-
Posts
3606 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Tosia_
-
Łódź - NIKT ICH NIE CHCE - setki psów na Kosodrzewiny
_Tosia_ replied to _Tosia_'s topic in Już w nowym domu
Przekazanie 63 psow do Medoru [url]http://www.facebook.com/events/155557547938507/?ref=3[/url] -
Gapa odwiedzona!
-
Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku
_Tosia_ replied to Diegula's topic in Już w nowym domu
Podnoszę sunię! mozna prosic o link na Fb? -
cioteczki, skonczyłam bazarek, wczoraj jeszcze dostałam ostatnią porcję darów :)) zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241033-Dla-Pimpusia-do-10-kwietnia-ubrania-torby-buty-bi%C5%BCu-filmy-ksi%C4%85%C5%BCki[/url]
-
[B]Zachary [/B]wielkie dzięki!! Zobaczymy po konsultacji, ile to bedzie kosztowalo [B]Mysza[/B], czy moglabym Cie prosic o tel. bezposrednio do pani Ani abyscie razem mogly jakis termin wybrac? WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC!!!
-
O boze, biedak! Nacierpi się. :-( W sprawie rtg poprosilam znow Myszę o pomoc w transporcie :oops:. Moze ta łapka mu drży od tego gruczołu, ale przeswietlic trzeba koniecznie
-
jeszcze mi zostało kilka rzeczy do zdjęć, chciałam zrobić jutro przy świetle dziennym..no i opisy skończyć. linka już podaję, ale proszę jeszcze nie wpisywać postów :razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241033-Dla-Pimpusia-w-trakcie-tworzenia[/url]
-
[quote name='Marycha35']Popieram Asię, rtg musi być i dalej zdecydujemy:) Dziś doszło do przekazania fantów i dyszki od mojego bratanka na ręce Adriana od Asi:) Asieńko jak będzie bazarrro daj znać, reklamować będziemy! Edit: Asiu mam ogromną prośbę. W schronie w Głownie są dwie bidy onkowate, psiaki chore na nużycę. Są bezpieczne już i leczone, ale kasiorka potrzebna. Czy zgodzisz się, by 1/3 ze sprzedaży fantów ode mnie podarować tym choruskom? Tam ostro działa Nika28, dziewczyna od Karpika:).[/QUOTE] dzięki za przekazanie! :) jasne, będę zaznaczać te fanty na bazarku od razu
-
z Pimpusiem jest już dobrze, antybiotyk i czyszczenie zadziałały. Nawet zaczął mniej utykać, ale i tak myślę, że prześwietlenie trzeba mu zrobić. Sam rtg to nie powinien być duży koszt, a będziemy wiedzieć, czy musimy zbierać też na operację
-
Ogloszenia Zamówione u Sylwia1982 BABUSIA 1. http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/734852528/lodz-Nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-Babusia.html 2. http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/lodz/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-babusia-464238758 3. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-Babusia,85448 4. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,71858,Lw==.html 5. http://alegratka.pl/ogloszenie/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-21919533.html 6. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksieBabusia-id61411.html 7. http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksiebabusia-3438.htm 8. http://owi.pl/ogloszenie/Nie_chce_umierac_w_schroniskowym_boksie...Babusia,800438 9. http://cwirek.pl/ogloszenie/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-babusia,2dN2 10. http://lodz.lento.pl/nie-chce-umierac-w-schroniskowym,904079.html 11. http://polska.kokosy.pl/zwierzaki/psy/75902.html 12. http://oglosili.pl/index.php?action=details&id=61081&method=jobs 13. http://www.naszezwierzaki.info/2-psy/15-oddam/7107-nie-chce-umierac-w-schroniskow.html 14. http://pineska.pl/?do=view&id=119903&title=nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-babusia 15. http://www.123info.pl/ogloszenia/3440/Nie_chce_umierac_w_schroniskowym_boksie_Babusia 16. http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/27812/babusia__czeka_na_dom.php 17. http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6336 18. http://zwierzaki.nasza-lista.com/zwierzak/Psy/11064/Nie_chce_umierac_w_schroniskowym_boksieBabusia.html 19. http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=160928&naz=Kupię%2C sprzedam%2C oddam 20. http://zoomia.pl/oferty/adopcje/oddam-psa/kundelek/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-babusia-l36771.html 21. http://ogloszenia.wp.pl/Mieszaniec_nierasowy_9344,Nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksieBabusia,32503294.html?S[srch]=1&S[k]=9344 22. http://zwierzeta.anonse.pl/lodzkie/lodz/psy,594/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie-babusia,5659474.html 23. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksiebabusia/57512 24. http://psieadopcje.com/adoptuj/163-od/432-nie-chc-umiera-w-schroniskowym.html 25. http://eszukam.pl/nie-chce-umierac-w-schroniskowym-boksie...babusia,2,96487,732/
-
Bez stałych comiesięcznych deklaracji na całą kwotę nic nie zrobimy. A i z deklaracjami róznie bywa niestety. My opłacamy 300 zl co miesiąc Pimpkowi i jednorazowe wplaty oraz dochody z bazarku bardzo bardzo pomogly. Jednak ze stalych deklaracji ludzie się nie wywiązują. Dochodzą jeszcze koszty leczenia i być moze wyzywienia. czy ktoś ma jaką opinię na temat zoperowania jej w sowie lub w lecznicy przy Tesco?... Niestety po rekonwalescensji pewnie musiałaby wrocic do schronu :roll:
-
napisałam w sprawie Babusi do znajomej, która podpowiedziała mi 2 możliwości. 1. być może Babusia mogłaby być zoperowana w Sowie. podobno kiedyś na czas rekonwalescencji koleżanka zostawiła tam bezdomną kicię, musiała tylko przynosić karmę i żwirek. Być może któraś fundacja ma podpisaną umowę z Sową i wtedy można by ich poprosić o sfinansowanie operacji i ew. kosztów leczenia 2. może Babusia mogłaby być leczona w lecznicy w Tesco na Pojezierskiej i tam sunia mogłaby być przez jakiś czas. Lekarki, które tam pracują również szukają domów dla bezdomniaków czy ktoś zna odpowiednią fundację, albo lekarzy z tych dwóch placówek? co w ogóle sądzicie o tych propozycjach? Trzeba liczyć się z tym, że nawet jeśli Babusia będzie w lecznicy aż wyzdrowieje, będzie musiała wrócić później do schroniska. Może ktoś zna DT za 'karmę i leczenie'? ..
-
Sporo, ale zbierzemy. Trzeba go prześwietlić. Biedaczek z tym obgryzionym uszkiem, ale jaki puszysty, jaki uczesany :) Marysiu, podziękuj z całego serca bratankowi! Może na koniec tyg. umówimy się na przekazanie fantów, napiszę
-
8 lat?... o kurcze... zaraz zrobię przelew. Mysza, dziękujemy za pomoc, informacje i zdjęcia!