-
Posts
10522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pumcia02
-
Można dodawać więcej, ale nie trzeba. Dostałam tylko jedno i to mmsem. Ale jest ładne. Wyraźne i w ogóle :)
-
Pomoże ktoś ogłaszać, albo zakupi pakiet? [FONT=arial]Szukamy domu dla 4 letniej suczki w typie owczarka niemieckiego. Sunia od szczeniaka jest na podwórku i nigdy nie wychodziła poza teren. Jest przyjazna w stosunku do ludzi, także do dzieci. [/FONT] [FONT=arial]Potrzebny jej odpowiedzialny dom. Nie oddamy jej do kojca, ani na łańcuch. [/FONT] [FONT=arial]Mieszka pod Warszawą. Kontakt: 518-693-658 [email][email protected][/email][/FONT]
-
Również życzę wesołych i rodzinnych świąt :)
-
z resztą na dwóch najpopularniejszych portlalach wisza ogłoszenia i cisza.
-
na razie bez zmian. Na święta też nie będę oglaszać. Od poniediząlku/ wtorku trzeba wziąć się do roboty
-
Trzeba szukać gdzie się da ;) Muszę usiąść do tego tekstu. W niedziele poszła do adopcji jedna podopieczna z pdt. Ale teraz chyba nie ma co zabierać suki na siłę.
-
dzisiaj już wszystko było ok, więc myślę, że nie ma się czym martwić.
-
Domek w Warszawie w bloku. Z 3 kocurami, z którymi dogadala się bez problemu. Wczoraj dwa razy zrobiła kupę w domu, ale dzisiaj już na szczęście wszystko ok. Pani jest już zakochana po uszy :D Zapowiada się dobrze, oby było tak dalej :) Zrobiłam przelew za DT 50zł. Reszta pieniędzy z bazarku, po zakończeniu pójdzie na konto fundacji na opłacenie sterylizacji. SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJE ZA ZAINTERESOWANIE I POMOC :)
-
No właśnie, okres przedświąteczny. Rozmawiałam z panem. W domu jest 2 letnie dziecko, więc sunia miała z nim kontakt od maleńkości. Starsze dzieci też toleruje, ogólnie jest pocieszna i przyjazna. Co do cieczki, to pan nawet nie ma pojęcia kiedy ona mogła mieć cieczkę. Ale nie było to jakoś niedawno. Podkreślał, że wie, że święta itd dlatego nie naciska i sam również szuka dla niej domku. Cos mi się wydaje, że albo kupiec zrezygnował, albo o co tam chodzi, bo podkreślał, że teraz to nie jest już aż tak pilne. Muszę napisać jakiś tekst i porobimy ogłoszenia.
-
[quote name='wolf122']Jak będzie ciężko z domkiem dla suni,to ja mogę wziąć ją na tymczas ale na zabezpieczenie jedzenia i podstawowej opieki wet. plus ewentualne koszty w razie leczenia muszę mieć zabezpieczenie finansowe wsparte umową.Sterylka też bylaby wskazana...Mam wolne miejsce,muszę tylko posztukować siatkę po poprzednich tymczasach.Myślę,że 200 zł na m-c powinno na utrzymanie wystarczyć .Przedtem wystarczało i 150 zł ale niestety źrodło taniego,dobrego jedzonka się skończyło.Moja oferta jest na awarię,gdyby nic lepszego (stały domek) się nie znalazło.[/QUOTE] Nie było mnie przez weekend a tu coś sie dzieje :) Dobrze rozumiem, że oferujesz bezpłatny tymczas, pod warunkiem zabezpieczenia finansowego karmy, i weterynarza? A gdzie mieszkasz? Daleko od Warszawy? Jesli chodzi o sterylizację, to podstawa. [quote name='Rudzia-Bianca']Jestem z zaproszenia . Czy wiadomo jak sunia reaguje na dzieci ? Jaki ma charakter ? Koledze z pracy umarła ONka . Pies mieszkałby na zewnątrz , teren ogrodzony, buda ocieplona, kojec tylko gdy przychodzą np obce dzieci . Nic nie obiecuję bo on szuka w sumie psa tak do roku no i nie wiem czy do takich warunków oddacie sunię .[/QUOTE] Wiem, że w domu jest małe dziecko, z ktorym sunia ma kontakt. Myślę, że jak dom sprawdzony to ja nie mam przeciwskazań do tego, że pies mieszkałby na dworze. Zwłaszcza, że ta sunia akurat jest na podwórku od szczeniaka. - oczywiście to nie jest decyzyjny post - najpierw muszę sama porozmawiać. Jutro zadzwonię do pana i zapytam kiedy suka w ogóle miała cieczkę (chodzi o sterylizację). Dwa, zapytam w jakim wieku mają dziecko. W piątek dałam ogłoszenia na gumtree i tablicy. O dziwo nikt nie dzwonił. Myślałam nawet o tym, żeby zabrać ją do siebie. Nie jestem przygotowana na dwa psy w kojcu. Nie mam drugiej budy. Poza tym wieźć ją przez pół Polski jak nie wiadomo czy psy mi się dogadają, to jest ryzyko. Nie mam jak oddzielić psów w takiej sytuacji.
-
Ta dam, ta dam. Negra ma dom :)
-
Spotkanie będzie w niedziele :) także jeszcze troche cierpliwości.
-
jest miejsce u gajowej. Koszt 12zł doba, plus karma. To będzie jakieś 460zł miesięcznie.
-
Niestety pani się już nie odezwała.
-
Już dzwoniłam, dowiedziałam się tylko, że pani jest z wielkopolski, będzie rozmawiać z mężem i najwyżej zadzwoni po południu. O sammym psie nie zdążyłyśmy porozmawiać.
-
Zadzwonię dzisiaj do tej pani. zobaczymy co i jak. U Astaroth nie ma miejsca w hoteliku, jeszcze napisałam do gajowej i rudypies.
-
z tego co widzę na facebooku to piesek znalazł dom :) [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.403667863099497.1073741952.193811700751782&type=3[/url]
-
Ja to widzę tak. Jeśli w okolicach weekendu zostanie adoptowana suczka Negra, to mogę wziąć tę owczarkę pod opiekę. Wtedy wspólnymi siłami powinniśmy dać rade ją utrzymać. Zaraz zapytam o wolne miejsca u osób z dogo. I o koszty. egradska, będę pamiętać :) Póki suka jest u właściciela, to nie chcę zbierać żadnych pieniędzy. Możemy sobie na razie zapisywać deklarujących Poza tym zobaczymy co tam wymyśli anica ;)
-
brak mi pomysłów. Jakby poszła do adopcji suczka którą mamy w pdt, to może wtedy na jej miejsce byśmy wzięli tą. Negra też nie ma deklaracji, na razie z bazarków i kilku jednorazowych wpłat udaje się ją utrzymać. W tym tyg ma spotkanie przedadopcyjne. Tylko wtedy jeszcze miejsce trzeba znaleźć, bo w tym dt gdzie jest Negra, mieszka dog i to byłoby za duże ryzyko dać sukę z niewiadomym stosunkiem do innych psów.
-
[quote name='madziakato']A jak z innymi psami?[/QUOTE] Podobno jest tam jeszcze jakiś mały piesek i z nim się dogaduje. Pan nie wspominał, że jego też chce oddać.. Z innymi psami nie miała styczności, bo nigdzie nie wychodzi :( [quote name='edek']Dam 50 zł stałej. Uwielbiam owczarki niemieckie :loveu:.[/QUOTE] Super, będziemy pamiętać.
-
Pilnie potrzebny tymczas dla staruszka GROZI MU UŚPIENIE! :(
pumcia02 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
a może ktoś ułożyłby jakiś fajny tekst do ogłoszeń. Bo obbawiam się, że bez tego domku nie będzie. -
Jak już o tym mowa, to po cichu powiem, że jest taka jedna pani... :) Ale zobaczymy jak się spotkają. w tym tygodniu ma być spotkanie.
-
Dziękuje za przybycie :)