-
Posts
10522 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pumcia02
-
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Już wszystko dograne. Na pierwszy rzut idzie Alfred. Kastrację ma w środę na 13:30. Też się zastanawiałam czy od razu obydwu nie dać, ale boję się, że wtedy ludzie nie dadzą sobie rady "z opieką". Nie znam ich. A bardzo ciężko się z nimi rozmawia. Psy są nerwowe, nie wiem jak będą to znosiły. Miałąm jednego psa u siebie, który po kastracji dostawał szału. cały czas rozwalał sobie szwy, robiły mu się rany, bo drażnił kołnierzem. Więc na razie niech będzie ten jeden. Kolejną kastrację można w każdej chwili zrobić. Mam nadzieję, że go dopilnują. Dziewczyna sama przyprowadzi psa do lecznicy w środę. W czwartek zabiorę go ze znajomą z dalmatyńczyków samochodem. A teraz cioteczki proszę o grosik na kastrację. [B]Fundacja Noga w Łapę. Razem idziemy przez świat.[/B] [B]ul. Hawajska 5/9 02-776 Warszawa[/B] [B]Nr rachunku: 87 2490 0005 0000 4500 5605 8992[/B] [B]z dopiskiem: psy z Mokotowa[/B] -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Kochani chcę zabrać Alfreda na kastrację w środę ok godz 13. Szukam transportu z Mokotowa na Mokotów :) Niestety iż jest blisko, to nie wchodzi w grę inny środek transportu, niż samochód. Tel do mnie na wszelki wypadek: 500-493-942 -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
No i Serdel: [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/180/serdel2.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6880/serdel3.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/5889/serdel4.jpg[/IMG] -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Biedna, wypłoszona Balbi: [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5589/balbi.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8202/balbi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5397/balbi4.jpg[/IMG] Jeszcze trochę i będzie miała cieczkę... -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Alfred: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/8920/alfredi.jpg[/IMG] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1061/alfred3.jpg[/IMG] Tu na głowie widać stare blizny... Myślę, że jako pierwszy powinien iść na kastrację. -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
dziękuje za przybycie! te psy ściągają mi sen z powiek. Jak tak można postępować... Jak psy będące w domu mogą być nie z socjalizowane? Brak mi sił. One nie mają "nakazu" eksmisji. Może je najpierw wykastrować (te 2 samce) i na spokojnie ustawić się w kolejce do któregoś hotelu? A w między czasie jeździć i oswajać? Trzeba byłoby zacząć zbierać deklaracje. Ja bazarków nie umiem robić. Tzn umiem, ale mi nie wychodzą, nigdy nie mają "brania". Czy jest tu ktoś kto by mógł wspomóc bazarkiem? -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Krysia to jest nick osoby z dogo? -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
pumcia02 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
i prawie wszystkie są czarne podpalane -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
ale było dwa czarn*** -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
zaraz zbiorę się w sobie i porozsyłam pw :( aganela można spróbować, tylko podejrzewam, że nikt z ogłoszenia nie będzie wychodził za darmo. I kolejna sprawa psy mogą ugryźć, kto weźmie na siebie odpowiedzialność? :( -
Malutka LULKA. Połamany ogonek. Potrzebuje DOMU i POMOCY
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
straszny ten ogonek :( -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
wykropkowało wam tytuł :) Witajcie czarnulki -
Lizak, oliwka i migotka- wszyscy w nowych domach ! Dziękujemy!
pumcia02 replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
czemu wasze psy wyglądaja podobnie? :) czyj to ulubiony "rodzaj"?? :) Zajrzyjcie też do mnie proszę: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko%21-Pilnie-HOTEL-albo-DT%21%21%21-Prosz%C4%99%21"]http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko!-Pilnie-HOTEL-albo-DT!!!-Prosz%C4%99![/URL] -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
a do mnie zajrzycie? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko%21-Pilnie-HOTEL-albo-DT%21%21%21-Prosz%C4%99%21"]http://www.dogomania.pl/threads/213102-Kolejne-KAZIRODCZE-stadko!-Pilnie-HOTEL-albo-DT!!!-Prosz%C4%99![/URL] Napiszę do Gajowej. -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
a może znajdzie się ktoś z Mokotowa, kto móglby pomóc w socjalizacji póki co? Chodzi mi o spacery z tymi psami. -
Lenox- podrzutek. Znalazł swoją przystań:) MA DOM
pumcia02 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
dziewczyny polećcie mi jakis hotelik :( -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Brzydactwa :) prócz dziewczynki. Kurde dzwonie i nic. Zmienie tytuł, może ktoś zauważy :( -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ma ktoś może pomysł na hotel, w którym jest wolne miejsce? -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Bez tymczasów nic się nie zrobi :( one gryzą się między sobą, trzeba je rozdzielić zanim komuś stanie się krzywda. Trzeba je z socjalizować z ludźmi. Jakaś masakra, jak to jest możliwe? Jak można trzymać w jednym mieszkaniu psa i sukę, ktore się ciągle mnożą? A potem mnożą się ich dzieci? Samce nie wykastrowane rywalizują ze sobą, a mała sunia jest tym wszystkim przerażona :( -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
jest drobna i nieduża. Na tym zdjęciu chyba najlepiej widać. Myślę, że ją da się najszybciej z socjalizować. [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1796/balbi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/267/balbi3.jpg[/IMG] jest śliczna -
Kolejne KAZIRODCZE stadko! Balbi zostaje w DT, Serdel zaginął !!!
pumcia02 replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=red][B]WYDATKI:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]232zł - kastracja, kołnierz, doba w lecznicy, enroxil[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=green][B]WPŁATY:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4]50zł - jurosia[/SIZE] -
kochani zajrzyjcie. Jestem załamana [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213102-KAZIRODCZE-stadko-szuka-pomocy%21"]http://www.dogomania.pl/threads/213102-KAZIRODCZE-stadko-szuka-pomocy![/URL]
-
Nie wiem od czego zacząć... Zgłoszenie państwa, którym oszczeniła się suka. Szczeniaki mają pół roku, oni nie umieją znaleźć im domu. Prośba o pomoc... Pierwsza myśl: zrobimy zdjęcia, ogłosimy, znajdziemy domy. Suke się wysterylizuje. ALE Pojechałam ze znajomą na miejsce. Po pierwsze nie wpuszczono nas do domu. Dziewczyna wyniosła pierwszego psa. Suczka, pół roczna. Śliczna. Wyszliśmy na dwór zrobić zdjęcia. Sunia puszczona luzem - bo tak wychodzi. Była przerażona i uciekła. Na naszą prosbe dziewczyna poszła po smycz. Balbi w tym momencie miała pierwszy raz w życiu zalożoną obrożę ze smyczą. Suczka jest praktycznie dzika. Na głowie i łapkach miała jakąś starą krew - okazuje się, że psy konkurują ze sobą i się gryzą. Dalej. Kolejne dwa "szczeniaki" to dorosłe dwu i pół roczne psy. Oczywiście rywalizują ze sobą. Serdel - śliczny z dłuższą sierścią. Mały zawadiaka. Również przestraszony. Nie udało nam się go pogłaskać, bo od razu wszczynał alarm, szczekał, cofał się i próbował kłapać. Alfred - najbardziej dominujący. Na pysku ma blizny. Zaczepia wszystko co się rusza. Bardzo głośny i szczekliwy. Psy jedzą zupy z ziemniakami, lub inne tego typu rzeczy. Suczka nie była nigdy u weterynarza. Psy były podobno szczepione w zeszłym roku. Są dzikie i na pewno nie uda się ich wyadoptować prosto z "domu". Ich zachowanie można wytłumaczyć ciągłym chaosem w domu oraz brakiem socjalizacji. Nie mają kontaktów z innymi ludźmi. Wychodzą na dwa spacery, żeby się załatwić. Suka - matka szczeniat została oddana gdzieś na podwórko. W domu jest jeszcze 12 letni pies, którego chcą zostawić. Jest w bardzo dobrej formie i jako jedyny jest oswojony. Chcemy je zabrać, ale potrzebuję pomocy. Finansowej, bazarkowej, może i karmę na początek. Proszę pomóżcie... Balbi: [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/8774/balbi5.jpg[/IMG] Serdel: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3941/serdel.jpg[/IMG] Alfred: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3264/alfred2da.jpg[/IMG] ------------------------------------------------------------- [SIZE=4]Bardzo proszę o wpłaty. Każda złotówka pomoże polepszyć los tych skazanych na nicość psów![/SIZE] [SIZE=4][B]Fundacja Noga w Łapę. Razem idziemy przez świat.[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]ul. Hawajska 5/9 02-776 Warszawa[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Nr rachunku: 87 2490 0005 0000 4500 5605 8992[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]z dopiskiem: psy z Mokotowa[/B][/SIZE]