[quote name='kaja555']Bardzo fajne te artykuły na tychy.pl!:multi:
Aha, proszę o dopisanie jeszcze jedej rzeczy do mojej listy;):
- jeżeli uda mi się załatwić z Franciszkanami, można by zrobić wystawę zdjęć zwierzaków ze schroniska w grudniu na żywej szopce!
Tą szopkę odwiedzają z dziećmi rodziny z całych Tychów, a nawet okolic...[/quote]
Wspaniały pomysł!
SUPER!
Mada nasz protokolancie, prosimy o dopisanie Kaji nowego zadania.
A jeżeli chodzi o wywiad to przede wszystkim zasługa, wspaniałej i ciepłej osoby, która go przeprowadziła i przez długi czas gotowa była wysłuchać mnie i Magdy222.
Marietko serdecznie dziękuję, że chciałaś o nas napisać.