Jump to content
Dogomania

eria

Members
  • Posts

    9999
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eria

  1. [quote name='strasznika']Ale fajny podpis (banner? :P ) :) Jak to się robi? Frodo się właśnie układa do snu, aż kołdra spadła z łóżka![/QUOTE] Ja robię w PS, ale są i inne programy pewnie, gimp np. Jak to się robi - metodą prób i błędów :). Kiedyś nawet miałam na dogo wątek banerkowy na zamówienie, to były czasy jak człowiek miał tak niewiele obowiązków,że mógł się głupotami bawić hihih Podeślij kilka fotek Froda na PW, to coś może sklecę dla Ciebie jak dżumandżi pozwoli :evil_lol:. A narazie i dżumandżi i Foksiątko posnęły jak zabite po wieczornym spacerze i kolacji. Teraz jeszcze tylko ostatnie siq i nyny aż do pobudki o 3 a potem dalej.
  2. Nie wiem, nie mierzyłam, waży 14 kg ;) Też mam nadzieję,że kiedyś będę mogła powiedzieć,że to czarne to jest moja duma :loveu:
  3. [url]http://img607.imageshack.us/img607/323/dsc0165w.jpg[/url] jak nie Miya, taka poważna ;) ale piękne te ruinki w tle!
  4. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0503.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0531-2.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0517.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0513.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0508-1.jpg[/IMG]
  5. eria

    Sfora Hektora

    Bardzo lubię zdjęcia takiego dramatycznego,grafitowego nieba ;) a ja przytargałam rzęsy Jaśka i daniele [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0385-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0312-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0345.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0346-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0353.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0441.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0435-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0430.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0421.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0454.jpg[/IMG]
  7. W kwestii dogadania się z Foxi - jest ok, bawią się razem dużo i tłamszą, jak Foxi ma dość to szybko młodej pokazuje kto tu rządzi. [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0452.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0449.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0448-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0446-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0444-1.jpg[/IMG]
  8. eria

    Sfora Hektora

    rusałka admirał [URL]http://images10.fotosik.pl/1890/fb7a966fd58515bd.jpg[/URL] rusałka ceik [URL]http://images10.fotosik.pl/1890/b81fd22e9b512739.jpg[/URL] rusałka kratkowiec pokolenie letnie (wiosenne inaczej wygląda) [URL="http://images10.fotosik.pl/1890/6a21d2e7ba1a2b2c.jpg"]http://images10.fotosik.pl/1890/6a21d2e7ba1a2b2c.jpg :lol: [/URL]
  9. Ona nie chce siedzieć w klatce, robimy treningi, dostaje tam jeść,dostaje gryzaki, jest zamykana ,skończy jedzenie lub gryzak się znudzi- awanturuje się , staram się przeczekać, nie patrzeć ,ignorować i jak tylko jest moment spokojna to wypuszczam. Potrafi też być czasem naprawdę grzeczna , dziś np odwiedziła mnie koleżanka z dawnych lat podstawówki, pojechałyśmy do parku z psami ( bo mała nie chciała iść,upał). Całe nasze spotkanie jak aniołek przespała pod stołem. Koleżanka się dziwiła,co ten szczeniak taki grzeczny- nie widziała jej w akcji i amoku gryzienia z frustracji czego popadnie i darcia mordy.;)
  10. Zacznę łykać hydroxyzynę, jak Foxi kocham.... Nie wyrobię, ubiję, łeb ukręcę temu psu. Tak jak kobiety mają depresję poporodową tak ja mam teraz z tym diabelskim pomiotem. A ponoć cała trójka jest taka i to najbardziej żywiołowy miot w historii Dyas jak się dowiedziałam...
  11. eria

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/1884/7d0bc8133a8ecb4d.jpg[/url] wow, ale upolowała !!!!!!! a jaka dumna!
  12. Dodam jeszcze ,że już na pierwszym spacerze po naszych polach pokazała , co lubi robić w wolnym czasie - położyła się w błotnistej kałuży, walnęła się w zdechłej ryjówce po czym popędziła porwać jakiś śmierdzący worek :diabloti:. Ale chyba ją już trochę lubię... Więcej zdjęć za jakiś czas, bo jeszcze nie zgrane.
  13. Gryzie wszystko łącznie z nogami i rękami, szczeka, skacze i kradnie :diabloti:, rozlewa też wodę z miski waląc w nią łapami. I nieco odbiega od tego co sobie wymyśliłam - suczkę spokojną i bezproblemową. Ale ,że taka jest tylko Foxi, to teraz mam diabła wcielonego ;). [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0387-2.jpg[/IMG] Podróż długą prawie 7 godzinną z 3 tylko postojami zniosła wręcz fenomenalnie. Spała w pozycji psa totalnie rozluźnionego i zrelaksowanego całą drogę : [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0410.jpg[/IMG] A na postojach (parkingi przy stacjach benzynowych, Mc Donald's -miejsca ruchliwe) wychodziła z samochodu jak do siebiez ogonem (po tatusiu:loveu:) w górze i z nastawieniem podboju świata :lol:.
  14. Mała jest hiperaktywna , ma turbodoładowanie, jest megaodważna, ciekawska, przebojowa, uparta jak 10 osłów razem wziętych, szalenie inteligentna, uczy się błyskawicznie, ale wyegzekwować cokolwiek..........:diabloti: [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0404-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0284-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0291.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0398.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0390.jpg[/IMG]
  15. Dokładnie tak, przez niedzielną burzę spalił mi się modem. Dziś się wkurzyłam i pojechałam osobiście do biura obsługi , dostałam nowy modem i odzyskałam net . Mogę przez chwilę pisać, bo psy popadały po spacerze. Z trzydniowym opóźnieniem mam przyjemność przedstawić Wam nowego członka mojej rodziny : Duma (April Dyas Poland FCI) Czarny diabeł urodził się 29 kwietnia 2012 (stąd April) wraz z jedną siostrą i jednym bratem po rodzicach :loveu:: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/rodowd.jpg[/url] Na majówce byłam w odwiedzinach w hodowli i zobaczyłam całą trójkę wraz z obojgiem rodziców :loveu: w wieku 5 dni : [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0044-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0036-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0027-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0021-4.jpg[/IMG] A tu Duma w sobotę 07.07.2012 u Tekli64 [IMG]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0282.jpg[/IMG]
  16. są grzyby ????????? :)
  17. [QUOTE]Problemu nie było, tylko psinka stać nie chciała:roflt:[/QUOTE] no właśnie o takim problemie mówię, bo że łysa na łapach to mam nadzieję,nie jest powodem niepowodzenia... ale fotorelacja fantastyczna ! uwielbiam takie z podpisami kto na zdjęciu jest, dobra robota, dzięki ! :)
  18. masz olbrzymki ??? jak Neli ? pewnie był problem z jej wystawieniem co ?
  19. [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2012/czerwiec/w%20dole%20podgladacz/DSC_0337.jpg[/url] seria uśmiechów jest fantastyczna :loveu: słodki jest strasznie ! ogon jak z plasteliny,ale nie to mnie rozwaliło na tym filmiku tylko niewzruszona postawa Tazza, jest czymś tak zaaferowany na zewnątrz ,że w ogóle chyba nie zauważył gmerania przy ogonie hihi, u Foksika by nie przeszło :)
  20. też myślę,że w sumie nie ma się co pchać w maszynkę, której nikt nigdy nie wypróbował i nikt nie zna, dozbierać do tego co pokazuje wz i najlepiej na tym wyjdziesz na dłuuugie lata ;) a swoją drogą, za łatwo się poddałaś :diabloti:
  21. Znajomi szukają hodowli chihuahua na Śląsku - ktoś może takową polecić ???
  22. nie próbowałam ,nie wiem ale na pewno nie kupuj maszynek firmy 'kogucik' , przynajmniej ja bym postawiła na oster lub moser , większe prawdopodobieństwo,że sobie z włosem poradzą
  23. Frodo znacznie lepiej już wygląda jak się pokrył włosem ;) ciekawe co kombinuje :evil_lol: [url]http://img20.imageshack.us/img20/1696/dsc2052o.jpg[/url]
  24. z tego co podałaś ja bym brała tego ostera jako ,że ma uniwersalne wymienne ostrza ;)
×
×
  • Create New...