:crazyeye:
dzięki bardzo :lol:
to chyba mój wyrywa
a co wogóle sądzicie o nożach trixie bo ja mam ten taki podstawoey z czerwoną rączką i czy on może byc dla sznaucera??
a i czy ktoś by mógł mi napisać bo szukałam w wcześniejszych postach ale nie znalazłam jak dokładnie powinno sie trymować?? czy noza używać tak jak grzebienia??:niewiem:
czekam na rady
pozdrawiam wszystkich
witam
jak dokładnie przygotować siemie lniane dla 5-cio miesięcznego psa i w jakiś ilościach je podawać??
czytałam wcześniejsze posty ale nie ma nic dokładnie:lol:
czekam na rady
dzięki wielkie za odpowiedź :loveu:
to że ten inny kolor moze być od moczu to nawet bym nie pomyślała, dostałam juz takie opinie ze fred moze mieć chorobę skóry...
pozdrawiam
witam
mam pytanko jak często powinno się trymować sznaucera olbrzyma (ok 5 miesięcy) tzn co jaki czas i jak długo zeby nie zrobić mu szkody????
a i czy można trymować na brzuszku i wewnętrznych częściach łapek??
bardzo proszę o rady
pozdrawiam :lol:
witam
bardzo się cieszę że ten mój wątek tak się rozwinął
proszę o jeszcze jedną radę czy freda mogę trymować na brzuszku i wewnętrznych stronach łapek bo tam ma tą brązową sierść??
czekam na odp
pozdrawiam wszystkich
dziękuję bardzo za odpowiedż
fajnie że Pani odpowiedziała bo potrzebuje kogoś kto by mi trochę pomógł tzn odpowiedział na kilka nurtujących mnie pytań
jeżeli byłaby skłonna Pani mi pomóc to czekam na zgode i odezwę się wtedy na gg
pozdrawiam serdecznie
mam 5-cio miesięcznego sznaucera olbrzyma i od pewnego czasu sierść na brzuszku i wewnętrznych stronach łapek robi się brązowa, a sznaucery są tylko pieprzi sól i czare, niech mi ktoś pomoże czy Fred jest chory czy może zła karma??
pozdrawiam