Edi mieszkalby w mieszkaniu w Zgierzu. Niestety zadnych innych informacji nie mam. Jak sie czegos dowiem to z pewnosci napisze ;)
Mysle, ze najwazniejsze ze mialby zapewniona odpowiednia ilosc ruchu i to u ludzi, ktorze wiedza z czym sie takiego psa je ;)