-
Posts
9907 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patikujek
-
Fajne Skąd to? Bo na komórce za mały ekran by odczytać metkę
-
U mnie na szczęście też tylko resztki. Ale widać że psiaków się podoba :)
-
Ja już zapomniałam jak te sceniacki szybko rosną
-
Też przeszło mi to pytanie przez myśl :
-
Pies myśliwski tak samo jak mój. A kawał miecha nosem minąć potrafi na ziemi hahahaha
-
Na tym jednym zdjęciu, Brando wygląda jakby na plaży siedział i się opalał :) A Leon ma zajebisty uśmiech
-
Ja też, ale teraz jednak wolę bardziej kontaktowe i komunikatywne stwory
-
Dokładnie. Ale powiem ci, że książkę mam. A dokładnie 3 pierwsze tomy (z 10) I o ile pierwszy był ok, to w drugim wcisnęli tyle opisów historycznych i wydarzeń, że przebrnęłam przez pół i odpadłam Ja też czasem wracam, np Master of Sex - był moment że serio już nudno było, ale ciekawość wygrała. Pamiętniki wampirów po 4 sezonie z każdym kolejnym obiecywałam sobie, że to już ostatni, ale chęć oglądania Demonka przezwyciężyła wszystko ... ahhhh....Demonek.... Ale Outlandera nie umiem... Może kiedyś jeszcze do tego wrócę, ale jeszcze nie teraz. Z Polskich natomiast to lubiłam kiedyś jeszcze MagdęM... Oj czekałam na każdy jeden odcinek :)
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Zdjęcie pt. "Za jakie grzechy?" :P Nie wybaczę ci tego!!!! Jeszce pożałujesz!!! -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Po 1. Własnie uświadomiłam sobie, że kolejnego psa chcę nazwać znów na "B". Ze mną jest chyba coś nie tak... Po 2. Trochę zdjęć z dzisiejszego spacerku. W dzień wyszło słońce i mrozik odpuścił (na chwilę pewnie tylko) to wytargałam Rycha też Od dupy strony Ze 2 razy, Rychu nawet odszedł kawałek ode mnie. A;e to tylko dlatego, że Blu coś ciekawego wywęszył :P -
Cześć Ale ona ma boskie te oczyska :*
-
Takie fajne foty w ruchu tel ci robi?! :o
-
U mnie noc była ok, ale dzień to tragedia czasem po 3-4 godz łaziłam z nim a on trzymał i już przez próg mieszkania przechodząc sikał. .. byli ciężko ale w sumie jak koło 5 miesiąca załapał tak po 3 ramach na dworze nigdy więcej w domu nie zrobił
-
Na wspólnej oglądałam kiedyś. 2 pierwsze lata jak leciało. .. diagnoza nie wiem co to, a przyjaciółek nie lubię. Z resztą mało które pl seriale jestem w stanie znieść Obecnie oglądam już tylko Lucyfera. Niedawno oglądałam jeszcze Outlandera, ale ten ostatni sezon mnie nudzi niemiłosiernie
-
Ja ci nie pomogę. Przy ostatnich szczurzydłach doszłam do wniosku że chyba wyrosłam z gryzoni
-
Ale szalejesz z tymi fotkami!
-
Mi się kojarzy tylko i wyłącznie z księżniczką Sisi hahah
-
Mój od pierwszego dnia rozszarpywał maty. Nie wiem co w nich jest, że tak na niego działają. Nawet teraz jak kiedy z transportera kociego zapomniałam po podróży wyjąć to on to za mnie załatwił :/ a z trzymanie fajnie. Mój też trzymać potrafił długo, tylko w odwrotną stronę. Mogliśmy być pół dnia posiada domem i nie skinął ani razu, a ledwo co weszliśmy do domu to był sik :D
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Przy Blumie już wiem, że na osiedlu nie ma co jej podpinać bo i tak wiecznie na blokadę chodzi. Za dużo ludzi i psów, opcjonalnie wieczorem. Ale na pola będzie dobra -
On się tak zachowuje po tym jak był sam w domu? Fajnie. Różne są psy. Akurat mój szczeniak wpadał w dziki szał z radości, ale znam i takie które przyjmują to że stoickim spokojem. Ale to dobrze. Jeden problem mniej masz. Nie musisz oduczać skakania na powitanie :D I wiesz, że nie stresuje się jak ciebie nie ma. Ale z tym witaniem to się może jeszcze wszystko zmienić ...
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Z tej serii są tylko te "antracytowe " ale one mają zdaje się czarną taśmę. Początkowo o niej myślałam bo by się mniej taśma budziła ale za to w nocy byłaby już w ogóle niewidoczna To fakt. Mnie momentami ta jedna wkurza. Bo nie da się jej zawiesić na ręce kiedy potrzebuje dwóch rąk. .. -
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Patikujek replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
W sobotę dzięki opiniom @mar....ka oraz @Aleksa. zdecydowałam się mojemu wałkoniowi niedobremu zakupić Flexi. Długo nie byłam przekonana do automatu przy większym, szarpiącym psie, ale w końcu się przemogłam. Nie ma nam ona służyć na krótkich spacerkach po osiedlu bo i tak pies musiałby wiecznie na blokadzie iść, ale chcę jej używać zamiast 10m linki z którą teraz się męczę. Normalnie na co dzień jak chodzimy w nasze stałe tereny pies większość spaceru idzie luzem. Niestety są dni kiedy jakoś wyjątkowo dużo ludu się po lesie szwenda i wtedy Blum musi łazić na standardowej smyczy (chyba 2,5m mamy) Bo linka mnie wkurza. Szczególnie o tej porze roku. Po 5 min. linka brudna, po kolejnych 5 ja nie wyglądam już wcale lepiej przez ciągłe zwijanie jej i popuszczanie. Także liczę, że flexi ułatwi nam tę część życia. Kupiłam turkusową, bo od jakiegoś czasu mam fazę na ten kolor (pasuje mi do salonu) Oczywiście zaraz jak ją od sąsiadki odebrałam to musiałam wypróbować. Może nie byliśmy na łąkach, ale tyły osiedla zwiedzone. Ogólne wrażenie jest fajne, choć jeszcze chwilę mi zajmie zanim jej zaufam i nie będę panikować na widok jakiegoś psa, że blokada puści. Część spaceru przeszliśmy na blokadzie. Po prostu na czas przejścia przez centrum osiedla ustawiłam długość podobną do naszej standardowej smyczy i tak szliśmy. Smycz fajnie leży w dłoni. Nawet jak Blu ciągnął to nie uciskała jakoś. Niestety przy tej długości i grubości taśmy jest dość ciężka, ale po 10 minutach spacerów przestałam to odczuwać (pewnie wrażenie po normalnej smyczy). Jedynie co mi się troszkę nie podoba to to,że automat dość mocno wciąga smycz. Znaczy z dużą siłą. Flexi jest faktycznie napięta. Nie wiem czy tak to jest w tych dla większych psów, czy taśmy tak mają, bo mam w domu jeszcze flexi po Baksie. Jest to wersja Summertime (Czy summerlong - już nie pamiętam, a częśc napisu jest starta), jest to też 8m z tym że dla psów do 20kg i linka. W niej nawet wiatr potrafił wysuwać smycz na spacerze. Kiedy linka była już co najmniej w połowie rozciągnięta to wręcz wysuwała się pod swoim ciężarem, jednocześnie nie mając problemów nigdy z zwijaniem się z powrotem :) Może się jeszcze trochę mechanizm wyrobi, albo ja się przyzwyczaję :P) Co mogę tak ogólnie powiedzieć po pierwszym spacerze? Na pewno to, żę muszę się znów przyzwyczaić do używania automatu, ale zdecydowanie fajne jest że zmycz nie pląta mi się pod nogami jak Blu podchodzi blizej oraz, ze nie muszę biegać po błotku za psem bo coś wyczuł na drugiej stronie mokrego trawnika :) Na pewno będziemy jej używać. Zastanawiam się tylko jeszcze na dokupieniem amortyzatora, bo tak jak blokuje kiedy pies chce iść nie tam gdzie powinien to trochę to szarpie psa no i smycz także, ale to zobaczymy jeszcze -
W TV też nie oglądam, ale chyba na Polsacie2, ja na ipli zawsze :P