Chłopcy mają się dobrze.
Są zainteresowane osoby, jednak domki z samcami, więc muszę dokładnie sprawdzić jak się chłopaki będą dogadywać między sobą, aby nie było potem problemów w nowych domkach; niestety, ciągle brakuje mi czasu, żeby to sprawdzić, bo to oznacza pilnowanie ich, aby w razie czego interweniować, więc na razie chłopaki tylko z moimi dziewczynami biegają.
[SIZE=1]Nowe zdjęcia, kiepskie niestety.[/SIZE]
[CENTER][B] Seth[/B]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/20080107.jpg[/IMG]
[COLOR=LightBlue].[/COLOR]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/20080108.jpg[/IMG]
[B] Thot[/B]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/20080109.jpg[/IMG]
[COLOR=LightBlue] .[/COLOR]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/sps/20080110.jpg[/IMG]
[/CENTER]