[quote name='Ania_i_Kropka']Jak bym widziała Gucia w większej wersji. Tak samo łysa i zagłodzona.
Sunie trzeba koniecznie zabrać. Mogę pomóc w wyleczeniu małej, ale niestety nie może zostać w lecznicy na dłużej. Obecnie na leczeniu je 5 psiaków i brakuje miejsca.
Po zakończeniu leczenia sunia musiałaby znaleźć DT lub najlepiej DS.[/QUOTE]
Koniecznie trzeba ja zabrać!
[quote name='nkidman']Witam
Czy ktos mi moze powiedziec czy Albert znalazl juz dom?
Bardzo prosze o kontakt
[email protected]
Albert nadal w schronisku.
Fajne te opowieści z cyklu "kręcipoopki". Ja tez uwielbiam wybuchy boksiej radości, ale terierki tez swoiście sie cieszą;).
Kolejny psi koszmar "Płatny dt w oborze" przygnębił mnie całkowicie. Ważne, ze staruszki żyją...
..."groźne psy"...:cool3:
Kiedy miałam na tymczasie boksia Gucia, to moje wieczorne spacery z dwoma bokserami i terierkiem też budziły respekt. A jak ja za to się czułam bezpiecznie!;)
Dobrego domku, boksinku!