Dzwoniła dzisiaj do mnie P.z Hotelu! Wyprowadziła Czakarta 2 x z klatki na spacer i zrobiła kąpiel.
I co sie okazało:p, Czakart nie regowal na psy, nie było żadnego warczenia i zaskoczenie ,Czakart zna komendy. Dla mnie to nic dziwnego, wiedziałam ze był szkolony. Jutro będą zdjęcia! Jestem dobrej myśli,ze przy Waszej pomocy znajdzie dom!