-
Posts
18097 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jagoda1
-
Bazylka KOCHAJĄ NIE TYLKO wolontariusze, JUŻ MA SWÓJ DOM! Olsztyn
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
BAZYLEK POJECHAŁ DO SWOJEGO DOMU!:multi: W schronisku dzisiaj wielka radość, bo Bazylek, ulubieniec wolontariuszy, nareszcie bedzie miał swój dom! Panowie przyjechali po niego... z okolic Chojnic. W domu czekaja na niego Pani, piesio i sunia. Bazylek jest podobny do psiaka , który odszedł. Chłopaku, na pewno bedziesz szczęsliwy, w takiej Rodzinie.:lol: Duuuużo zdrowia, ciesz sie nowym zyciem! -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
Jagoda1 replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
Niewyobrazalne!!!:-( -
Cudnie wyglądają te Wasze kluseczki w dzianinach!:)
-
Bazylka KOCHAJĄ NIE TYLKO wolontariusze, JUŻ MA SWÓJ DOM! Olsztyn
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A może nie ma ogłoszeń ?[/QUOTE] ...on był zawszze oglaszany, nikt nigdy o niego nie zapytał:-( -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
Jagoda1 replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Wszystkim Kochanym Cioteczkom Kirusia bardzo dziekuje:). Jest po niektórych badanich, czeka jeszcze badanie guza, Przed nia sterylizacja, potem dwie listwy do usuniecia (nie wiem, czy uda sie odrazu, podczas jednej operacji:(), do tego dobra karma, leki, suplementy dla wzmocnienia. Jesteśmy wam b.b.b. wdzięczni! -
[quote name='akrum']witam serdecznie :) nasz podopieczny loluś pojechał do ds i z uwagi na to, iż sponsorzy zadecydowali o przekazaniu połowy spadku po lolku na leczenie kirusi, prosiłabym o przesłanie na pw nr konta, na jakie przelać mam pieniążki. 106,50 - tyle dostanie kirusia :) jak pieniążki wpłyną na konto, proszę ten fakt powiadomić na wątki lolka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215052-lolu%c5%9b-pojecha%c5%82-do-cudownego-ds-b%c4%85d%c5%ba-szcz%c4%99%c5%9bliwy-psiaku-%29?p=18165207#post18165207[/URL][/quote] ... Ale niespodzianka:multi: Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniały dar:buzi: Olsztyńskie psiaki ze schroniska otrzymuja pomoc od [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=black][FONT=Arial]ZWIERZYNIEC ŚW. FRANCISZKA Stowarzyszenie w Olsztynie [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=black][FONT=Arial] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]BANK PEKAO SA Oddział w Olsztynie, [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black][FONT=Arial]nr konta 76 1240 5598 1111 0010 3338 5393 [/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]i na to konto proszę o przelanie pieniedzy, jak wpłyną , powiadomię:)[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
-
boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(
Jagoda1 replied to kora78's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bodzio rzeczywiście, odmłodniał.:) -
[quote name='malagos']Rany, jak popatrzę na nasza Jessi, co to 10 rok jej minął, to aż się serce raduje, tyle w niej życia i radości.....A tu tyle bezdomnych boksereczek..........[/QUOTE] Serce pęka, jak widzisz bokserke, która nie umie cieszyć się, jest zdziwiona,kiedy ja przytulasz, nie wie, co to piłeczka:(
-
Tika w nowym domu! Dzięki Cioci Malagos!! :):)
Jagoda1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
... zaglądam, ale pomysłów brak.... -
Sikorka malutkie czarne kudłate CUDEŃKO MA WYMARZONY DOM w Olsztynie
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']ale gdzie jest, w Olsztynie? Baaaardzo sie cieszę, bardzo :)[/QUOTE] Tak, w Olsztynie:) -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Jagoda1 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Witaj Misiaczku...coś Mikołaj cię ominął,no ale jeszcze wróci na Wigilię:razz:[/QUOTE] ... trzymam kciuki! -
Bokser Sasza wygrał życie w kochającej rodzinie ♥
Jagoda1 replied to gazzy's topic in Już w nowym domu
Wspieramy dobrymi myslami:)! -
Bazylka KOCHAJĄ NIE TYLKO wolontariusze, JUŻ MA SWÓJ DOM! Olsztyn
Jagoda1 replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
...i kochaja go Iskierki, a on bardzo cieszy sie ze spacerów z nimi ... -
Bokserka w schronisku w Olsztynie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219048-Śliczna-pręgowana-BOKSERKA-ze-schroniska-w-Olsztynie-czeka-na-DOM.?p=18151809#post18151809[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QjZvKZ2EfVk/Tt40Yndx2hI/AAAAAAAACsI/6lxnnTjhuVM/s500/Bez_tytu%2525C5%252582u_2.jpg?gl=PL[/IMG]
-
[FONT=Comic Sans MS]Śliczna pręgowana bokserka w schronisku w Olsztynie, [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]zajrzyj, proszę, pomóż![/FONT] [FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS]Bokserka trafiła do schroniska jako znaleziona, na jednej z wylotowych ulic Olsztyna. Była smutna, zrezygnowana, z guzami na listwie mlecznej, wychudzona, bardzo zaniedbana, ale ufna. [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS]Uwagę przykuwały jej oczy, niezwykle smutne, „opowiadające” swoją historię:.[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Comic Sans MS]„…mam ok. 5 lat , przez lata rodziłam maluchy, nikt nie dbał o mnie, a jak pojawiły się guzy, w tym jeden bardzo duży, to znalazłam się na ulicy, wśród nieznanych twarzy, potem wśród obcych zapachów, obcych psów, sama w boksie”. [/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Sunia skończyła kwarantannę. W ciągu dwóch tygodni, dzięki troskliwej opiece schroniskowej pani weterynarz wygląda o wiele lepiej.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Jest także po badaniach. Okazało, że ma bardzo wyniszczony organizm. Może to zabrzmi niewiarygodnie, ale porzucenie przez „właściciela” uratowało jej życie,. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Dzięki opiece, lekom, operacjom może być szczęśliwa, ale czy znajdzie się ktoś, kto ją pokocha? Sunia jest gotowa oddać swoje psie serduszko za ciepłe gesty, jest spokojna, zrównoważona, ładnie chodzi na smyczy. Sunia dostała imię Kirusia. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS]tel. kontaktowe wolontariusze: 604 10 50 18 i 693 63 32 11[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]schronisko 89 526 82 15[/FONT]