Jump to content
Dogomania

pumcia02

Members
  • Posts

    10522
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pumcia02

  1. widziałam dzisiaj Cofi. Wyglada zupelnie inaczej niz na poczatku. Siersc w wiele lepszym stanie, schudła z grubsza ;) czad normalnie. Jest troche niesmiala ale podchodzila powoli. Po zabeigu trzeba brac sie za ogloszenia!
  2. ANETTA to chodzi o tą wpłatę 127zł tak? [quote name='ANETTTA']z mojego bazarku wpłynie na BERTE i TARE w sumie 82.00 zł[/QUOTE]
  3. jest wpłata 127 od ANETTA dziekujemy :D Ma ktoś pomysł na tekst do ogłoszen dla Berty?
  4. Mysza byla w gazecie i mimo wszystko dalej cisza... Z tej gazety w ostatnim czasie poszly 3 starsze psy z palucha. Marne szanse Myszy... Mam tylko telefony z prośba o DT. A tu taki zastój... Idusiek mogłabyś zrobić nowy banerek? :) Ludzie na spacerach mowią, że ona starsza. Ale ona ma ładne zęby, jest dość energiczna. Delph jak uważasz? Ty ją widziałaś.
  5. jak uaktualnić pierwszy post? da mi ktoś gotowca? :) Jak ktoś bedzie mial chwile zapraszam do suńki z mojego poidpisu. Jest u mnie na dt. Nikt nie dzwoni, nikt nie pyta o nią. Trzeci miesiąc.
  6. zdjęcie kamienia z zębów. Żeby dać ją pod narkozę trzeba najpierw zrobic ekg. ot tyle
  7. a zgadnijmy, ktora brzydsza :P Kaszmira czy ta z mojego podpisu? (przywiazana do drzewa)
  8. ale śliczne!!! Delph jestem ciekawa ktora pierwsza znajdzie dom, Mysza czy Cofi?
  9. Delph są nowe ogłoszenia. spokojnie ;) zajmij sie teraz swoimi zwierzakami. Mysza sie za bardzo do nas przyzwyczaja. w ostatni weekend wyjechalismy bez psow. Zostala z nimi sasiadka ktora dobrze znaja i baaardzo lubią. i co? Pierwszej nocy, Mysza byla wystraszona, nie chciala sie bawic ze swoja psia przyjaciolka - a one sie po prostu uwielbiaja... Jak Agata wziela ją do siebie to Mysza siedziała caly czas pod drzwiami. W domu pozniej sie troche wyluzowala i spała na łózku, ale i tak byla jakaś taka spieta... A lipa z tym bo na prawde bardzi dobrze zna Agatę i jej psa.. domku gdzie jestes...?
  10. nie wiem co u Felka, ale u Delph jest teraz taka sunieczka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191737-Pi%C4%99knie-umaszczona-przytulanka-Cofi-prosi-o-wsparcie[/url] Potrzebuje wsparcia
  11. trzeba bedzie zrobic zdjecia i powoli ruszyc z ogłaszaniem Coficzka Delph czyszczenie zabkow jakie to są koszty mniej wiecej?
  12. cisza w sprawie Myszy. Czy ją ktoś w ogóle zechce?..
  13. niesamowita zmiana! Na poczatku wypłoszony, spięty, a teraz! doddy może bys przejela watek?
  14. trzeba bedzie zddecydowac sie na usuniecie kamienia. tylko najpierw serducho. Przyda sie wsparcie finansowe... A jak Coficzek? Jak jazda autem i w ogole stresuje sie tymi wypadami? Lecznica? Badaniem?
  15. noo jest i Cofi :) pasują do siebie z Jaggerem :)
  16. i po powrocie do Warszawy z nowa kolezanka ;) Jak to Delph mi powiedziala: jak nie psa, to dziecko przywiozlam :D [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9966/dsc0186p.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6900/dsc0187p.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...