-
Posts
2733 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kamila
-
[quote name='haska_12']O Panie... :razz: Współczuje ci... :shake: Ale i tak bym wolała pracowac niz sie uczyc :p[/quote] Ja tez :p [quote name='Devis&Marta']oj wydaje Ci sie:p[/quote] Nie wydaje jej sie :eviltong: [quote name='PIKA']Cześc :multi: wpadlam do Was ponadrabiac, bo juz nie za dlugo nie będe miala fcale czasu :shake::evil_lol: Lalka jak zwykle sliczna :loveu: I jak jej sie towarzystwo rozroslo :crazyeye: :lol:[/quote] Towarzystwo tylko chwilowo niestety :-( A ty wiem ze nie bedziesz miala czasu :evil_lol: Ale za to ile radochy :loveu: [quote name='Sylvia_76']Jakie cudne gluty!!! Mistrzostwo świata po prostu! :) Buziaki ode mnie i Czarnego :)[/quote] Dziekujemy :loveu: Takie buziaki zawsze mile widziane :p
-
[quote name='Gasnik']U nas tyle dziwolągów ;). Na wsi mieszkam prawie więc mamy zwierzaki:cool3:[/quote] Ale ci fajnie :loveu: Ja tez tak chce :-(
-
[quote name='Dozia_13'][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/516c8470f9c9b5f1.jpg[/IMG] Piękna jest Lala nie mogę się jej napatrzeć :loveu:[/quote] Dzieki :p [quote name=':: FiGa ::'][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/b9f1c7db17142bdf.jpg[/IMG] Oooops :oops: Świetne fotki :razz: Szczególnie te na trawce :loveu:[/quote] Co ooops :mad: :evil_lol: [quote name='Ty_Asya']Ooooo jak mi sie podobaja bull terriery!!!![/quote] Mnie tez,ale nie z takim spiacym charakterkiem :shake: [quote name='haska_12'][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/6f71b3b7ef98ea03.jpg[/IMG] Lalo.. jesteś śliczna.. :loveu: A radarki masz niesamowite :D[/quote] :p [quote name='Marta_Ares'][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/6f71b3b7ef98ea03.jpg[/IMG] hehe ta fotka jest swietna:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Dzieki Marta za odwiedzinki :lol: [quote name='haska_12']Witaj Kamilko :) Jeszcze jestes w pracy? ;) Wracaj szybko :lol:[/quote] No wrocilam o 2 w nocy ;) Teraz juz jestem ale musze sie wykapac i jechac do banku a na 16 znow do pracy i tak w kolko :cool1:
-
Chyba ktos sobie halti probuje sciagnac :cool3: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/430/zima57hx0.jpg[/IMG]
-
Jejciu,a gdzie tyle zwierzatek jest? :-o Tylko nie mow ze kolo was bo chyba sie na pn przeprowadze :cool1:
-
Czesc Agus :multi: Znalazlam sekundke by wpasc i sie przywitac :cool3:
-
I jeszcze fotki Lali sprzed 2 tygodni :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/52cb48ead186e56d.jpg[/IMG][/URL] Moje sliniace sie dziecko ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/50a1033904571257.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/20674c504993637a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/cce6cdc6538fafd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/a244d806f57b2d90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/91d6d5cb0df69701.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/847519bb6090467e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/6f71b3b7ef98ea03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/516c8470f9c9b5f1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Gasnik']Cudne, cudne, cudne :loveu: Jak Ty pracujesz, że masz tyle czasu? Ja zaczynam szukać pracy :/ Chyba będzie ciężko, bo chciałam robić cos zwiazanego z moimi studiami, ale zaczynam sie obawiać, że skończę zupełnie inaczej :([/quote] Ja wcale nie mam duzo czasu :shake: Wczorajszy dzien to moj jedyny wolny dzien w tym tygodniu i wolalam jechac do Marty niz siedziec w domu :lol: Dzis juz lece do pracy na 16 do ...pewnie kolo 1 w nocy wroce :cool1: A jakie masz studia?
-
Gang odkrywców z nad Wisły str 248 :) czyli wchodzić...
Kamila replied to Usia's topic in Foto Blogi
Ale mialyscie fajne spotkanko :multi: Super :multi: A ta spanielka ma boskie lapki :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/085f42e6715b9238.html"][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue][I][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/085f42e6715b9238med.jpg[/IMG][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
Jake :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/82fb77cd4e3e29aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/7a891940bf7647b4.jpg[/IMG][/URL] I inne czyli np Marta :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/fd24f891f826f14c.jpg[/IMG][/URL] I taki psiaczek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/04c1c195ef0b3c9b.jpg[/IMG][/URL]
-
Nunnutz :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/0668c15d93695a09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/47856d93d04fde3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/789d5fe4636e0fc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/f7df306af0ac022f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/b8297991d9f1b23f.jpg[/IMG][/URL]
-
Stan :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/d585169ab9f0352e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/90d184e907950fc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/c2d8e0d5ec03b02a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/35/b9f1c7db17142bdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/7dc542552f1fa03e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/dcfa4a069e1d20a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/8/68497e6afe436ba1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Devis&Marta']jasne,ze bylo:multi: znow sie widzimy w nastepny piatek, ale juz u Kamilii, a ja wczoraj znowu sie zmeczylam;) obejrzalam film i poszlam spac! czekam na fotki, bo mam na kompie , ale jeszcze nie widzialam:p[/quote] No to czemu ich nie ogladniesz?Niektore sa bardzo dobre ale sporo jest tez do wywalenia :cool1: A ja zaraz wstawie ostatnie fotki z zeszlego tygodnia :p
-
[quote name='Gasnik']W gumiaki sie już w Polsce zaopatrzyłam :razz: Szkoliliśmy się na muchowcu a tam mokro jak diabli. Polecam naparwdę-wszedzie można wejść, niesamowity komfort:cool3:[/quote] No wlasnie chyba bede sobie musiala kupic bo wygladam nieciekawie czasem jak wracam ze spacerku ;)
-
[quote name=':: FiGa ::']Cześć dziewczyny ;) Jaki zaspany kochany pysio :loveu: A co najlepsze, będzie więcej fotek tych wspaniałych psiaków :multi:[/quote] Bedzie,bedzie,jakies 100 nadaje sie do pokazania na forum :cool3: Ale najpierw wstawie te zalegle,tyle ze jutro bo dzis juz padam.Bylo super :p
-
[quote name='Tina.Sara']Matko..ty sie zapracujesz kiedyś :eviltong:[/quote] Az tak zle nie jest :eviltong:
-
Hey :multi: Czy mi sie wydaje czy ty sie juz w gumiaki zaopatrzylas? :cool3: No i pewnie sie powtorze ale bardzo mi sie Ozzi z ogonkiem podoba :loveu:
-
[quote name='Tina.Sara']hej hej :cool3: wyjaśnisz mi co ty robisz o 2 w nocy na dogo? :evil_lol:[/quote] No ja tak ostatnio z pracy wracam,ale u mnie byla 1 godzina :lol: [quote name='Devis&Marta']no wlasnie -znowu niewyspana bedzie, a ja wlasnie czekam na Kamile i Pauline z ich suniami, wczoraj byla piekna pogoda- swietne fotki by wyszly, a dzis typowo angielska- ale mam nadzieje,ze sie wypogodzi:p[/quote] Cii,wyspana jestem,tylko ta pogoda... :mad:
-
[quote name='UTAAP']Gajka juz wykapana. Do zobaczenia jutro dziewczyny :multi: !![/quote] Do zobaczenia :p [quote name='AśkaK']Hej Kamila, kope lat mnie tu nie było!!! Oj, widzę że nowy sprzęcik się spisuje zarąbiście!:grins: I do tego Lala ma fantastyczne towarzystwo, trochę nie kumam skąd ale jak nadrobię zaległości to pewnie zakumam.;) :lol: Tyle super fotków że nie wiem co komentować...:loveu: No świetne te dwie świneczki :loveu: :lol: A Białaska wygląda jakby cały czas była zaspana i dlatego ma przymróżone oczy.:lol: Lubię bulki za ten "zaspany" pysiek. Aaaale słodzio!!!:lol: :loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7141/picture1959hc8.jpg[/IMG][/URL][/quote] No bardzo dawno cie tu nie widzialam :cool3: Bulka faktycznie taki spioch.Ja tez spadam do lozeczka bo musze rano wstac :multi:
-
[quote name='Sylvia_76']szkoda, ze nie mieszkacie w Warszawie :-([/quote] Sylwia,szkoda ze nie mieszkasz w Londynie :cool3: [quote name='Devis&Marta']super:multi:[/quote] Wiem :multi: Bede okolo 11.30 :p [quote name='Agushka'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1105/picture1995yt9.jpg[/IMG][/URL] fajny ten z lekka zjeżony nowy kumpel :) odjeżył się później?[/quote] Odjezyl ;) Spadam do pracy,nie odwiedze dzis nikogo bo do domu wroce pozno w nocy :cool1: Milego dnia wszystkim :lol:
-
[quote name='Devis&Marta']znam te zdjecia na pamiec , a za kazdym razem mi sie bardziej podobaja:p[/quote] Mnie tez :p Aha,we wtorek sie widzimy juz na 100% :multi:
-
Twoje psie malenstwo bardzo uroslo :cool3: I jest cudne :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/97/0dc64a4cfeb12421.jpg[/IMG][/URL]