Jump to content
Dogomania

Kamila

Members
  • Posts

    2733
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila

  1. To jeszcze 3 foteczki Lali :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1705/picture020pt4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2663/picture028mr1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7185/picture029ty1.jpg[/IMG][/URL] I 3 z moich urodzin :p Z tz'tem [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/1084/picture057jv1.jpg[/IMG][/URL] Z 3 Dominikami :-o [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/9618/picture177wl1.jpg[/IMG][/URL] I moj boss ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2139/picture104tq1.jpg[/IMG][/URL]
  2. Kamila

    Anglia

    A ja nie moge tego 18 lutego :placz: Przepraszam ale sie dowiedzialam ze mamy otwarcie sklepu i cale 2 nastepne weekendy musze byc w pracy :placz: No chyba ze dalybyscie rade na tygodniu ale pewnie nie...:-(
  3. [quote name='AśkaK']Cudo te trzy focie! Wyrozumiałość więc zbędna!:lol: A co to za nowy sprzęcior masz?:cool3: Pochwal się bo chyba przegapiłam...:oops: Rozglądam się powoli za czymś nowym, a wiadomo - najlepsze to co sprawdzone i polecone.:p[/quote] Dzieki :lol: Ja kupilam Nikona.Chcialam D80,taki ma Luthien ale ona mi odradzila bo ja laik jestem :eviltong: i doradzila D50.Nikona D50 ma tez An3czka z dogo.Do tego mam 2 obiektywy 18-55mm i 55-200mm.Ale tego wiekszego jeszcze nie uzywalam,najpierw chce obczaic aparat.
  4. [quote name='anetta']Zajaczek :-o malutki :evil_lol:[/quote] [quote name='PIKA']ale malusi zajaczek :loveu:[/quote] Zmutowany zajaczek :eviltong:
  5. [quote name='haska_12']Uff.. ni mam zaległosci :lol: Co tam u Lali? :razz:[/quote] Wszystko w porzadeczku :p [quote name='Marta_Ares']Hej Kamila jak tam po imprezce?[/quote] Bylo super tylko jak sie obudzilam to mnie troszke glowka bolala :cool1: [quote name='PIKA']Cześc Kamilko Przynioslam Ci linka do agresywnego doga, bo go podobno szukalas :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=11694&highlight=Agresywny+dog+niemiecki"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...og+nie miecki[/URL][/quote] Dzieki :lol: Ja myslalam ze watek odzyl ale widze ze nie :shake: Mam dla was kilka foteczek,robionych nowym aparatem ale badzcie wyrozumiale bo dopiero sie ucze ;) Zimowa Lala-to akurat stare zdjecie :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4430/picture003yr9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/8427/picture1563bc6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/8877/picture1567cl6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5163/picture1569xb7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img244.imageshack.us/img244/6032/picture1587ft0.jpg[/IMG][/URL] Zajaczek :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/9347/picture1592ua6.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='samograj']KAMILA, piękna LALA czeka na Ciebie na RYSUNKU i MALARSTWIE!!![/quote] O kurcze :crazyeye: Nie wpadam na zadne watki bo czas mi nie pozwala,obecnie siedze przy kompie z farba na wlosach :cool1: ale juz lece na tamten watek :multi:
  7. Juz jutro wybieram sie do parku i jesli tylko dopisze pogoda to beda super fotki :multi: A dzis robie impre urodzinowa wiec moze tez cos wstawie :cool3:
  8. Nie dziwie ci sie :cool3: Ale czasem moglabys wstawic jakas fotke :p
  9. Gratulacje Gasnik :multi:
  10. Mam juz aparat :multi: I duzo pytan do Luthien :cool3:
  11. Gasnik-bardzo dziekuje za zyczenia :p Marta-no ja wlasnie myslalam ze jedziesz z Malutka :cool3: Jesli nie to fajnie ze jedziesz z nami.Czyli w 5 osob jedziemy :cool3: Ja wczoraj z rana jechalam szybko po aparacik nowy a potem od razu do pracy,gdzie poki co nie mam neta...:-( Ale jak tylko obcykam nowy sprzet to dam duuuuuuuuuuzo foteczek :p
  12. No i Gosia sie miala do mnie odezwac i na razie milczy :-(
  13. Kamila

    Anglia

    No ja mam nadzieje ze Lala poczeka z ta cieczka ...:mad: Narazie nie ma obiawow ale to jeszcze 2 tyg.No wlasnie-Hyde Park-ale gdzie dokladnie? :cool3: Ja w Hyde Parku bylam raz,bardzo dawno i nic nie pamietam :oops: Wiec kto zna park lepiej dajcie znac w jakim miejscu.
  14. [quote name='karjo2']Kamilo, imienniczko mojej corki, sie nie wyglupiaj jak ona; nie bede do polnocy siedziec i czekac, by zyczenia skladac :evil_lol: Chociaz, godzina duchow juz zaraz....:ghost_2:[/quote] No dobrze dobrze :evil_lol: Bardzo bardzo dziekuje za zyczenia :loveu: Ladne imie ma twoja corcia :eviltong: Ja juz sie klade spac,dobranoc :p
  15. [quote name='Morskie Oko'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Witajcie!!![/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Czytając Twoją historię, pomyślałam, że wiele osób tak zaczyna "przygodę" z określoną RASĄ. Moja historia jest bardzo podobna...[/COLOR][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9880/dscn0994jpg21jpg3yv8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=dimgray]Szara ['][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Z przyjemnością ogląda się Wasze zdjęcia!!![/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkred]Jak znajdziesz chwilkę, zapraszamy Cię do nas... [/COLOR][/FONT] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39606[/URL][/quote] Witam :multi: Napewno wpadne :p [quote name='haska_12']O jeeej :oops: Tak mi z twarzy przypominałas, ale nie byłam pewna :oops: Ale gafa.... :oops:[/quote] Spoko ;) [quote name='Anecioreczek']Hejo Hejooo:cool3: jaka Pogoda u was?:> wyczytałam że jesteś w Londynie:loveu:[/quote] Dopiero teraz to wyczytalas? :cool3: A pogoda dzis byla u nas piekna :loveu: [quote name='karjo2']Na dobry wieczor Wszystkiego Najlepszego :Rose: !! Fotki sa super, moze jednak powtorka z irokeza, pasowal Ci...[/quote] Powtorka to moze w przyszlym zyciu ;) A urodzinki dopiero jutro ale bardzo dziekuje za zyczenia :p
  16. Kamila

    Anglia

    [quote name='malutka']Dziewczyny , wczoraj bylam u weta po bardzo drogie kropelki do ucha dla Guinessa, ma drozdze i caly pakiet wizyty, wymazu i kropelki to 122 funtow, cale szczescie ze ubezpieczenie pokrywa, ale nie o to chodzi,, wet mnie poinformowal ze jak pies jest szczepiony w Anglii i szczepionka ma waznosc 2 lub 3 lata to nie trzeba szczepic co roku do paszportu.... paszport jest wazny ze sczepionka 2- 3 letnia, z tym ze pies wtedy musi byc szczepiony w Anglii. Na defrze nic o tym nie ma, mozecie sie popytac swoich wetow czy to prawda??? Spacer owszem ale do 22 lutego, potem maluje przez nastepne dwa tygodnie, zas nastepne dwa tygodnie to kladzenie podlogi. Pozdrowienia Malutka[/quote] Czyli w nd 18 lutego ci pasuje? :cool3: Co do szczepienia to moj wet mowil ze sam nie jest pewien i zebym na stronie defry poczytala.Ale mnie sie zdaje ze jest tak jak pisze Utaap.
  17. [quote name='Paulina_mickey']ile fotek:loveu: sliczne:D[/quote] Hey :multi: Dzieki :p
  18. [quote name='Marta_Ares']Na jedno i na drugie:evil_lol: Lala swietna minke zrobila:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Noo,ona byla taka rozkoszna jako szczenie...:loveu:
  19. [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5317/img0023qx2.jpg[/IMG] ta fotka mi sie bardzo podoba:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Ze wzgledu na Lale czy ex? :cool3: [quote name='haska_12']Fajniuchna :evil_lol: Pasowała by ci... :cool3:[/quote] Pasowalaby napewno bo to ja jestem na fotce,a ty mnie chyba nie poznalas,co? :cool3:
  20. [quote name='Cerber']to jeszcze ja dziewuszki... pochwale się wam Fidelkiem - koniem, na którym będę jeździła... znam go od podszewki, ponieważ moja koleżanka z klasy jezdzi na nim od kilku lat i od 3 lat codziennie wysłu****e o Fidziu całymi godzinami :) czuję się jakby po części Fidziu był mój, bo tyle co o nim słyszałam to naprawde... a oto Fidel... [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2217/fideluy8.jpg[/IMG] piękny jest prawda? teraz ide spać, bo jutro mam dużo roboty...[/quote] Cudowny :loveu: Nie moge sie doczekac foteczek :cool3:
  21. [quote name='Ty_Asya']:cool3: :D [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/2536/alanooremd7.jpg[/IMG][/quote] Nice,very nice :multi: :loveu: :evil_lol:
  22. [quote name='nathaniel']Fajna fryzurka ;)[/quote] Dzieki :p Tylko szkoda ze nie mam juz tylu lat co wtedy :cool1:
  23. A taka fryzurke chce sobie zrobic :p [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2699/imgrj9.jpg[/IMG][/URL] Co myslicie? :cool3:
  24. [quote name='Devis&Marta']super, a ja robie nagrywanie na kamerce:multi: a przy okazji wszystkiego naj![/quote] Dzieki :p To super-wstawisz potem filmiki :multi: Wogole to mysle ze sie tam wszyscy spotkamy :lol: O ktorej wyruszacie z malutka? [quote name='haska_12']Ojj.. :-( To masz ten sam problem co ja.Jak zapuszcze to i tak potem idą pod nozyczki.. ide do fryzjerki, zeby mi koncowki podcieła, ale i tak zawsze stamtąd wychodze z nową fryzurą :D Ale wszyscy mi mowia, ze mi w krótkich ładnie, ale ja chce długie! :diabloti:[/quote] No to widze ze nie jestem sama :cool3: [quote name='AśkaK']Wow, super z tym irokezem!:crazyeye::cool2: Mogłaś go sobie zostawić Kamila!:lol: Ładnemu to nawet bez włosów ładnie.:p Ja jak bym się tak obcięła, to chyba połowę osiedla bym wystraszyła.:evil_lol: Ale ma to swoje plusy...nie trzeba się czesać, nie trzeba długo suszyć głowy ani przejmować się, że czapka poczochra fryzurę.:lol: Muszę się chyba zastanowić...;) Fajnie że masz już skaner. Słodka była Lalunia jako małe doziątko, z resztą zostało jej to do dziś.:p[/quote] Dzieki :p A irokeza nie moglam zostawic bo to bylby juz za duzy szok dla ludzi :diabloti: Mnie sie bardzo podobalo jak bylam lysa i faktycznie bylo to wygodne ale teraz bym tego nie zrobila,za stara juz jestem :eviltong:
  25. Hey Marta :multi: No ja sie tez juz nie moge doczekac tym bardziej ze chyba dostane na urodzinki nowy aparat :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
×
×
  • Create New...