Przyjdzie dzień i zaświeci słoneczko dla Maksia! Maksio zasługuje na najlepszy domek! Jest pięknym i grzecznym psem! ktoś kto adoptuje Maksia nie będzie żałował ,to wulkan miłości!
[quote name='Bodziulka']ładnie to tak palić przy psie :mad: Max będzie biernym palaczem :shake::diabloti:[/QUOTE]
W domu nie pali sie przy Maksiu, tz. wogole sie nie pali w domu! Ale spostrzegawcza jestes:loveu:
:evil_lol: ja siedziałam z Maksem z tylu Karina z Tojfelkiem z przodu, pomyślała chyba,ze to ja tak niekulturalnie sie zachowuje...tak nieśmiało sie odwróciła:loveu:
Proponowlam Panu, ze jak bardzo chce Tojfelka to zawiezmy go do kliniki , po kastracji go zabierze, niestety Pan chcial wykastrowac ,po tym jak juz bedzie u niego.
Czakart ma oplacony hotel do konca pazdziernika. Kurcze szkoda ,ze nikt go nie chce, co z nim bedzie? Wczoraj rozmawialam o nim w klinice, Sytuacja jest gorsza niz myslalam. Szkoda psa szkoda ludzi ,ech:shake:
U Maksia bez zmian, przywykl juz do sytuacji. Przyzywczail sie juz do nas i czeka jak przyjedziemy. Dzisiaj chcial dac susa za zajacem, myslalam ze mi bark wyskoczyl:cool3: Maksio juz nie skacze jak dawniej na czlowieka ,no i przybral troszke cialka :p . Nadal "Zero "telefonow !:(
[quote name='tanitka']bo sa psy i sa jamniki! :loveu: posiadacze parówkowych przegubowców znają te charakterki kochane:razz:[/quote]
On jest normalnym jamnikiem :loveu: