Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Można popytać dzieciaków, panią w sklepie, pijaczków przed sklepem... Jak mi żal tych psiaków:(
  2. W schronisku w Olsztynie , Neris, ma ok. 1,5- 2 lata, skończyła kwarantannę, czeka na sterylizację. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYDPUt-B3_I/AAAAAAAAA08/VdBtcit6i-A/DSC_0034.JPG[/IMG]
  3. ... a ja zagladam, czytam, trzymam kciuki:)
  4. Coraz lepiej....:), trzymamy kciuki i osiem łapek za całe stado!
  5. Fredzio- łamacz serc niewieścich:)
  6. [quote name='Czarodziejka']Staruszek Szafir odszedł dziś w nocy...:([/QUOTE] Serdecznie współczuję...:-(
  7. Z powodu wyjazdu właścicielki trzy kocurki, rodzeństwo, szukają nowego domu. Mieszkają w Szczytnie, w domu jednorodzinnym, są kotami wychodzacymi. Dwa sa zaprzyjaźnione ze sobą, trzeci jest indywidualistą... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYupO9mfAAI/AAAAAAAAA9g/XhCQV-QJn18/cezar%20i%20oskarek.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYupSprtn7I/AAAAAAAAA9k/uiVI6HMO54o/kasiulek.jpg[/IMG]
  8. Straszne...:shake: Co za babsztyl, jeszcze "Biankę0" miała czelność obrażac!...:angryy:
  9. Niuniusiu, szczęśliwej drogi...
  10. Jaki radosny, zadbany i piękny! Duzo zdrowia, psiaczku, bardzo ciesze sie, ze udało sie:)
  11. Ania, jesli nie wie, to sprawdzi. To przemiły, trochę początkowo nieufny, psiak. Taki nakolankowy i narączkowy wielkoscią...
  12. [quote name='Bejotka']Jeszcze dość istotna sprawa - czy Buster jest kastratem, czy hormony buzują? :)[/QUOTE] Kastracja była zaplanowana po kwarantannie, ale ze względu na jego stan fizyczny i psychiczny, została trochę przesunięta w czasie. O terminie zadecyduje dt. Bez kastracji nie będzie adoptowany.
  13. [quote name='Bejotka']Ale co? Nie ogłaszać? Będzie miał ogłoszenie zrobione przez DT?[/QUOTE] Mozesz ogłaszac, bardzo dziękujemy.:)Nigdy za wiele.... Dt też szuka domu, jak zawsze, najlepszego:)
  14. [quote name='Bejotka']Dziękuję. Ogłoszony zostanie na forum borderomaniaków :)[/QUOTE] Dt jest borderomaniakiem;)
  15. [quote name='Bejotka']Jagódko, czy mogę prosić o choć kilka słów więcej o Busterze? Czy nadal jest w schronisku (czy moze ktoś go szukał i znalazł), czy to młody pies, jak się zachowuje?[/QUOTE] Psiak jest w dt, nikt go nie szukał, psiak ma ok. 5 lat. Powoli odzyskuje zaufanie do ludzi, dogaduje sie z psim stadem.
  16. [quote name='zosia79']Witam.Czy w olsztyńskim schronisku są obecnie jakieś pinczerki?[/QUOTE] Jest na kwarantannie psiak podobny do pinczerka. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ilMB9PavTWs/TXvYdiyy5oI/AAAAAAAACfk/DWkaOb8YKJw/s512/DSC_0129.JPG[/IMG]
  17. [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1524860169[/URL]
  18. Baster, 6-7 mies. psiak szuka nowego domu. Wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204382-6-mies.-Baster-wychowany-z-dzieckiem-i-kotem-szuka-nowego-domu-OLSZTYN[/URL] Allegro [URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=1524860169[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYYUGfl60cI/AAAAAAAAA6c/Jcp7agWctBg/DSC_0090.JPG[/IMG]
  19. "Maluszek" Modi pozdrawia z nowego domu:) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYjxMWMMxLI/AAAAAAAAA8g/GQzHJjwrpO4/0000001.jpg[/IMG]
  20. Można go potraktować, jak wyrośniętego yorczka...;)
  21. Narobiłam "trochę" zaległości... Pozdrawiamy wiosennie:)
  22. Fajnie ma u Ciebie Bejek, ale trochę już zasiedział się....
  23. ....................... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYYUGfl60cI/AAAAAAAAA6c/Jcp7agWctBg/DSC_0090.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYYULiFGN_I/AAAAAAAAA6s/D4floK1DI6Y/DSC_0096.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYYUMcNrpgI/AAAAAAAAA6w/51Rd4nyJ798/DSC_0135.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYYURZA-nFI/AAAAAAAAA7E/5aajBZZbLQs/DSC_0119.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_P9cPHfsgruk/TYYUSHlDyTI/AAAAAAAAA7Q/nToLTsR4cHY/DSC_0110.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...