-
Posts
10522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pumcia02
-
Ok nie ma problemu :) Zaraz coś wyskrobię, pokopiuję ;)
-
Łańcuchowe sunie wreszcie bezpieczne. MAJĄ DOMY! :)
pumcia02 replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off.. Zapraszam wszystkich na wątek Kluska, który po 11 latach stracił dom. Teraz nie ma nic :( Był dla niego awaryjny tymczas. Kiedy Klusek jechał już do Warszawy niestety okazało się, że szybko musimy mu znaleźć inne miejsce. Trafił do płatnego domu tymczasowego w Wołominie. Miesięczny koszt to 300 zł, na tą chwile nie mamy nawet złotówki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku![/URL] -
OWCA MA DOM!!! Odszedł kochany za TM [*]
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam za offa.. Zapraszam wszystkich na wątek Kluska, który po 11 latach stracił dom. Teraz nie ma nic :( Był dla niego awaryjny tymczas. Kiedy Klusek jechał już do Warszawy niestety okazało się, że szybko musimy mu znaleźć inne miejsce. Trafił do płatnego domu tymczasowego w Wołominie. Miesięczny koszt to 300 zł, na tą chwile nie mamy nawet złotówki. http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku! -
Przepraszam za off.. Zapraszam wszystkich na wątek Kluska, który po 11 latach stracił dom. Teraz nie ma nic :( Był dla niego awaryjny tymczas. Kiedy Klusek jechał już do Warszawy niestety okazało się, że szybko musimy mu znaleźć inne miejsce. Trafił do płatnego domu tymczasowego w Wołominie. Miesięczny koszt to 300 zł, na tą chwile nie mamy nawet złotówki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku![/URL]
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
pumcia02 replied to bumel's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off.. Zapraszam wszystkich na wątek Kluska, który po 11 latach stracił dom. Teraz nie ma nic :( Był dla niego awaryjny tymczas. Kiedy Klusek jechał już do Warszawy niestety okazało się, że szybko musimy mu znaleźć inne miejsce. Trafił do płatnego domu tymczasowego w Wołominie. Miesięczny koszt to 300 zł, na tą chwile nie mamy nawet złotówki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku![/URL] -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off.. Zapraszam wszystkich na wątek Kluska, który po 11 latach stracił dom. Teraz nie ma nic :( Był dla niego awaryjny tymczas. Kiedy Klusek jechał już do Warszawy niestety okazało się, że szybko musimy mu znaleźć inne miejsce. Trafił do płatnego domu tymczasowego w Wołominie. Miesięczny koszt to 300 zł, na tą chwile nie mamy nawet złotówki. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku![/URL] -
Najlepiej wstaw do pierwszego postu. Założylam watek Nogi w Łapę, wstawiłam tam też Kluska [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207959-Fundacja-Noga-w-%C5%81ap%C4%99.-Podopieczni-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/207959-Fundacja-Noga-w-%C5%81ap%C4%99.-Podopieczni-%29[/URL] Trzeba tu ludzi zwołać, ten pies nie ma nic...
-
poprosiła nas o pomoc kobieta, która przygarnęła wyrzuconą sukę z małymi szczeniakami. Psy zostały znalezione pod balkonem na osiedlu w Otwocku. Szczeniaki mają teraz ok 4 tygodnie. Poza tym znajoma siekowa poprosiła o udostępnienie konta, aby zebrać pieniążki na 11 letniego Kluska. Również prosimy o wsparcie dla niego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku![/URL]
-
Kruszka sunia rozmiar S. Staneła na nogi. MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kruszka już od jakiegoś czasu jest w nowym, swoim własnym domu!!! :) -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Perła wczoraj pojechała do domu!!! Ludzie fantastyczni. Chcieli jej bardzo pomóc. Mieli świadomość, że Perła za dużych szans adopcyjnych nie ma. No i stalo się! Fundacja dalej będzie opłacać koszty leczenia Perły, ale najważniejsze , że ma SWOICH LUDZI! -
rezerwacja dla mnie
-
[SIZE=3][COLOR=red][B]ADOPTOWANE: [/B][/COLOR][/SIZE][B] Frotka ze szczeniakami [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207959-Potrzebne-DT-i-pieni%C4%85%C5%BCki-%28-Fundacja-Noga-w-%C5%81ap%C4%99.?p=16949159&viewfull=1#post16949159"]http://www.dogomania.pl/threads/207959-Potrzebne-DT-i-pieni%C4%85%C5%BCki-%28-Fundacja-Noga-w-%C5%81ap%C4%99.?p=16949159&viewfull=1#post16949159[/URL] [B] Foks [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/207959-Potrzebne-DT-i-pieni%C4%85%C5%BCki-%28-Fundacja-Noga-w-%C5%81ap%C4%99.?p=16925213&viewfull=1#post16925213[/URL] [B] Luna[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/186q.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1421/186q.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3][COLOR=red][B][COLOR=black][SIZE=2] Biszkopt [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/dsc00327y.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/4547/dsc00327y.jpg[/IMG][/URL] Rambo [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/rambo9.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3793/rambo9.jpg[/IMG][/URL] Kruszka [/SIZE][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/194411-Kruszka-sunia-rozmiar-S.-Stane%C5%82a-na-nogi.-MA-DOM%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/194411-Kruszka-sunia-rozmiar-S.-Stane%C5%82a-na-nogi.-MA-DOM!!![/URL] [B]Piorun[/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/829/dsc0628gi.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/6872/dsc0628gi.jpg[/IMG][/URL] [B]Wega[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197942-ma%C5%82a-be%C5%BCowa-sunia-Lisia-kochana-kruszyna-MA-JU%C5%BB-DOM-%29[/URL] [B]Zoja[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/199256-Oddana-po-7-szczesliwych-latach-do-schronu%21-Uciekla%21-Zoja-czeka-na-CUD%21-Pomozcie..."]http://www.dogomania.pl/threads/199256-Oddana-po-7-szczesliwych-latach-do-schronu!-Uciekla!-Zoja-czeka-na-CUD!-Pomozcie...[/URL] [SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black]Piastek[/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/197784-Piastek-znaleziony-bardzo-zmarzni%C4%99ty.-WR%C3%93CI%C5%81-DO-W%C5%81A%C5%9ACICIELI%21"]http://www.dogomania.pl/threads/197784-Piastek-znaleziony-bardzo-zmarzni%C4%99ty.-WR%C3%93CI%C5%81-DO-W%C5%81A%C5%9ACICIELI![/URL] [B]Mysza[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187187-Przywi%C4%85zana-do-drzewa-w-parku.-Sta%C5%82a-3-dni.-MA-DOM%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/187187-Przywi%C4%85zana-do-drzewa-w-parku.-Sta%C5%82a-3-dni.-MA-DOM!!![/URL] [B]Miłka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191163-MI%C5%81KA-cudo-kud%C5%82acz-szuka-dt-lub-ds%21"]http://www.dogomania.pl/threads/191163-MI%C5%81KA-cudo-kud%C5%82acz-szuka-dt-lub-ds![/URL] [B]Lisia i Gabi[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190824-LISIA-i-GABI-ju%C5%BC-w-swoich-domach%21"]http://www.dogomania.pl/threads/190824-LISIA-i-GABI-ju%C5%BC-w-swoich-domach![/URL] [B]Miśka[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/183532-Sunia-prawie-SPANIEL.-Adoptowana-%29[/URL] [SIZE=3][COLOR=red][B] [B]Perła[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207331-Uwaga%21%21%21-17-letnia-ma%C5%82a-suczka-szuka-MA-DOM%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207331-Uwaga!!!-17-letnia-ma%C5%82a-suczka-szuka-MA-DOM!!![/URL] [B]Rudzik[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203050-RUDZIK-starszy-schorowany-pies-z-osiedla.-Pomocy%21%21%21-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/203050-RUDZIK-starszy-schorowany-pies-z-osiedla.-Pomocy!!![/URL]
-
[LEFT][B]Fundacja Noga w Łapę została założona w lutym zeszłego roku, tj 2010. Choć jest dość świeża ma na swoim koncie trochę interwencji.[/B][/LEFT] [LEFT][B]Zakładam wątek, ponieważ dzieje się coraz więcej. Zbliżają się nieubłaganie wakacje i następuje wysyp szczeniąt.[/B][/LEFT] [LEFT][B]Potrzebna nam wszelka pomoc. Ogłoszenia zwierząt do adopcji, kolportaż ulotek, osoba z samochodem, osoba "od zdjęć".[/B][/LEFT] [LEFT][B]Strona Fundacji: [URL]http://www.nogawlape.org/[/URL][/B][/LEFT] [LEFT]A oto i podopieczni Fundacji.[/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][B]Szukają domów:[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][B]1.[/B][B]Rocky / Lolek[/B] [/LEFT] Rocky to młody pies, pełen energii i chęci do zabawy. Ma piękny, zawsze uśmiechnięty pyszczek. Jest średniej wielkości, ale krępej budowy. To przyjaźnie nastawiony do życia pies. Z każdym chciałby się zapoznać. Nie jest typem leniwca. Potrzebuje dużo spacerów i wyciszenia. [LEFT]Jest silny i mało delikatny, dlatego raczej nie nadaje się do małych dzieci. Rocky to bardzo fajny pies, który w odpowiedzialnych rękach będzie idealnym kompanem.[/LEFT] [LEFT]Pies jest wykastrowany.[/LEFT] [LEFT]Kontakt w sprawie adopcji: [/LEFT] 888-066-402 [LEFT][URL="http://img813.imageshack.us/i/rocky5.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/461/rocky5.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][B]2. Cielak[/B][/LEFT] [LEFT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/201144-Cielak-z-wybitymi-z%C4%99bami-potrzeba-deklaracji-lub-DT-DS-na-cito%21"]http://www.dogomania.pl/threads/201144-Cielak-z-wybitymi-z%C4%99bami-potrzeba-deklaracji-lub-DT-DS-na-cito![/URL][/LEFT]Kajtek to starszy psiak po przejściach. Jest typem samotnika. Nie jest wylewny w okazywaniu uczuć i do nowo spotkanych ludzi podchodzi z rezerwą, ale po bliższym poznaniu staje się przyjazny. Jego introwertyczny charakter sprawia, że nawet w stosunkach z właścicielem będzie się starał zachować pewną niezależność. dogaduje się z innymi psami, na spacerach zachowuje się statecznie. Kajtek nie nadaje się na kanapowego pupila dla małych dzieci, ale będzie dobrym towarzyszem dla kogoś, kto poświęci mu serdeczną uwagę i jednocześnie zapewni odrobinę swobody.Kontakt w sprawie adopcji: 888 066 402 [LEFT][URL="http://img534.imageshack.us/i/kajtek4.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1768/kajtek4.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [LEFT][B]3. Klusek[/B][/LEFT] [LEFT]Witaj, nazywam się Klusek. Szukam człowieka, który mnie pokocha i zabierze do domu. Jako szczeniak zostałam uratowany z kry na jeziorze. Następne lata były pasmem szczęścia, miłości, pełnej miski i spania na kanapie. Myślałem, że zawsze już tak będzie, niestety mój pan ciężko zachorował i z dnia na dzień był coraz słabszy. Wiedział, że musi znaleźć nowych opiekunów dla swoich zwierząt, bardzo się o nas martwił. Mój przyjaciel Bond pojechał do wspaniałego domu w Izabelinie, a ja trafiłem do domu tymczasowego. Marzę o tym by znaleźć kochający dom na ostatnie lata, ale ludzie skreślają mnie kiedy dowiadują się, że mam 11 lat. Przecież to serce jest najważniejsze a nie wiek! [/LEFT] [LEFT]Rozmiarem trochę przypominam rottweilera, na pierwszy rzut oka mogę budzić respekt . To tylko pozory bo tak naprawdę jestem wielkim, łagodnym miśkiem do przytulania. :) Bardzo szybko się przywiązuję, najchętniej spędzałbym każdą chwile u boku mojego człowieka. Jestem zrównoważonym, spokojnym psem, lubię inne zwierzęta, chętnie chodzę na spacerki. Nie sprawiam żadnych problemów, załatwiam się tylko na dworze. [/LEFT] [LEFT]Gdybym tylko dostał szansę szybko bym pokazał jak wspaniałym jestem przyjacielem.[/LEFT] [LEFT]KONTAKT:[/LEFT] [LEFT]510-052-991, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/LEFT] [LEFT]797-087-855[/LEFT] Obecnie pies jest pod opieką Fundacji Psiegrane marzenia [LEFT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207832-Klusek-po-11-latach-straci%C5%82%C5%82-dom-%28-Potrzebne-deklaracje-i-pomoc-w-szukaniu-domku![/URL][/LEFT] [LEFT][URL="http://img713.imageshack.us/i/81234096.jpg/"][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/2103/81234096.jpg[/IMG][/URL][/LEFT]
-
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie dzisiaj kciuki za Perłę! -
Cielak z wybitymi zębami, potrzeba deklaracji lub DT/DS na cito!
pumcia02 replied to Niuni&Pupi's topic in Już w nowym domu
Ja w ten weekend mam szkołe :( -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Dokładnie, suńce dopisuje humor. Troszkę się wstydzi, ale jest ciekawska. I na żywo wygląda o wieeeele lepiej niż na zdjęciach!!! -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
miałam telefon po sunkę. Także Perła będzie miała odwiedziny w poniedziałek. Trzymajcie kciuki... Tak po cichutku mówię... -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Perełka wita wszystkich z rana! :) -
Cielak z wybitymi zębami, potrzeba deklaracji lub DT/DS na cito!
pumcia02 replied to Niuni&Pupi's topic in Już w nowym domu
Kajteczku jeszcze troszkę i będą ogłoszenia dla Ciebie... Niuni&pupi!!! -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Dzięki ciotki. Dzisiaj spróbuje ją odnaleźć. Perełka trafiła do dt w depresji, a teraz odzyskuje humor. Probuje bawic się z drugim pieskiem, podbieguje, podskakuje. Czeka ją jeszcze wizyta u dentysty, wtedy może jeszcze lepiej się poczuje :) Jest zupełnie bezproblemowa. To typ psa, "którego nie ma". -
Cielak z wybitymi zębami, potrzeba deklaracji lub DT/DS na cito!
pumcia02 replied to Niuni&Pupi's topic in Już w nowym domu
wątek Perełki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/207331-Uwaga%21%21%21-17-letnia-ma%C5%82a-suczka-szuka-DO%C5%BBYWOTNIEGO-TYMCZASU%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/207331-Uwaga!!!-17-letnia-ma%C5%82a-suczka-szuka-DO%C5%BBYWOTNIEGO-TYMCZASU!!![/URL] -
Uwaga!!! 17 letnia mała suczka szuka MA DOM!!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
dla mnie na ewentualne rozliczenia itp ;) -
[CENTER] Perła to niewielka suczka. [B]Ma 17 lat[/B], co dla psa jest wiekiem podeszłym. Wiemy o niej tyle, że [B]straciła dom, kiedy eksmitowano jej właścicieli[/B]. Nie poszła za nimi, a może jej już nie chcieli? Została sama na klatce schodowej pod drzwiami swojego dawnego mieszkania czekając, aż ktoś jej otworzy… Tutaj spała i jadła, bo szczęściem sąsiedzi ją karmili. Zabraliśmy ją stamtąd w stanie silnej depresji, przerażoną zaistniałą sytuacją. Nie chcieliśmy, by zabrano ją do schroniska, bo nie dałaby tam sobie rady, trafiła do domu tymczasowego. Perła przeszła kontrolę weterynaryjną, która potwierdziła nasze przypuszczenia, że jej zdrowie jest w złym stanie. Nieoperacyjny nowotwór obu listew mlecznych nie pozostawia jej wiele czasu do życia. Może będzie to tylko kilka miesięcy… Suczka ogólnie jest bardzo zaniedbana, pewnie nigdy nie była u weterynarza. W domu jest grzeczna, cicha, jak by jej nie było. Ożywia się na spacerach. Perła potrzebuje domu, w którym będzie mogła bezpiecznie i w spokoju spędzić ostatnie chwile swojego życia. Dobremu człowiekowi, który zechce się nią zaopiekować, oferujemy wszelką pomoc w jej utrzymaniu i w opiece weterynaryjnej. Kontakt w sprawie adopcji Perły: 512 922 167, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], 500 493 942, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]PILNIE SZUKAMY PEREŁCE DOMU, W KTÓRYM SPĘDZI RESZTĘ ŻYCIA. FUNDACJA DEKLARUJE POMOC W UTRZYMANIU I LECZENIU SUNI.[/B] [B]MOŻE TO BYĆ NA ZASADZIE TZW. DOŻYWOTNIEGO TYMCZASU.[/B] W tej chwili przebywa w bardzo awaryjnym tymczasie. [B]A oto i ona![/B] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/848/dscn7189.jpg/"][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9219/dscn7189.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/715/dscn7193.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/8170/dscn7193.jpg[/IMG][/URL] [U][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/852/dscn7188i.jpg/"][IMG]http://img852.imageshack.us/img852/6144/dscn7188i.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/695/dscn7196t.jpg/"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/498/dscn7196t.jpg[/IMG][/URL] Suczka przebywa pod opieką Fundacji Noga w Łapę. Jest w domu tymczasowym w Warszawie.[/U] [/CENTER]