Ale jaja :crazyeye: Ta firma auto-bajer to ta o krorej wczesniej pisalam ze chyba z nimi pojade,ze tylko 50f chca itd,napewno pamietacie.A nie zdecydowalam sie no bo z mojej i Sylwi obserwacji wynikalo ze nie maja duzego doswiadczenia jesli chodzi o przewoz psow i wogole ta cena taka niska :roll: Heheheheh,ale mi sie smiac chce.Dobrze ze wam sie tak udalo a tamta firma to :angryy: :mad: Szok normalnie.
Psiak cud-miod :loveu: