[quote name='MagYa^^']A mnie po prostu serce boli :( jak wiem jak ten biedak sie tam meczy. I jesli nie znajdzie domku lub tymczasu, to powaznie sie pochoruje i bedzie klops... o ile juz nie zalapal czegos...[/quote]
mnie tez to martwi, szukam domku!!!!
ZASTANAWIAM SIE czy nie szukac kasy i zabrac jego ze schronu, chociaz gdzies do hotelu, tam nawet nie ma kontaktu z wami!