Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Powodzenia, Oskarku, mieszkasz niedaleko, pewnie spotkamy sie:)
  2. [quote name='Ania_i_Kropka']Sikoreczka trafiła do super domu. Będzie miała w rodzinie dwa najcudowniejsze psie wielkoludy jakie spotkałam.[/QUOTE] ...bo Sikoreczka to "mininiufek":evil_lol:
  3. Sikoreczka od dzisiaj ma swój własny dom! :lol: Dużo zdrowia, sunieczko! Dziekujemy za udział w bazarku na rehabilitacje suni, Sikoreczka czuje sie po niej znakomicie.
  4. "Moja" Sikoreczka od dzisiaj ma dom w Olsztynie! O takim marzyłam dla niej:lol:
  5. Zgadzam sie z Beatą, nie mozna wyręczać wszystkich, zdejmować z nich odpowiedzialność.
  6. Całkiem, całkiem ten Lucek....:razz: ...ale najpiękniejsze jest jego spojrzenie...:lol: Widać w nich odzyskaną chęc zycia i radość, że jest z ludźmi. "Murki", wielkie dzieki..!
  7. ....witamy Tikusię....
  8. Trzymamy kciuki za zabieg! Potem ...do domu, psiaczku!
  9. Bardzo cieszę sie, ze znalazł dom Pepe:)!
  10. Lucek, trzeba sie dzielic z innymi szczęściem;)
  11. [quote name='Barkelona']o witam pani Jagodo. cieszę się że odwiedza Pani wątek, szkoda tylko, że tylko po to, żeby zarzucić mnie takimi pytaniami. Nie ja byłam z wizytą. Ale proszę się nie martwić. Wszystko było w porozumieniu z Panią Dyrektor i może Pani zapytać Ją o szczegóły. Sarunia, Sara nie ma wątku na Dogo. baster i lusi, jeśli nie za późno, to zagłosuję :)[/QUOTE] Wierzę, że jako prawnik dopilnowała Pani wszystkiego:)
  12. Czy mieliscie upowaznienie ze schroniska do wizyty poadopcyjnej? Czy schronisko powiadomione, zgodnie z umową, o zmianie własciciela? Czy macie zrzeczenie właściciela? Czy był z Wami pracownik schroniska?
  13. "bianka0", nie nudzicie się, to wiem... na pewno:) Gdybym mieszkała bliżej wydziergałabym koronki dla jamniczych kołderek, a dla Was aureolę i skrzydła anielskie...
  14. Przypomina to cytat z "Wesela": [LEFT][COLOR=#000000]„A [/COLOR][B]bo chłop [/B][COLOR=#000000]i ma coś z Piasta, [/COLOR][B]...[/B][B]chłop potęgą [/B][COLOR=#000000]jest i [/COLOR][B]basta "...[/B][/LEFT]
  15. [quote name='rita60']Też mam taką nadzieję...on zasługuje na domek.[/QUOTE] .. ja też zaglądam,trzymam kciuki..
  16. [quote name='bianka0']Wszystkie baby lecą na mojego męża :diabloti: Dumka wygryzła Polcię z jej ulubionego miejsca. [IMG]http://images40.fotosik.pl/1233/a22b0ec05d73600emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/1242/67e283e6cb612054med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1242/3da8bb4bcc16bdafmed.jpg[/IMG][/QUOTE] .. ja też wpraszałam sie w adopcję, ale Ty masz metody:razz:....mnie np. postraszyłaś nadwagą....:evil_lol:
  17. [quote name='Ra_dunia']Pod corgisie to już takie psiaki było podciągane, że sama się dziwię :D Była nawet sunia podobna do ONka... cóż - w końcu owczarek to owczarek, a czy niemiecki czy walijski to już niewielka różnica :), więc Czarodziejko, jakby nie patrzeć u Ciebie w hospicjum też większość to corgi :evil_lol: takie na dłuższych łapkach :eviltong: Lucek z banerka jest kolegą Beja z tego samego schroniska.[/QUOTE] ... ja widze w nich corgisie...:)
  18. [quote name='kasiaczek87']może w ten sposób okazuje radość, że nie musi już więcej karmy suchej jeść?;) ( w myśl zasady- co zdrowe to niedobre )[/QUOTE] Kama jadła u Kasi zakupiona przez nas karmę dla seniorów "Golden eagle" typu holistic . Kasia musiała używać róznych forteli, zeby przekonać sunie, ze to dla zdrowia... i urody:).
  19. [quote name='malagos']A tak a propos sikorek, czas juz chyba słoninkę powiesić i do karmnika coś sypnąc.....[/QUOTE] U nas wszystko gotowe:)
  20. [quote name='wadercia']ale starsznie zestresowala sie dziewczyna ta wizyt w schronisku :( Moj chlopak mowil ze fajne szczeniorki macie :)[/QUOTE] ... pewnie myslała, ze zostanie..;) My zawsze martwimy się o ich przyszłość, bo maluchy są słodkie, ale później....
×
×
  • Create New...