-
Posts
12639 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Medorowa
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Gratulacje kochana:) Ja już się tak w Twoich psach pogubiłam, wiem tylko, że masz; Frania, Lalke, Klementyne, Emilke, Rekina?, "więcej grzechów nie pamiętam";) -
Alu, kobieto o tak wspaniałym sercu - mam nadzieję, że przez lata świat tak samo mi go nie zmieni - witaj wspaniała osobo :)
- 78403 replies
-
Szczerze, to nie wiem, czy to są postępy, takie jakich bym oczekiwała... po prostu uczymy się codziennie siebie nawzajem i staram się nie doprowadzać do sytuacji, przy których może być nieprzyjemnie. Mailo nadal widzi przede wszystkim MNIE reszta się nie liczy, dosłownie. Tzn. zmieniło się bardzo dużo, nie ma już straszenia/warczenia, koniec proszenia, są wymagania, które MUSI egzekwować, koniec i kropka. Śpi w łóżku - tak wiem, szok:p Szkolimy się i opinia jest taka, że pies jest "bardzo, bardzo charakterny".Na dzień dzisiejszy, odpukać, uważam siebie za odpowiedzialną właścicilkę - od kiedy Mailo skończył rok, nie byłop, nie wiem ja to ująć hmmmm żadnych pogryzień przez Biszkopata( czyt. Maila). Kocham tego psa, kocham go nad życie i jeszcze bardziej. A teraz szok - prawdopodobie za rok, dwa lata pojawi się u nas pitbullka - po kastracji Maila, no i zobaczymy jak wtedy będzie reagowała na suki, bo teraz jest różnie. W kazym razie, jak teraz pomyślę o tym, że mogłam go oddać:flaming: No ale mniejsza o większość: GDZIE ZAMÓWIĆ BOOMER BALLL, TAK ŻEBY DOSTAĆ PRZED ŚWIĘTAMI??;)
-
Kuźwa, no a ja się poryczałam ... I nie pwoiem, że to są łzy radości...
-
Witamy:cool3: Spieszę tylko donieść, ze u nas wsio ok. Jestem z Mailusia bardzo dumna, bo jakieś 2-3 tygodnie temu spędziliśmy weekend w górach i Mailo zachowywał sie wzorowo - moje słoneczko :loveu: No, tylko na śniadanie nie mogłam schodzić do stołówki, bo wtedy była rozpacz, którą słychać było w całym spensjonacie ;) Mailuś poznał tam koleżankę - astke, którą Pani adoptowała ze schroniska i ku mojemu zdziwieniu, pięknie sie razem bawiły:loveu: To tyle - pozdrawiamy:loveu:;)
-
Ale się porobiło... Niestety, ale ja nadal nikogo chętnego na Fidela nie spotkałam...
-
[quote name='Alicja']:shake:nigdy nie mów nigdy ...życie pisze różne scenariusze :([/QUOTE] Święte słowa Alu ...
-
[quote name='Alicja']Madziu a jak z kotkami on żyje ??[/QUOTE] Tak jak napisała [B]Maruda[/B], Kicie lubi, ale nie wiem jak z obcymi.
-
Liza i jej nowy dom z duzym bratem Neonkiem!!!
Medorowa replied to Julia Wielogorska's topic in Już w nowym domu
A jak to się stało, że nas tu wcześniej nie było:hmmmm: Cudowna parka :loveu::loveu: -
[quote name='Kapsel']Nikt nie dzwoni niestety :-( [URL]http://www.sosbokserom.com.pl/index.php/component/psy/?task=pokaz&pies_id=847[/URL][/QUOTE] Cholera... Fidzia znam od gówniarza, super psiak i strasznie mi przykro, że wynikła taka sytuacja. Fajnie jakby trafił do kogoś z miłośników boksi. Może warto dodać jeszcze, że jest kastrowany?
-
Aż sobie tapete ustawiłam z Twojego zdjęcia:grins: Naprawdę super. Pozdrowionka dla Was;)
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']Nie masz kontaktu z Izą ???[/QUOTE] Nie:shake: Ja w ostatnim czasie nagminnie gubię telefony, jakieś fatum chyba, przez co co chwilę zmieniam numer. No i w takim wypadku Izy numeru też obecnie nie mam.
-
[quote name='Alicja']Czasem rozsądek musi brać górę ...[/QUOTE] Dokładnie. W przypadku Medora i Dinusia nie miałabym większego problemu, no ale jednak to Mailo. Właśnie wróciliśmy z 3-godzinnego spaceru - korzystamy z ostatnich podrygów lata; gówniarz dzisiaj pływał i szalał na polach - jak ja kocham na niego patrzeć, no tą umorusaną uśmiechniętą mordkę, to daje mi tak ogromną radość, ciężko to opisać słowami ;) Teraz zmęczony śpi jak suseł:loveu::loveu: Kocham go i jak tak teraz pomyślę, że mogłoby go z nami nie być... :shake: Nie wyobrażam sobie życia bez niego:loveu: To się rozczuliłam:oops:
-
I co z Fidziem?? Chyba nadal jest u Izy, bo przedwczoraj jak szliśmy z Mailem na spacer koło domu Izy, to Fidzio szczekał na Maila;)
-
[quote name='Maruda666']Przepraszam, że pozwolę sobie poofować, ale boksio pilnie szuka domu a widzę tu sporo boksiolubnych cioteczek :) Medorowa, znasz Fidela - dostałam wieczorem smesa od Izy, że musi go pilnie oddać :(. Nie znam do końca sytuacji, Iza przebywa za granicą. Wątek Fidelka - [url]http://www.dogomania.pl/threads/26956-Galeria-s%C5%82odziak%C3%B3w-boksera-Fidela-i-Kici/page48[/url] Może ktoś ma jakiś pomysł ?[/QUOTE] O kurcze... Niestety na chwilę obecną nie znam nikogo odpowiedniego kto mógłby adoptować dorosłego boksia:shake: [quote name='Tengusia']piekny bydlaczek [url]http://img231.imageshack.us/img231/7440/mailuz.jpg[/url][/QUOTE] Też mi siępodoba;) [quote name='omry']Przepraszam za zaśmiecanie, ale desperacko szukamy pomocy. Boksiowi grozi [B]eutanazja[/B]! :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/215107-Rasowy-Bokser-Fafluk!-PILNIE-DS-i-DT!-Stargard-Szczeci%C5%84ski-Szczecin?p=17687859#post17687859[/url][/QUOTE] Jedynie mogę "podnosić wątek", nic więcej w obecnej chwilii nie pomogę... Mam zdjęcia Maila na płycie, ale coś mi się porąbało ze stacją dysków CD:shake: F*ck... O mały włos nie zamieszkał dziś z nami mały koteczek;) Byliśmy z Mailem na porannym spacerze i spotkaliśmy takie małe miauczące "cuś";) Przez dłuższą chwilę stałam i zastanawiałam się, jak pogodzić pod jednym dachem Maila z innym zwierzątkiem.Jednak głos rozsądku wygrał:roll:
-
[quote name='Alicja']to zaciskam :kciuki: za sukces okiełznania urwisa śliczny chłopak z niego ;)[/QUOTE] :buzi: Po ''mamusi":siara: :diabloti:
-
Witam:cool3: U nas wsio pomału zaczyna się układać, byle do przodu;) Do szkoły będę chodzić zaocznie, a na weekendy osobę chętną, odpowiedzialną i przede wszystkim znającą Maila mam:razz::multi: Mailuś skończył już 17 miesięcy, kiedy to zleciało:question: Więc teraz ostro bierzemy się za siebie:diabloti: Zaczęliśmy zabawę m.in. w "chain pulling", "spring pole" etc, a na dniach zamawiamy szeleczki do "wp":loveu: Kocham pracować z tym psem :loveu: A tak dla przypomnienia:loveu:;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/231/mailuz.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7440/mailuz.jpg[/IMG][/URL]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Medorowa replied to bonita's topic in Foto Blogi
[quote name='bonita'] To jest Ona:cool3:, fajny mały smrodzik nie:evil_lol: [/QUOTE] Ja to zawsze jakąś gafe palne:roll: No więc cudna:loveu: Mi również zdecydowanie bardziej podobają się psy ciachnięte, ale właśnie jedynym wyjątkiem jest bokser - bardziej przemawia do mnie kłapciaty i ogoniasty:razz: -
Ale Ty musisz miec w domu wesoło:evil_lol::loveu:
-
Tak strasznie nam przykro ... :-(:-(
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
Medorowa replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']To już rok minal jak Telilli nie ma. Echh to był najwspanialszy pies, silny, oddany bez reszty. Brakuje mi tej krówki, chodź dwa diabły mam w domu. [/QUOTE] U nas wczoraj minął rok, od kiedy nie ma z nami Medorka... Witajcie;) -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=navy][B]a mówiłam , że przechwalę ...:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=navy][B]..pewnie są tacy co ich to cieszy ...:angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=navy][B] Ozzy ma krwiaka małżowiny ..... grrrrrrrrrrrr...wczoraj biegał po górkach , potem turlając się w trawie musiał uderzyć w kamulec , wczoraj na bank NIC nie miał w południe na uszku a dzisiaj poduszka .... ja jadę do Mamy do szpitala , TZ już w drodze do weta[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Zdrówka chłopaku:razz: No i spóźnione, ale szczere NAJLEPSZEGO:loveu::loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
Medorowa replied to bonita's topic in Foto Blogi
:loveu::loveu::loveu: Zatkało mnie, piękny:loveu: -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Medorowa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Wchodzę i nie wierzę:crazyeye: Cudny:loveu: