Mam dla Was wspaniałą widomość, kilkanaście minut temu spotkałam na spacerze Panią z ....Leą, pręguską z Ostródy:multi: :multi: :multi:. Zajęła miejsce poprzedniej bokserki Berty (znałam ją), teraz ma imię też na "B", nie zapamiętałam:oops:. Psina wygrała los na loterii, o takim domu marzy każdy piesek. Ja byłam ze swoją szaloną boksią i nie chciałam stresować. Jak boksinka przyzwyczai się, na pewno będziemy spotykać się, mieszkamy kilaset metrów od siebie. Przypomniałam o Gali, może ktoś zechce jej poświęcic trochę czasu... Byłaby też wspaniałym przyjacielem.