Delph są nowe ogłoszenia. spokojnie ;) zajmij sie teraz swoimi zwierzakami.
Mysza sie za bardzo do nas przyzwyczaja. w ostatni weekend wyjechalismy bez psow. Zostala z nimi sasiadka ktora dobrze znaja i baaardzo lubią. i co? Pierwszej nocy, Mysza byla wystraszona, nie chciala sie bawic ze swoja psia przyjaciolka - a one sie po prostu uwielbiaja... Jak Agata wziela ją do siebie to Mysza siedziała caly czas pod drzwiami.
W domu pozniej sie troche wyluzowala i spała na łózku, ale i tak byla jakaś taka spieta...
A lipa z tym bo na prawde bardzi dobrze zna Agatę i jej psa..
domku gdzie jestes...?