Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Wielka radość, bo Bazylek znalazł swoje miejsce na ziemi, pojechał w okolice Chojnic:lol:! Duużo zdrowia i ciesz sie nowym życiem, psiaczku.
  2. BAZYLEK POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMU!:multi: W schronisku dzisiaj wielka radość, bo Bazylek, ulubieniec wolontariuszy, nareszcie bedzie miał swój dom! Panowie przyjechali po niego... z okolic Chojnic. W domu czekaja na niego Pani, piesio i sunia. Bazylek jest podobny do psiaka , który odszedł. Chłopaku, na pewno bedziesz szczęsliwy, w takiej Rodzinie.:lol: Duuuużo zdrowia, ciesz sie nowym zyciem!
  3. [quote name='Kapsel']Co za pech,:shake::shake::shake: biedulinka ile one jeszcze muszą cierpieć???:-([/QUOTE] Cierpią przez pazernych, pozbawionych sumienia, wyzutych z wyzszych uczuć, drani...:shake:
  4. Cudnie wyglądają te Wasze kluseczki w dzianinach!:)
  5. Suńka ma zapalenie górnych dróg oddechowych , jest po wizycie w Poliklinice, dostała dwa antybiotyki i kilka nowych leków.... Jutro ma dodatkowe, przegladowe usg. W poniedziałek dostanie kubraczek. Kirusiu, zdrowiej, sunieczko, bo nie moge przez ciebie spac:(
  6. [quote name='Ania_i_Kropka']Wczoraj nowy dom znalazły Bezik i Figo.:multi: Dzisja do domu pojechał welsh terier Tropek. :multi:W Poniedziałek do domu poszła owczarkowata Sara.:multi:[/QUOTE] Bądźcie szczęsliwe w nowych domach, niech was rozsądnie kochaja:)
  7. [quote name='Dogo07']A może nie ma ogłoszeń ?[/QUOTE] ...on był zawszze oglaszany, nikt nigdy o niego nie zapytał:-(
  8. Wszystkim Kochanym Cioteczkom Kirusia bardzo dziekuje:). Jest po niektórych badanich, czeka jeszcze badanie guza, Przed nia sterylizacja, potem dwie listwy do usuniecia (nie wiem, czy uda sie odrazu, podczas jednej operacji:(), do tego dobra karma, leki, suplementy dla wzmocnienia. Jesteśmy wam b.b.b. wdzięczni!
  9. [quote name='akrum']witam serdecznie :) nasz podopieczny loluś pojechał do ds i z uwagi na to, iż sponsorzy zadecydowali o przekazaniu połowy spadku po lolku na leczenie kirusi, prosiłabym o przesłanie na pw nr konta, na jakie przelać mam pieniążki. 106,50 - tyle dostanie kirusia :) jak pieniążki wpłyną na konto, proszę ten fakt powiadomić na wątki lolka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215052-lolu%c5%9b-pojecha%c5%82-do-cudownego-ds-b%c4%85d%c5%ba-szcz%c4%99%c5%9bliwy-psiaku-%29?p=18165207#post18165207[/URL][/quote] ... Ale niespodzianka:multi: Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniały dar:buzi: Olsztyńskie psiaki ze schroniska otrzymuja pomoc od [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]ZWIERZYNIEC ŚW. FRANCISZKA Stowarzyszenie w Olsztynie [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=black][FONT=Arial] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]BANK PEKAO SA Oddział w Olsztynie, [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]nr konta 76 1240 5598 1111 0010 3338 5393 [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]i na to konto proszę o przelanie pieniedzy, jak wpłyną , powiadomię:)[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  10. Bodzio rzeczywiście, odmłodniał.:)
  11. [quote name='malagos']Rany, jak popatrzę na nasza Jessi, co to 10 rok jej minął, to aż się serce raduje, tyle w niej życia i radości.....A tu tyle bezdomnych boksereczek..........[/QUOTE] Serce pęka, jak widzisz bokserke, która nie umie cieszyć się, jest zdziwiona,kiedy ja przytulasz, nie wie, co to piłeczka:(
  12. ... zaglądam, ale pomysłów brak....
  13. [quote name='malagos']ale gdzie jest, w Olsztynie? Baaaardzo sie cieszę, bardzo :)[/QUOTE] Tak, w Olsztynie:)
  14. [quote name='rita60']Witaj Misiaczku...coś Mikołaj cię ominął,no ale jeszcze wróci na Wigilię:razz:[/QUOTE] ... trzymam kciuki!
  15. Wczoraj widziałam sunię, z dnia na dzień wygląda lepiej, ale wymaga troskliwej opieki. Dostaje wszystko, co trzeba. Kirusia nie umie bawić sie piłeczką, jej uwaga jest przede wszystkim skierowana na człowieka. Smutne, ona nie umie cieszyc się jak prawdziwy bokser...:shake:
  16. Wspieramy dobrymi myslami:)!
  17. ...i kochaja go Iskierki, a on bardzo cieszy sie ze spacerów z nimi ...
  18. [quote name='malagos']Sunia jest w schronisku, czy w dt?[/QUOTE] Sunię udało się umieścić do sterylizacji w dt, musi pozbyć sie infekcji. Co dalej nie wiem....
  19. [quote name='Alicja']i ona nadal ma te guziole ??:([/QUOTE] Musi wydobrzeć, bierze leki, wzmacnia organizm przed sterylizacją. Czeka ja jeszcze usunięcie całej listwy mlecznej:-(, to potrwa w czasie.
  20. [quote name='phase']A ona dalej bez domku?. No nie.... To ja jeszcze dodam zdjęcia, które wstawiała p. Jagoda (tylko niestety nie wiem kto je robił) . To są zdjęcia z drugiego dnia...:(
  21. Bokserka w schronisku w Olsztynie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219048-Śliczna-pręgowana-BOKSERKA-ze-schroniska-w-Olsztynie-czeka-na-DOM.?p=18151809#post18151809[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QjZvKZ2EfVk/Tt40Yndx2hI/AAAAAAAACsI/6lxnnTjhuVM/s500/Bez_tytu%2525C5%252582u_2.jpg?gl=PL[/IMG]
  22. Wątek Kirusi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219048-Śliczna-pręgowana-BOKSERKA-ze-schroniska-w-Olsztynie-czeka-na-DOM.?p=18151809#post18151809[/URL] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XzyJCotR6oA/Tt40ZXjd9zI/AAAAAAAACsM/blR-PWWTStc/s470/Bez_tytu%2525C5%252582u_3.jpg?gl=PL[/IMG]
  23. [FONT=Comic Sans MS]Śliczna pręgowana bokserka w schronisku w Olsztynie, [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]zajrzyj, proszę, pomóż![/FONT] [FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS]Bokserka trafiła do schroniska jako znaleziona, na jednej z wylotowych ulic Olsztyna. Była smutna, zrezygnowana, z guzami na listwie mlecznej, wychudzona, bardzo zaniedbana, ale ufna. [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS]Uwagę przykuwały jej oczy, niezwykle smutne, „opowiadające” swoją historię:.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS]„…mam ok. 5 lat , przez lata rodziłam maluchy, nikt nie dbał o mnie, a jak pojawiły się guzy, w tym jeden bardzo duży, to znalazłam się na ulicy, wśród nieznanych twarzy, potem wśród obcych zapachów, obcych psów, sama w boksie”. [/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Sunia skończyła kwarantannę. W ciągu dwóch tygodni, dzięki troskliwej opiece schroniskowej pani weterynarz wygląda o wiele lepiej.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jest także po badaniach. Okazało, że ma bardzo wyniszczony organizm. Może to zabrzmi niewiarygodnie, ale porzucenie przez „właściciela” uratowało jej życie,. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Dzięki opiece, lekom, operacjom może być szczęśliwa, ale czy znajdzie się ktoś, kto ją pokocha? Sunia jest gotowa oddać swoje psie serduszko za ciepłe gesty, jest spokojna, zrównoważona, ładnie chodzi na smyczy. Sunia dostała imię Kirusia. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]tel. kontaktowe wolontariusze: 604 10 50 18 i 693 63 32 11[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]schronisko 89 526 82 15[/FONT]
×
×
  • Create New...