Jump to content
Dogomania

Kamila

Members
  • Posts

    2733
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila

  1. [quote name='Ola&Kora']Cześć! :multi: Właśnie wróciłam ze szkoły :p I od razu zapowiadam mnóstwo foteczek! :diabloti: Wczoraj zrobiłam Korze małą sesję zdjęciową :eviltong: [/quote] [quote name='Agushka']Albo ja już oślepłam od dogo albo już nie wiem co bo o 14 z minutami przeczytałam że Ola zapowiada mnóstwo foteczek... Widzicie jakieś??[/quote] Nie osleplas :shake: :evil_lol: I ja tez nic nie widze :mad:
  2. [quote name='Agushka']Bo twój to już dorosły facet a mój synuś ma dopiero 12 lat to jeszcze mam coś do powiedzenia. Z TZem się nie wykłócam, niech sobie ogląda, ja tam i tak oglądam tylko Magdę M. raz w tygodniu i jak mnie coś najdzie to Animal Planet..[/quote] No a ja sie zawsze wyklocam i potem z tego wojna jest :diabloti: Ale nie umiem inaczej :eviltong:
  3. [quote name='Agushka']Taaa to TZ ogląda snookera a syn w drugim pokoju jakiś mecz, właśnie muszę iść go wygonić do mycia :evil_lol::evil_lol: Ja mam dwóch facetów w domu i z tej dwójki to Michał ma fioła na punkcie piłki ale jego to jeszcze jestem w stanie ustawić do pionu :)[/quote] Ehh,mojemu to juz nic nie pomoze :shake: :mad:
  4. Kamila

    Anglia

    Ok.Wiec zaszczepie wczesniej :p Dzieki :lol:
  5. [quote name='Agushka']Mój ogląda snookera na eurosporcie. Dzieki Bogu przy tym sie nie drze :)[/quote] Aha.To masz farta :evil_lol: Moj ma swira na punkcie pilki noznej :cool1:
  6. [quote name='Agushka']No to ja widzę, że wieczór byl udany. Skoro duet TZa z Lalą doszedł do skutku to ja sobie wyobrażam jaką sensację wzbudziła wasza trójka. Śpiewający pies, wtórujący mu TZ i zabawka dla trzylatka hihi I pańcia ze zjedzoną piłką pod pachą.. Chyba że piłka już do pubu nie dotarła?[/quote] No pilka do pubu nie dotarla bo jak Lala spotkala tz'ta to pilka przestala sie liczyc :roll: :razz: A wieczor bardzo udany,bedziemy tam stalymi klientami :evil_lol: Moj tz wlasnie bardzo klnie,oglada mecz .... Hihi :evil_lol: Chyba przegrywamy :diabloti:
  7. [quote name='Nanami']Blocko to to co owczarki kochają najbardziej ;) Zgadzam sie w 100% :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Alez on urosl :crazyeye: I cudny jest :loveu:
  8. [quote name='Agushka']hihihi no nie mogę Kamila wykończysz mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ta zabawka mnie powaliła na kolana... a Lala ma już skończone 3 lata? bo takie zabawki to dla dzieci od lat trzech chyba:lol::lol::lol:[/quote] No Lalunia ma juz 4,5 latka a ta zabawka piszczala jak sie nacisnelo na odpowiednia czesc :evil_lol: wiec Lala tam ladnie swirowala :evil_lol: Po 1,5h poprosilam barmana by ja schowal za barem-ta zabawke-bo Lala tam juz spiewala(razem z tz'tem :evil_lol: ) Taka wariatka :p
  9. No i jestesmy na miejscu :p Lala caly wieczor robila podchody do zabawki ktora lezala za moim tz'tem :mad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/9225/picture617ic8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/7810/picture623qs7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/7531/picture632vh8.jpg[/IMG][/URL] Dusimy psa :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/6229/picture642aa7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/9766/picture647cd2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/6397/picture649tv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img270.imageshack.us/img270/5426/picture650di1.jpg[/IMG][/URL] A oto ta slynna zabawka :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1760/picture655lw7.jpg[/IMG][/URL]
  10. W drodze do pizzerii wstapilysmy do mnie do pracy :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/7457/picture606cg8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/2389/picture611ft7.jpg[/IMG][/URL] Z tz'tem w drodze do pizzerii [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/1835/picture613is4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/5246/picture614lw8.jpg[/IMG][/URL] I ze mna :p [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/9757/picture615ig9.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='haska_12']Jakos nie przepadam za tymi psami :roll: Kiedyś ... kiedyś.. nic do nich nie miałam, ale 2 lata temu zdechła bulka mojej koleżanki.Mona zagryzła wszystkie swoje szczeniaki.. żucała się na ludzi itd... W tej chwili druga koleżanka posiada rodowodowego bullteriera, który skonczył rok i juz jest groźny.Wiem, ze te psy potrafią okazać dobre serce ( tak jak każdy pies ) ale w sumie ich harakterek mi nie odpowiada.., ja wole pieski takie jak husky, malamuty, dogi itd..-> piękne i łagodne jak baranki .. :loveu:[/quote] Rodowodowa i agresywna? :-o To chyba nie jest dobra hodowla :cool1: [quote name='AśkaK']Jak wyprawa na pizzę?:cool3: To w Londynie są takie lokale gdzie można z psem wejść?!:crazyeye: :multi:[/quote] No a co? :cool3: Pewnie ze sa :evil_lol: Wprawdzie pizza byla blee ale ogolnie bardzo przyjemnie :p No to zaczynamy :p Najpierw byl spacerek :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/6113/picture586lu1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img289.imageshack.us/img289/8886/picture588sc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/7918/picture595lt9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/1025/picture601gs6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img288.imageshack.us/img288/3281/picture602ew4.jpg[/IMG][/URL] cdn :p
  12. Kamila

    Anglia

    Heya :multi: Szykuje mi sie 27 grudnia szczepienie ogolne Lali i teraz nie wiem ktorego weta wybrac :roll: Czy ktos moze cos polecic?Oczywiscie najlepiej w pd Londynie...:cool1: Jak sie kiedys spytalam jednego goscia ktory czesto spaceruje z dwiema Akitami gdzie jest tu dobry wet to mi odpowiedzial -'wszyscy dobrzy weci juz umarlii :razz: ' I jeszcze sie zastanawiam czy jesli w paszporcie mam wpisane ze nastepne szczepienie ma byc 27 grudnia a ja sie spoznie np o 1 dzien to mi to nie bede miala problemow na granicy gdybym przykladowo wracala z Lala z urlopu z pl :roll: Bo wiem ze szczepienie na wscieklizne musi byc danego dnia chocby sie nie wiem co dzialo ale co z tymi innymi szczepieniami? :roll:
  13. [quote name='furciaczek'] w piatek o 14 ostatecznie zamykam drzwi od tego mieszkania:multi:[/quote] No to bardzo sie ciesze :multi: Juz spakowana? :cool3: Czym wogole jedziesz?Ktos ci chyba pomoze,co? :cool3: [quote name='Ania-k']podaj adres myślę,że byliby chętni z DGM za free ci to wykopać bylebyś była z nami :lol: i to jak najszybciej..[/quote] Dokladnie :evil_lol:
  14. [quote name='Ty_Asya']A ile czasu bez netu? Bo ja nie wytrzymam bez fotek Furci i Prezesa!!! :mad: [/quote] Ja tez nie :placz: :placz: :placz: Gosia,to kiedy ta wyprowadzka dokladnie? :oops:
  15. [quote name='Agushka']No przeciez Lala jest dama więc napewno odpowiednie zachowanie ma w genach :)[/quote] No wlasnie nie zawsze :shake: :diabloti: Ale postaramy sie by nie bylo obciachu :evil_lol:
  16. Dzien doberek :multi:
  17. [quote name='eria'][IMG]http://images3.fotosik.pl/289/80114358fac48d03.jpg[/IMG] kryć się kto może!!!!!!!!!! Korcia zaraz pęknie!!!!!!!!!!!1:scared:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :eek2: :turn-l: Dzien doberek :multi:
  18. [quote name='Agushka']Hej Kamila :multi::multi::multi: To jak masz wolne to pewnie pójdziesz z lalą na spacerek co? To zrób troszkę więcej fotek bo czuję się niezaspokojona :) [/quote] Napewno idziemy do parku i jakies fotki zrobie ale jest strasznie zachmurzone niebo wiec nie wyjda piekne :oops: A co do mrozow w pl to ja tez pamietam ze czasem mozna bylo oszalec z zimna :p Na szczescie tutaj tego nie ma :p
  19. Dzien doberek :multi: Co tam slychac? :cool3:
  20. [quote name='barbara.h']eeee,a u nas pada deszcz :placz: ja kcem śnieżek! :mad:[/quote] [quote name='Ola&Kora']U nas też niestety tylko deszcz i deszcz... :angryy: :angryy: :angryy: :placz:[/quote] [quote name='furciaczek']dziendobry agnieszko:multi: wpadlam na kawke:cool3: i jak tam pogoda?? u mnie zero sniegu:-( ciagle deszcz pada[/quote] A u mnie nic nie pada :eviltong: Dzien doberek wszystkim :multi: Ja ma dzis wolne i mam zamiar nadrobic choc czesc zaleglosci na dogo :cool3: :diabloti:
  21. [quote name='furciaczek']a ty napoczatku stycznia wykap lale zeby mi sie ladnie blyszczala jak bede jej fotki robic:evil_lol:[/quote] Lala sie przeciez blyszczy :eviltong: Ja jej nie mam jak wykapac :oops: [quote name='AśkaK']Jaka poważa mina!:cool3: No, może poza tą środkową fotką!:evil_lol: Ale z Lalci jest duż adziewczynka, naprawdę budzi respekt. Samym spojrzeniem zmiata z powierzchni ziemi!;) :p Aaaale szeeeroooki uśmiech!!!!!!:lol: :loveu: No właśnie! Ja też nie wiem czemu!:mad: ;) :lol:[/quote] Nom :oops: Nastepnym razem bede cykac jak oszalala :evil_lol: [quote name='haska_12']Dzien dobry ! :multi: Lala pięknie wyszła :) [COLOR=wheat]Jak ja nienawidze bullterierów:shake:[/COLOR][/quote] A to dlaczego? :mad: :crazyeye: Ja uwielbiam bullki :loveu: [quote name='Agushka'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6751/picture576ly9.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: Ale ona tu dumna jest a jakia fajna prezentacja cycochów:)[/quote] Hihi :evil_lol: :p A co,jak ma ladne to niech pokazuje :eviltong: A my dzis sie wybieramy do pizzerii i to z Lala :cool3: Bedzie recenzja pod warunkiem ze Lala zachowa sie jak prawdziwa dama :p
  22. [quote name='furciaczek']lalcia cudnie wyszla na tych zdieciach:loveu: a i ta biala dziewczynka slodziutka:loveu:[/quote] Bullterierka byla naprawde rozkoszna :loveu: Mam nadzieje ze jeszzce ja spotkamy :cool3:
  23. [quote name='furciaczek'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4697/picture567qp4.jpg[/IMG][/URL] nio i co ja moe napisac jest po prostu przesliczna:loveu:[/quote] [quote name='Agushka']A ja się tylko mogę podpisac pod postem Gosi. Cudna jest[/quote] [quote name='haska_12'] Lala naprawde jest bardzo fotogeniczna [/quote] Dziekuje :lol: [quote name='AśkaK']Nooo wyjątkowo dziś zadowolimy się dwiema fotkami, ale jutro to jakieś odszkodowanie poproszę!:eviltong: :evil_lol: Na tym pierwszym zdjęciu Lalcia wygląda jakby zwędziła kolbę kukurydzy ze straganu i nie bardzo wiedziała w którą stronę zwiewać.:evil_lol:[/quote] Nie bedziesz musiala czekac do jutra :cool3: [quote name='olekg18']Sorki ,ale nie umiałerm znalesc tego poprzedniego pytania i myslałem ,ze się nie wysłało ,przepraszam[/quote] Spoko ;) [quote name='Ola&Kora']Buahahaha :grin::grin::grin: Ja myślałam że Lala trzyma banana :grin::grin::grin: Ale ja mam dzisiaj skojarzenia [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5334/picture566pw8.jpg[/IMG][/URL][/quote] No bardzo ciekawe te skojarzenia :diabloti: A ja mam 3 fotki Lali zdzisiejszego spacerku :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/6752/picture574mg4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7157/picture575jk6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6751/picture576ly9.jpg[/IMG][/URL] I spotkalismy taka cudna dziewczynke :loveu: :loveu: :loveu: Byla przeslodka i oczywiscie bardzo przyjacielska :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/4081/picture577af5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7168/picture578he0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7504/picture579zg8.jpg[/IMG][/URL] Nie wiem czemu tak malo foteczek zrobilam :placz: :placz: :placz:
  24. [quote name='olcha']No w końcu udało mi się obejrzeć wszystkie :loveu: :loveu: :loveu: Nie ukrywam, że cziłka najfajniejsza :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] A ja ci mowie ze dogi najfajniejsze :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
  25. No to mam takie 2 :roll: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5334/picture566pw8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4697/picture567qp4.jpg[/IMG][/URL] I poki co musi wystarczyc,jutro mam wolne to moze uda sie wiecej foteczek zrobic :p
×
×
  • Create New...