Jump to content
Dogomania

pumcia02

Members
  • Posts

    10522
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pumcia02

  1. bo jestem juz tym zmeczona. Poza tym zblizaja sie swieta i sama nie mam co zrobic z Puma i kotem. i nie ma mnie calymi dniami w domu.
  2. Dzisiaj widziałam się z Myszką. Ale się ucieszyła :) Nowa właścicielka jest z niej bardzo zadowolona, a najwiekszy kot jest w niej zakochany :) Dziewczyny nie biorę już nic... nawet na pół dnia.
  3. Nie chcąc zapeszać. ALE Myszka jest w domu... :) Jeszcze jadę w poniedziałek zaszczepić ją. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok i zostanie. Zamieszkała z 8 kotami :) Które są bardzo zadbane. Pani opowiadała w nieskonczonosc o swoich poprzednich psiakach. A Mysza czuła się jak u siebie. Przynosila jedzenie do pokoju, jadla spokojnie. Poźniej poszła spać na środku pokoju nie przejmując się niczym.
  4. A może ktos z dogo skusiłby się wziąc go na stałe? :D
  5. Kruszka: [video=youtube;i86Md7r2sNY]http://www.youtube.com/watch?v=i86Md7r2sNY[/video] mam jeszcze jeden filmik, ale jeszcze sie przetwarza. Kruszka jezdzi nadal na wizyty w lecznicy. Z przednia łapką nadal nic nie wiadomo. Na tył utyka i mnie obciąża jedną łapinę
  6. Czeka własnie na kolacje. Co jak co, ale jedzeniu nie odpuści :)
  7. na fb powinno się go dobrze wypromować, tylko z tym tez jest ciezko ostatnio
  8. [quote name='siekowa']Tak Uzi pojechał dziś do domku w Łodzi . :) Pani miała mieć od znajomych rodowodowego mopsa ale jak zobaczyła Uzika w gazecie metro to się w nim zakochała. Domek trafił mu się wspaniały. :multi::multi::multi::multi: Podobno kilka dni temu Uziego oglądała inna pani, pewnie z allegro.[/QUOTE] Przydaloby sie kiedys zmienic tytul i dac go do adoptowanych
  9. Pies, kot i Mysz :) Myszka kota ma zupelnie gdzies. W ogole on ją nie interesuje.
  10. tylko domu jak nie było, tak nie ma...
  11. [quote name='Awit']Ale do kota nic nie ma....?[/QUOTE] Nie. Juz pisałam wczesniej ze w pelni toleruje koty.
  12. od urodzenia :) ale takiego na czterech lapach, miauczacego również.
  13. Myszka dzisiaj zabrała kocicy zabawke - myszkę. I rozprula jej wszystkie wnetrznosci, wlacznie z dzwoneczkiem :) Chyba nie lubi mysiej konkurencji...
  14. Kruszka dostaje Calo-Pet
  15. Bo to nie Ogonek, tylko odważny Yogi :) wraz ze zmianą imienia, chyba i jego życie się zmieniło :) Jego pan zastosowal pastucha. Zamontowany ok 2 tyg. temu. Yogi nie podbiega do ogrodzenia. A jak widać humoru mu to nie popsulo :)
  16. Yogi pozdrawia :) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/8831/p1040257c.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7592/p1040491g.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3586/p1040521o.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/1530/p1040597n.jpg[/IMG]
  17. Ida ja mam ten worek karmy. Jutro bede na Usrynowie mozemy sie spotkac jakos
  18. nie wiem czy dostaje, dowiem się.
  19. oj dawno nie zaglądalam... Wczoraj odwiedziłam Kruszkę. Z samopoczuciem jest ok. Ucieszyła się, machała ogonkiem. Z wygladu taki gremlinek z niej ;) Jesli chodzi o łapy... Przednia łapka juz drugi raz była drutowana i nie jest dobrze. Kiepsko się zrasta. Miednica tez nie za dobrze. A na czyms ten pies musi chodzic...
  20. a Żaba dostała wczoraj cieczkę.
  21. a ja mogę oficjalnie oglosic ze Zaba juz w swoim domu. Mieszka na osiedlu obok :)
  22. Po serii ogłoszen w necie i w metrze było 8 telefonów i 4 smsy... Bardzo bardzo dziekuje za pomoc Jestem umowiona jeszcze z jedna osobą na kontakt (miała z mezem rozmawiac kiedy mogą podjechac). I ta osoba z suczką rezydentką. Kaas jak najbardziej nadal przyda się osoba, która moglaby np jutro przyjechac po Żabę na Saską Kępe i zawiezc ją do domu (ktory trzeba jeszcze przeswietlic), zobaczyc jak bedzie sie zachowywała z suczką rezydentką. Trochę się zaczynam obawiać bo mała ma charakter. Jak ma dosyc zabawy to gryzie i warczy. A tamta suczka tez sobie w kasze nie da dmuchac. Kaas będziesz mogła? To dam Ci kontakt do babki. Co do samej Żaby. Mocno się ożywiła. Gryzie zabawki, wyciąga skarpetki ;) Szczeka, obcałowywuje się z psami. Wczoraj sąsiadka ją wziela na czas mojej pracy. Rozbawiła się co nie miara... Ale tez np właśnie jak Zaba miała dosyc to malo się nie pogryzła z Sorą.
  23. jutro odpada. Sasiadki nawet nie bedzie w domu, wiec nikt nie otworzy drzwi, zeby "wydac" małą... Jesli juz trzeba nastawiac sie na srode.
  24. Niedlugo 5 miesiac stuknie.. moj TZ mi wypomnial ze mialo byc "na chwile"... Tymczasem Mysza chodzi znowu na smyczy, bo ostatnio zaczela przeginac i zbiera wszystko co jadalne
×
×
  • Create New...